EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Por amar sin ley

Page 12 of 12 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Go down

Re: Por amar sin ley

Post by Miloš92 on Thu 17 May 2018, 23:31

Meni ovo postalo opasno dosadno. Od kada su stavili u prvi plan glavne likove, odnosno njihove priče nekako su mi pokvarili seriju. Alejandra-Ricardo-Elena je tako televisa presenta, sve u vezi njih, svi zapleti, ucene, raskidi, pomirenja... zzzzz Nikako mi ne idu od samog početka uz ovakvu seriju.

I slučajevi su im dosta slabji nego u početku. A vala i elenco especial koji ubacuju. Mislim u jednom trenutku su istovremeno imali Dannu Garciu, Rona, Carmine, Notni, Marthu Juliu... A sada sve nebitnjakuša za nebitnjakušom. Mogli su to malo lepše da rasporede.

Nije ni čudo što im je gledanost poslednje dve nedelje baš pala.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 11465

Back to top Go down

Post by Ángel on Sun 20 May 2018, 19:22

Pa šta znam, nije mi ni dosadnije ni zanimljivije nego što je bilo, ali mi se sviđa što su se više fokusirali na međusobni haos nego na slučajeve. Čak mi je u nekim situacijama i smetalo što su ih previše forsirali.

Koliko ovo finalno ima epizoda? smile

Moderator

Poruka : 8669

Back to top Go down

Post by Marijana on Sun 20 May 2018, 19:28

Rekli su da će dobiti 2 sezonu zbog dobre gledanosti.
Marijana
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1250

Back to top Go down

Post by Miloš92 on Sun 20 May 2018, 22:58

Pa sad u junu krece Piloto umesto nje. Samo ne znam tacno kada. Najavljuju je proximamente. A ta druga sezona ako je bude nece odmah sad, nego sledece godine.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on Sat 16 Jun 2018, 18:25

Ne mogu da verujem da su poslednje 2 nedelje najdosadnije. Kreteni. rofl

Sve ovo oko Elene mi je tako debilno i dosadno, i ove dve sporedne iz kancelarije su preužas - Olivia i Leticia.

Ali ova Olivia - njen lik i ta glumica. Najimbecilnije stvorenje u Televisi IKADA. facepalm wall wall wall yuck yuck yuck

Moderator

Poruka : 8669

Back to top Go down

Post by Miloš92 on Sat 16 Jun 2018, 19:49

Meni je ovo odavno smor. Jos od onda kada sam to pisao. Kako su se fokusirali na same glavne likove i njihove odnose a ne na slucajeve postali su smor.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on Mon 18 Jun 2018, 21:15

Odgledao i poslednju epizodu.

Najveće iznenadjenje i jedino vredno pomena je smrt Isabele i malog. Dobro je odradjena ta scena.

Ali zato Zepeda i njegovo prenemaganje. Scena kada mu javljaju da je Isabela ubijena. Mene je sramota njegove sramote. Kako ovakva njegova "gluma" već godinama prolazi? facepalm

Nisam iznenadjen ni time ko je zapravo ubio Patricu. Predvidivo.

Sve ostalo mi je bilo onako. Olivia i Leonardo se venčali. Ti likovi odlaze i neće ih ni biti u drugoj sezoni. Leticia je već ranije otišla.

Pojavila se Kimberly dos Ramos. Ona je valjda jedno od pojačanja u drugoj sezonu.

Ovo sa otmicom Alejandrinog oca mi je tek bezveze. Oteli joj oca ona otišla na posao gde diskutuje o tome da li će da zatvaraju firmu ili ne. I poslednja scena im je baš bezveze. Mogli su nekako malo bolje da završe ipak je kraj a ne presekli odjednom scenu kao kraj svake druge epizode.

Što se same serije tiče. Prva polovina mi je bila dosta dobra, odnosno zanimljiva. Imali su zanimljive slučajeve, stalno je bio neki haos i držali su pažnju. Kasnije su se fokusirali na glavne likove i njihove medjuljudske odnose i tada su već počeli da me smaraju.

Što se glume tiče. Niko se nije preterano izdvojio.

Altair mi je bila dobra tj, imala je od svih žena najbolji lik. Mada mislim da su malo razvukli Robertovu i njenu priču. Muvaju se tokom čitave serije.

Ana Brena nije za ovu ulogu i to je to. Prosto joj se ne veruje da je mlada, uspešna i obrazovana žena. I generalno ceo taj trougao Alejandra-Ricardo-Elena mi je bezveze, previše televisa presenta i nikako mi ne idu uz ovakvu priču. Alejandra savršena. Ricardo savršen. Bezveze su mi skroz.

Izdvojio bih Azelu. Svakako da zaslužuje mnogo više ali ona i njena ekipa su izvukle maksimum od svojih likova. Znale su da budu zanimljive.

Ne vidim baš potrebu za drugom sezonom. Exito nisu bili. Imaju manji prosek od svih ovih poslednjih večernjih serija. MMTF, PATM... Eto jedino je možda CET lošije prošla ali tu su negde. Tako da stavrno ne vidim na osnovu čega dobijaju nastavak.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 12 of 12 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Back to top