EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Por amar sin ley

Page 8 of 12 Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next

Go down

Re: Por amar sin ley

Post by tae on 25.02.18 14:53

@jasanty wrote:Da li je bila scena u kojoj Azela Robinson odlazi na groblje sa prijateljicama, gde njih 3-4 iskopavaju les, kako bi se jedna od njih oprostila od bivseg? Samo me to interesuje, ili su i tu scenu izbacili.
Mene ni to.

Member

Poruka : 370

Back to top Go down

Post by Ángel on 25.02.18 14:57

Nije još, tek je tip umro i bila je scena kad njenoj prijateljici nisu dali da bude na sahrani.

Moderator

Poruka : 8669

Back to top Go down

Post by jasanty on 25.02.18 15:03

Trebalo bi onda i da bude, u originalu je bila bas upecatljiva scena, a i Helena Mallarino ju je maestralno odigrala. Zato i pitam. winky Hvala na odgovoru.
jasanty
Junior member
Junior member

Poruka : 98

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 25.02.18 22:57

I ja sam zadovoljan. Prvenstveno pričom. Drže pažnju. Preleću sa slučaja na slučaj tako da i nemaju vremena da budu dosadni. Mada malo mi je bezveze što sve ove zanimljive slučajeve daju glavnim likovima, odnosno Ricardu i Alejandri. Baš je malo providno.

Gluma je katastrofa. Prdukcija isto. Svi su neprirodni i izvetačeni. Al dovoljno je reći Garcini. Kod njega su se gubili i mnogo bolji glumci od ovih. Dovoljno je videti poslednju scenu 10 epizode. Ne može tebi glumac da uleti u scenu i stane ispred druga dva glumca, zakloni ih i samim tim prikrije njihovu reakciju. On čovek ne zna osnovne stvari režije, tj. da rasporedi glumce po setu. facepalm

Ana Brenda nikako nije za ovu ulogu. Isti slučaj kao sa LI. Prosto joj se ne veruje da je obrazovana i savremena žena. Nema ni držanje, ni eleganciju. Džabe što je oblače u elegantnu odeću, ostaje ista Changa. Devojka je simpatična i slatka to stoji. Odlična za peladite (CI) i malo modernije peladite (LQNPA). Ali za ovakve likove nije.

Altair mi od glavnih ima najbolji lik. Mislim ona je manje više svuda ista ali je ok. Daj kad se makla od onih identičnih villana koje je igrala godinama.

Azela zaslužuje mnogo više. Vi koj ste gledali original, hoće li ona uopšte imati neku svoju priču?

Svidja mi se što se brzo sve otkriva. Tipa ovaj trougao Roberto- Ana Maria- Leonardo. To bi negde razvlačili do pola serije. Ne zna dal će se ona vraćati u priču.

Da spomenem i Fraser. Imala je kratko učešće ali je bila dobra. naklon

I da. I dalje stojim iza toga da je ceo onaj deo oko propalog venčanja, mlade ispred oltara, a sada i sve ovo sa Carlosem u zatvoru, krajnje bespotrebno i uopšte mi ne ide uz priču. Ok da je ona trebalo da se uda, pa je uhvatila verenika sa drugom i ostavila ga. Al ono venčanje, pa ubijena kurva. Baš mi je to bezveze.

Sve u svemu nisu loši. I opet moram reći, šteta što ovo nije Giselle radila. Zanimljivija priča od CET, sa njenom produkcijom i njenim glumcima ovo bi bilo sjajno. Za početak Louvier kao Alejandra.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 11466

Back to top Go down

Post by jasanty on 26.02.18 10:23

Azelin lik iz originala je odlican. Od starta je imala svoju pricu. Zena je pozitivno otkacena, pravila je svakakve ludosti, izmedju ostalih i ta scena na groblju. Slala cerku da joj kupuje prezervative... Imala je par brakova iza sebe, vezu sa mnogo mladjim od nje, za njega je trebalo i da se uda... Pa onda te sale na svoj racun i propale brakove. To je njoj bilo kao dobar dan. rofl

Meni na osnovu prve epizode nije delovalo da je i ovde takva. Azela je bila previse stegnuta, ozbiljna. Ne znam kakva je u medjuvremenu. U originalu, Alehandrin otac se retko pojavljivao, kakav im je ovde odnos?

Tamo je svaki glumac odgovarao svom liku. Ovde je sve nekako na silu, pa ni Zepeda ni Ana nisu imali tu hemiju kakvu su od prvog susreta pa sve do kraja imali Laura i Luciano. Pa cak i to sto nisu bili zajedno skoro celu seriju nije pretstavljalo neki problem. Zato ce to nadoknaditi u drugom delu. smile2

Dajte sansu originalu, jer stvarno vredi. wub

jasanty
Junior member
Junior member

Poruka : 98

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 28.02.18 2:13

Bila je i ovde scena otkopavanja leša. U 11 epizodi.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 24.03.18 3:16

Gleda li neko? Ja pratim redovno i mogu reći da posle dugo vremena Castro ima gledljivu seriju. Gluma je generalno slaba, produkcija isto ali su zanimljivi. U moru dosadnih serija ovo je dinamično i drži pažnju.

Najveća zamerka su mi Ana i Zepeda, odnosno njihovi likovi. Previše su sapunajsti od početka i ne idu mi uz ovakvu priču. Njima bih dodao i Gila. Ceo taj trougao je previše televisa presenta. Svi ostali su mi bolji od njih. Altair je 10 puta bolja i ima bolji lik od Ane. Zašto ta devojka nikako da dobije protagonico?

Imali su zanimljive slučajeve od početka. Ove nedelje su se pojavile Martha Julia (kao majka koju je bivši muž tužio da izgladnjuje njihovu ćerku zbog dobre linija) i Renata Nothni (koju je otac ostavio kada je imala dve godine i ona sad sudskim putem traži da joj plati školovanje jer joj nikada nije plaćao alimentaciju). Super je bio i ovaj slučaj sa Marcom Munozm i onom glumicom što je glumila majku Susy u Candidati. On je ostavio zbog mladje i razveo se a ona baš tog dana osvojila lutriju i obogatila se. naklon rofl Tu su sada već nekoliko epizoda i Ernesto DAlessio i Margarita Magana, ona ga je ostavila sa sve sinom koji ima neko oštenjenje vida i sad on traži da mu plaća alimentaciju. Svidja mi se što obradjuju tako neke atipične slučajeve. Ranije se pojavila Sofia Castro, čiji je lik ubio taksistu koji je pokušao da je siluje, njega je glumio Jesus Ochoa. A majku Castro glumi Nuria Bages. Rekao bih da ta priča ipak još nije završena. Pun pogodak im je što su ubacili poznate glumce kao klijente. naklon

Svidja mi se nekako što svi advokati onako pravi prijatelji i ortaci. Uvek su tu jedni za druge. Kao sad ovo sa Oliviom. Ispade zanimljiva ta njena priča. Upoznala se preko tindera (ili neke slične aplikacije) sa nekim muškarcem, glumi ga Alex Srvent, onda se našla sa njim i otišli na seks u njen stan, gde je on nakon seksa vezao i opljačkao.

Ja mnogo volim Isabelu Camil. Meni je ta žena tako lepa. wub I oko nje i Basanneza haos već epizodama. Sad su osudili ljubavnicu na 2 godine zatvora zbog pretnji i iznude.

Sve u svemu drže pažnju. Ne znam što nemaju bolju gledanost. Ovo je tako "La rosa de Guadalupe", samo kvalitenije i sa poznatijim glumcima. Rosa exito, ovo fracasira. Ne kapiram Meksikance. nezna

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on 24.03.18 10:19

Ja gledam. Slučajevi su manje više zanimljivi, ali su glumci katastrofa. Skoro svi. Meni je najzanimljivije to oko Patrisije, ko je ubio, kako i zašto.

Ana i Zepeda su mi jedan od najgorih parova ikada. Hemija minus beskonačno. Bolji je par bio sa onom nesrećnom Ariadne nego sa njom. Slučajevi su manje više zanimljivi, ali mi je najzanimljivije to što svako malo dolaze neki baš poznati glumci u vezi sa tim. smile

Zabavno, zanimljivo, ali daleko od kvaliteta kakav imaju slične serije sa tematikom advokata iz Amerike.

Elenco principal je u 90% slučajeva totalno promašen. Sve, sve, ali Jose Maria Torre sa metar i žilet kao veliki zavodnik i jebač... Pa nemojte molim vas. rofl

Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 24.03.18 15:51

Za Ariadne može da se kaže bilo šta ali uvek ima hemiju sa svojim partnerima. Evo i sada sa Palaciosom. Čak je sa Zepedom uspela da ostvari kakvu takvu hemiju. Ana i on su užas. Loša hemija, patetične scene i dijalozi izmedju njih.

I još jednom se pokazalo da Ana nij za ovakve uloge. Ona je peladita i to je to. Ili modernija peladita tipa JQTA i LQNPA.

Zabavno, zanimljivo, ali daleko od kvaliteta kakav imaju slične serije sa tematikom advokata iz Amerike.

To sam i ja rekao. Ali eto bar su zanimljivi. Ovo da je radila Giselle bilo bi vauuu. Ova priča, njena produkcija, režija, gluma. Ali jbg pala dobra priča u pogrešne ruke.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on 24.03.18 17:15

Ne znam šta više s tom Giselle... Meni njena produkcija ide na nerve jer nema ništa osim toga. Serije su joj PREDOSADNE.

Moderator

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 8 of 12 Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next

Back to top