EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Hijas de la luna

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Re: Hijas de la luna

Post by Božić29.10.'99 on 21.02.18 22:22

@Franko wrote:Zepedi ne bi trebalo zabranit da glumi hetero švalere jer je možda gay u RL, njemu bi trebalo zabranit glumit jer čovjek ima karizmu i talent šperploče.
rofl rofl rofl
I sam kažem da je retardirano i nelogično s moje strane ali tako je... roll

Božić29.10.'99
Senior member
Senior member

Poruka : 727

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 21.02.18 22:31

Ja još nsam gledao. Večeras ću. Tako da ne mogu da komentarišem. Al vidim da ih hvale. Plus održali su dobru gledansot prve epizode.

Meni isto serija izgleda simpa, iako me i dalje straši Nicandro. Vidjet ću.

Ma Nicandrov problem je Fajer. Žena je ekspert da jednu situacju obradjuje 20 epizoda. Kad se samo setim Eize i Silvia i njihovih venčanja u AV i MESP. Pa to je trajalo epizodama i epizodama. Čak se i Eiza sprdala da se venčanica isprljala i usmrdela koliko već dana snima u njoj. rofl Pa on je od cirkuščine poput AEC koja ima 200+ epizoda, uzela prvih 50 i razvukla na 200 epizoda. Da je neko pita zbog čega mislim da ni ona sama ne bi znala. Ovo radi Pholenz. On je radio Larrosine najveće cirkuščine i Osoriieve komedije.

Ali iako je retardirano s moje strane,po meni ne treba da budu galani muškarci koji su skloni istom polu(Carrera,Zepeda,Tommasi)jer oni ne mogu da stvore hemiju sa koleginicom i isto tako da to prenesu publici.N

Glupost. Carrera baš zna da razvije hemiju sa svojim partnerkama. I ne samo on, mnogo za koje se šuška da su gejevi. Moje mišljenje je da ako glumiš galana to ne sme da se primeti, tipa kao kod Zepede. Dok sa druge strane npr Alberto Estrella je gej a ja nikada u životu to ne bih ni pomislio. Spomenuti Tomasi je poslednjih nekoliko godina postao kao neka menopauzična tetka, ranije se uopšte nije izvaljivalo da je gej. Al od kako je odigrao onog geja u HEFDM, u svaoj narednoj ulozi mu iskače ta isfeminiziranost.

Carrera je u braku sa ženom, kakva privlačnost sa istim spolom?

Za njega se od početka karijere šuška da je gej. Kruže priče da je ta njegova žena njegova najbolja drugarica sa kojom se oženio da bi sredio papire.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 11466

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 23.02.18 2:03

Odgledao prve tri epizode. Za sada su ok. Drže pažnju. Ali produkcija i gluma, katastrofa. Dal je realno da imaju ovako bedne scenografije. Pa Lucero Suarez im nije ravna.

Michelle je prelepa, mada rekao bi da je nešto baš smršala. Ali frizura joj je... stars A vala i gluma joj je još gora. Samo se nešto krevelji, smeje. facepalm Ja nikako ne mogu da je shvatim. Zar je moguće da toliko neće da se potrudi?

Danilo je isti kao i uvek. Al su lep par.

Muški deo ekipe im je lep, ženski je mogao biti i lepši. Jedino je Michelle da kažeš zaista lepa. Ostale su više simpatične, neke čak ni to. Najmanje simaptična mi je ona bokserka.

I Mariluz je isto lepa al ona je villana.

Klitbo obećava. Rekao bi da će više biti neka komična villana.

Sve u svemu nisu loši.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 06.03.18 15:29

Gleda li neko ovo?

Ja mislim da ću da odustanem nakon 10 epizoda. Prvih par epizoda je bilo ok. Onda su postali tako dosadni. Sve mi je nekako baš bezveze. Počevši od glavnog para koji misle da su brat i sestra a ljubakaju se samo tako.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on 06.03.18 20:28

I meni je druga nedelja bila bezveznjikava, ali sad u 11. epizodi otac sa svim Huanama kreće u realizaciju njihovih želja i individualnih priča. A još se nisu sve ni spojile sa svojim partnerima, tako da verujem da nas zanimljive faze tek očekuju. Još je rano da odustanem.

Moderator

Poruka : 8669

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 18.03.18 22:18

Od mene dosta. Prekidam nakon 20 epizoda.

Prva nedelja je bila ok. Sve posle toga bezveze. Nije ni dosadno ali je nekako priča baš nikakva. Ne znam da li je bio takav i original. Ako jeste ne znam na osnovu čega ga svi hvale i uzdižu već godinama.

Šteta što mlada i lepa lica nisu iskoristili za nešto bolje. Tipa da su napravili rimejk "Amigas y rivales".

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on 22.03.18 20:22

Odgledao prvih 20.
Loše, jaaaako loše.

Renaud je apsolutno nepodnošljiva. Toliko loše glumi da joj ja ulogu ne bih dao ni zbog lepote. Katastrofalna je baš. Carrera pored nje izgleda kao glumac A klase.

Moderator

Poruka : 8669

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 22.03.18 20:35

Užasna je. Iz serije u seriju je sve gora. Mada, ono ipak je ovo Nicandro i niko ni ne očekuje neku dobru glumu od bilo koga. smile2 A ovde joj je i look katastrofa. Pojavi se Mariluz i zaseni je u sekundi. smile2

Sve nekako ali prosto mi je sama priča baš bezveze. Daću umesto ovoga šansu Aztecinoj Nini. Ona mi deluje zanimljivo.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by jasanty on 22.03.18 21:24

Ja sam odustala jos prosle nedelje. Bas su smorili, imala sam utisak da se prica nije pomerila ni malo, sve se vrtelo u krug.

Frizura joj je uzasna, bas bode oci. Kad misle da je srede, na kraju serije...? facepalm

Ayala preglumljava, nemam reci. puke

Jedini par koji bih mogla da gledam su Juana Ines i Mauricio, ali ne vredi gledati samo zbog njih.

jasanty
Junior member
Junior member

Poruka : 98

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 14.05.18 16:54

Poslednja, 82. epizoda, emitovaće se 10. juna

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak