EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Y mañana será otro día

Page 7 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Re: Y mañana será otro día

Post by -Bojan- on 12.04.18 23:58

Meni ovo od prvih najava djeluje suer, tako da ću sigurno gledati. Original u Čileu jeste frakasirao, ali ne mora da znači da će i ova verzija winky
Anhelika mi je super smile2
Kao da gledam La fea mas bella 2 ili La fan 2...
Mnogi su mislili da je ovo rimejk/nastavak LFMB, ali priča mi djeluje ok.
Ako neko zna, može li pod spojler staviti umire li žena ovog glavnog ili je neka fora?

Member

Poruka : 306
Godina : 23

https://www.facebook.com/telenovele.serbia/

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 13.04.18 0:00

Ni meni ne deluje loše. Ok pričica za 16h.

Ja sam tek danas skapirao da je original radio Chascas.

Miloš92
Moderator
Moderator

Poruka : 11848

Back to top Go down

Post by -Bojan- on 13.04.18 1:21

@Miloš92 wrote:Ja sam tek danas skapirao da je original radio Chascas.
Znači, cirkus u najavi cool
Kakve on stvari piše, garant će nekako ispasti da će ova što je igra Barros preživjeti, pa pokušati da vrati porodicu koju je prepustila glavnoj. Ili će nešto tipa praviti se da je mrtva, a smišlja neki plan.
Sve u svemu, ja gledam. Oprostio sam Velenzueli sve sa Ha lija prodiga, koja je bila wub samo su glumci bili stars
Gledam! mrgreen

Member

Poruka : 306

https://www.facebook.com/telenovele.serbia/

Back to top Go down

Post by FanSte on 13.04.18 12:10

Meni ovo deluje očajno. Bedno, sa nakaznim glumcima, priča smor. Nema ovo potencijala za neki cirkus, bar na prvi pogled. Mogao je Moreno nešto bolje da rimejkuje.

Taj Chascas je radio i originalnu DyO (lek za spavanje) tako da je daleko on od garancije za cirkus. A i kad pokuša da ga odradi, to ispadne negledljiva debilana ala SD.

Posting Freak

Poruka : 2330

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 27.04.18 22:51

Niko ne gleda? Ja odgledao sve emitovane epizode. Lagana pričica ali baš gledljivo. Zadovoljan sam.

Barros je ukrala šou od prve sekunde. Vale je prosto nebitna. Dianina priča je mnogo bolja i zanimljivija. I Barros je ponovo dobra. Bila je dobra i u MDN ali ovde je čini mi se još bolja. Baš su na cdt-u diskutvali o tome. Nije ona za villane, njeno je drama, teška drama. Sa takvom ulogom pokidala je u PVAA. Ovde je već imala dosta sjajnih scena. Scena kada priznaje Camilu da ima rak. cry naklon Sjajno odradjeno. Kako gluma, tako režija, pa onaj rad kamere u krug koji predstavlja zapravo konfuziju koju ta vest budi u svima njima. Stvarno sjajno.

Dece imaju mali milion. Ne možeš ih pohvatati. rofl Uglavnom za sada se istakla ova mala što je trudna i što planira da da dete Margariti (Layevska) i Manuelu (Dieg de Erice). Ta priča ima baš potencijala. Lepo je ponovo gledati Layevsku. Šta je njoj trebalo da ide u Telemundo?

Nuria Bages opet ima dobar lik.

Malo su preleteli preko pojavljivanja Rafaela, koji se tek tako pojavio i rekao da je Camilov sin. I svi su ga odjednom prihvatili. Mislim to su nekako opravdali time da je fizički isti kao Camilo u mladosti. Al opet, kad pomislim da je ovo pisao Chascas ne bi me iznenadilo da na kraju ispadne neki cirkus oko toga.

Sve u svemu meni se ovo svidja.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 05.06.18 13:57

I od ovoga odustajem. I oni su tako lepo krenuli a sad je postalo tako dosadno i bezveze. Sjebali su i Dianu koja je sjajno krenula. U poslednjih 15 epizoda jedina scena vredna pomena je sukob Diane i Monice. Diana je toliko jadna ispala ali mi je drago što se Monica nije dala. Uglavnom jedna manje za gledanje. Na kraju neću gledati ništa. rofl

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Lusi on 12.06.18 22:33

Pre neko vece sam pogledala prvu epizodu uprkos tome sto ovu Vale ne mogu da smislim, ali rekoh ajde, da bih bila u toku sa telenovela desavanjima.
I ne vredi. Ne mogu ni da se skoncentrisem ni na sta drugo, jer se samo sve vreme pitam ZASTO ona dobija protagonico? U cemu je fora? Mislim, ima jos gomilu drugih glumaca za koje mnogima to nije jasno, ali meni je bar ona u svakom pogledu uzasna i stvarno ali stvarno mi nije jasno.

Member
Member

Poruka : 384
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Božić29.10.'99 on 12.06.18 22:37

I meni nije jasno da ona dobija glavne uloge a niti je lepa niti zgodna.Za uloge kao što je Leti ona je stvorena,nešto ozbiljnije i normalnije nono

Božić29.10.'99
Senior member
Senior member

Poruka : 742

Back to top Go down

Post by Stef on 12.06.18 22:44

Zato što su prsotine. Svi odreda. I Televisa i Telemundo i svi ostali. Svi ovi nebitnjakovići koji danas dobijaju glavne, pre 10-15 godina bi u najboljem slučaju bili posluga. kafa

Da, Vale je bila Lety pre 10 godina al uklapala se u tu ulogu i to je ok.
Za svaku drugu ulogu je totalni promašaj.

Stef
Moderator
Moderator

Poruka : 9624

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 06.07.18 0:15

Ne gledam odavno ovo ali sam naleteo na scenu kada se Camilo suočava sa Dianom i Monicom. Sjajna scena. naklon naklon naklon Vale i Baros su bile odlične. Mislim generalno, obe su od starta zaista dobre. Neka se Barros okane villana, ovo je njen teren.

I sad kad sam ušao u temu naleteo sam na ove vaše prethodne kmentare. Ne znam kako su m promakli. smile2 Ne bih se složio uopšte. Stoji da Vale nije lepa žena ali ona generalno ni ne glumi lepe žene, nju niko ni ne pokušava da prodda kao lepoticu i zavodnicu. Pa mislim ona se sama sprda na taj račun, sećam se njene izjave "Moja majka je važila za najlepšu ženu svog vremena a meni od malena govore da ličim na tatu." rofl Lik Diane uopše ni nije neka lepotica, već obična posečna žena od 40 godina. Vale tako i izgleda. U LF je karikirala jer je cela serija bila takva, pa je samim tim i vukla na Lety. Al ovde je zaista glumački dobra.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 7 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top