EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Novosti

Page 92 of 100 Previous  1 ... 47 ... 91, 92, 93 ... 96 ... 100  Next

Go down

Re: Novosti

Post by Stef on 15.04.18 9:37

Neće nikad. rofl Ima ona svoju vernu publiku koja će to večno da gleda.

Stef
Moderator
Moderator

Poruka : 9560

Back to top Go down

Post by jovanmilic97 on 15.04.18 22:46

Arka? Ma kakav crni kraj rofl

Zanima me prevod tvita od Ahu Sungur povodom BMO
Yayından kaldırılan bir iş yok ortada. Koca sezon emek verilip 3 bölüm çekilmiş; yayınlanan 2 bölüm, yayınlanacak 1 bölüm daha var. Mesele bu kadar. Yaşandı bitti. Herkesin başına gelebilir gelmemesi dileğiyle.

jovanmilic97
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1530

Back to top Go down

Post by Stef on 15.04.18 22:56

Fazon ma kakvo crno sklanjanje sa programa. Čitave sezone smo snimili 3 epizode, 2 su emitovane, 1 tek treba da se emituje. I ovaj drugi deo ako sam dobro skontao znači da je to to.

U suštini bilo ne povratilo se. roofl
I Turci nisu mogli da dešifruju šta je htela da kaže, al na kraju su rekli da nema dalje.

Uglavnom ne kontam ništa. roofl A jadni su pre 2 nedelje dan pred premijere pravili gala veče povodom početka emitovanja rofl pa teşekkurler Turkiye za 3,66% look Hit, života mi.

Stef
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by jovanmilic97 on 15.04.18 23:04

Zar nisi rekao da je trebalo da nastave snimanje ove nedelje? Jos je 3.bolum bio promovisan kao Yeni Bolum. Koliko zena laze samo da bi se oprala od projekta, ne verujem rofl

jovanmilic97
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stef on 15.04.18 23:09

To je rekla Birsen pa sam ja ovde preneo.

Ne vidim šta je ovde laž. Ona je deo tog projekta i tako se i odnosi, žena nije kriva što snimanje nije nastavljeno. Kad se već Pastelovci nisu usudili da izađu javno sa obaveštenjem, ona je ispričala kako stvari stoje.

U svakom slučaju, Pastel ili neka stavlja katanac na bravu ili lepo pauza jedno godinu dana da im se glave malo ohlade pa onda lepo da vide šta treba menjati pošto se očigledno raspadaju.

Trebalo je da nastave u OHB/Deniz maniru jer su im to bile jedine uspešne serije.
I Ezo Gelin al to je već davna prošlost pa i ne računam.

Al kad kažem u maniru te 2 serije ne mislim na iste priče sa sitnim izmenama nego da nešto izmene ali da pristup ostane isti jer kao što vidimo Turcima ne možeš više puta jedno te isto da serviraš i da oni to gledaju isto kao prošlu seriju. Eto sve 4 serije sa OHB pričom (Gulizar, Insanlık suçu, Servet, BMO) se nisu proslavile. Zato prst na čelo i promene.

Stef
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by jovanmilic97 on 15.04.18 23:15

Po njenim recima je ispalo kao da se FOX od pocetka dogovorio samo za 3 epke, tako sam shvatio. Sto je prilicno smesno.

Ipak pohvala sto je neko nesto rekao, Furkan i Su su MIA

jovanmilic97
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stef on 15.04.18 23:20

Ja sam ovo shvatio kao da je na indirektan način rekla da je sve traljavo odrađeno.
Produkcijski, je l, pošto su 3 epizode snimali mesecima a da nisu znali na čemu su.
Jer Fox nije mogao da se dogovori samo za 3 epizode, Pastel je imao u planu da traje duže.

Sad mi je prošlo kroz glavu da su sa onim Denizom Evinom potpisali ugovor (!) da se od 4. epizode pojavi u seriji, nešto je Yigitu, da l prijatelj ili brat zaboravio sam.

Kako god, čekamo narednih dana zvanične potvrde.
Ja sam mislio da veći cirkus od ovoga serija ne može da bude al prevario sam se. rofl

Stef
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by jovanmilic97 on 15.04.18 23:31

Ma kompletan uzas, sve oko serije vristi propast. Aj da vidimo fragman 2 kad dodje pa ce se sve znati.

BTW, potpis na ono si rekao o onoj Gul-IS itd. cetvorki.

jovanmilic97
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stef on 15.04.18 23:48

Jbg, realnost. Mislim, meni se IS i BMO sviđaju, ne kao OHB al su OK serije.

I dalje smatram da bi mogle da izvuku bar 4% (ako ništa drugo baš drže pažnju i korektno su napisane), al ništa više od toga. 5 je plafon. Njih ubija prvo to što su već viđene a drugo to što su ove sezone ubili sa istom pričom, čak 4 serije na isti fazon.

Ko da je teško osmisliti neku klasičnu priču i nabacati sve i svašta a da nije glavni/glavna odlazi u porodicu za koju nikad nije čuo/la. I OHB možda ne bi uspela da od starta nije bilo one zamene jer to dotad nije bilo viđeno. Bar ne kod Turaka.

Inače Furkana briga za seriju, ode čovek u Bugarsku na dane turskog filma. rofl
Mislim ne krivim ga al mogao je i on da se izjasni.

Stef
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by jovanmilic97 on 18.04.18 10:18

Mehmed Bir Cihan Fatihi se ukida sa 6.epizodom

Joj Kenane, al se ti obruka posteno sa ovim rofl

jovanmilic97
Posting Freak
Posting Freak