EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

El accidente

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Re: El accidente

Post by -MILOS- on 20.12.17 18:43

ovo se zahuktava wow
Kada je Lusija prvi put videla Mariju na imanju koja je imala na sebi iste stikle kao na snimku sa aerodroma, tad me je iznervirala sto nije obratila paznju na to, medjutim, sad ovo sa ogrlicom, a potom i sa upadanjem u Marijinu sobu da nadje bar jos nesto sto je pre videla i naidje bas na te jebane stikle koje je videla na snimku smile2 odusevilo me je to sto je odmah sklopila kockike i ukapirala da je muz vara sa njom wow a jos vise sto se odmah sama bacila u istragu i krenula za Hoseom da ga prati gde ga je zatekla sa Marijom naklon
samo da ne bude sad da je izgubila pamcenje posto je dozivela saobracajku glare

sledeca epizoda je tek 9. januara smile

-MILOS-
Moderator
Moderator

Poruka : 3965

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 27.12.17 22:53

Ipak su odlucili da ne pauziraju seriju smile2
odlicna epizoda smile Marija cim je ugrabila priliku odmah je otisla kod Lusije da joj kaze da ako Zoao sazna za njenu prevaru da ce ubiti prvo nju,
a potom i sve ostale mrgreen
tokom boravka u bolnici Lusija saznaje da je trudna wow
e ovo je stvarno iznenadjenje rofl
jos sad kada je saznala da je muz vara mrgreen
Lula je opasno pocela da sumnja u Marijinu vernost pa je brze bolje pocela da deluje tako sto je prevrnula Marijin orman i u njemu nasla mobilni telefon koji joj sluzi da se cuje sa Hoseom. Naravno za to je Zoao odmah saznao, a onda je usledilo njegovo ispitivanje gde mu Marija kaze zasto je poceo da sumnja u nju, a on njoj na to da ne sumnja mrgreen odmah nakon njihove rasprave joj govori da upali telefon wow ona jadna cim ga je upalila telefon je zazvonio naklon Zoao navaljuje na nju da se javi,
a ona njemu zasto kad to nije moj telefon lolsign
onda nakon toga sledi scena epizode cool
Zoao dolazi kod ljute Marije da joj se izvini i predlaze joj da naprave buket ruza za Lusiju zbog saobracajke koju je dozivela  lol2

Ay si me ha ido la tijera... Perdoname... Te echo daño?

toliko o tome koliko ne sumnja u nju lolsign
sve u svemu ja sam i vise nego zadovoljan kako se radnja i dalje odvija toliko da cu sigurno cim budem zavrsio sa ovom verzijom pogledati turski original smile2

-MILOS-
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 03.02.18 21:27

jos tri epizode do kraja a Zoao je vec saznao za Hosea i Mariju naklon Inace Lula je drogirala Mariju, odvela je u kolibu i poslala Hoseu poruku sa Marijinog telefona, da bi se ovaj upecao i odmah dosao. U medjuvremenu Lula je skinula Mariju i ostavila je na krevetu, a onda je izasla napolje sakrila se i uhvatila dobar ugao sa kamerom dok Hose podize Mariju sa kreveta posto je video da je bez svesti da ispadne da su u ljubavnom zanosu naklon Lula naravno fotke pokazuje Zoao i krece sou cool Marija uspeva da pobegne sa imanja posto je ukapirala da je otkrivena, a Zoao odlazi kod Hosea da mu kaze ako zeli da mu sin i dalje bude ziv mora da nadje Mariju i da je ubije wow inace Samuel je kod Zoaa na imanje da bi proveo vikend sa drugom i na taj nacin uceni Hosea i Lusiju da ne naprave neki ishitren potez dok se sve ne zavrsi oko transporta droge mrgreen
Sve se tako poklopilo da Hose i Lusija samo upadaju dublje i dublje u probleme wow
avance za sledecu epizodu obecava naklon

Znaci obavezno krecem da gledam original kad se zavrsi spanska verzija  lol1 samo da ima validnih linkova  mrgreen

-MILOS-
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Stef on 03.02.18 21:29

Mislim da ima na YT sa titlovima. mrgreen Snimano valjda sa Hayata.

Stef
Moderator
Moderator

Poruka : 9142

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 03.02.18 21:30

Stefane jel se desilo nesto slicno u originalu?

-MILOS-
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Stef on 03.02.18 21:34

Ne znam, al koliko sam mogao da primetim, udaljili su se od originala. mrgreen

Rekao bih da su uzeli samo okvirno priču o nesreći i da su odveli radnju u skroz drugom smeru.
Narko priče nije bilo, tamo su nešto eksperimentisali sa lekovima čini mi se.

Evo sad sam iščitao sve, ovi su ga previše zakomplikovali. rofl

Stef
Moderator
Moderator

Poruka : 9142

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 07.02.18 14:17

kad je ova 11 epizoda bila ovakva mogu samo da zamislim kakve ce biti jos ove dve poslednje wow
Hose je ubio Mariju naklon samo ubistvo nisu snimali, mozda bude neki flashback u sledecim epizodama, ali su zato prikazali kako Lula ulazi u sobu i zatice Mariju u lokvi krvi naklon samo njen ulazak u sobu, izraz lica koji je slozila naklon ja se i dalje jezim. Mnogo pre tog ubistva u hotelu, Marija priznaje Hoseu da ga je iskoristila, da je ona kriva sto ga je Zoao unajmio jer nikada nije videla da je pokazao strah pred njenim suprugom pa je pomislila da je on pravi muskarac uz ciju ce pomoc moci da obavi posao sa drogom i tako se spasi mucenickog zivota i Zoaa, ali da se posle izvesnog vremena stvarno zaljubila naklon znaci jedva cekam sledecu nedelju mrgreen

-MILOS-
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 14.02.18 16:06

shock shock shock

koji sok shock ovo vec nisam ocekivao wow Marija je ziva naklon
kako i na koji nacin su sve ovo izveli oko njenog "ubistva" stvarno ne znam zato jedva cekam da vidim objasnjenje u sledecoj epizodi lol1 ova pretposlednja epizoda je bila onako odlepio vise se diskutovalo o tome sto je Huan zaljubljen u Lusiju nego o bitnijim stvarima pljus ali dobro zato ce poslednja epizoda biti bomba jupi ako je suditi po onoj najavi *_* ocekivao sam da ce Lula da zezne Paula, ali i ne da ga ubije lolsign nadam se da ce takvu sudbinu da dozivi i Raimundo puke

-MILOS-
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 20.02.18 13:39

steta sto Telecinco nema normalan livestream cry
ne gleda mi se poslednja epizoda sa uzasnim kvalitetom slike smile2 zato cu morati da sacekam sutra bonk uveliko se pise da umire jedan od protagonista sad samo da ne umru Marija i Lusija, za sve ostale bas me briga mrgreen

-MILOS-
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 21.02.18 14:35

I kraj mrgreen
e sad kakav kraj facepalm s obzirom da je Telecinco najavio ovu seriju kao seriju sa jednom sezonom ocekivao sam da ce imati normalan kraj smile2 hocu reci kraj koji nam ne ostavlja nikakva pitanja smile2 Ovo je vise nego otvoren kraj, vise kao kraj sezone nego serije. Toliko toga je ostalo nerazjaseno da sam ja u soku i dalje. Inace ovo je prva spanska serija za koju sam jedva odgledao poslednjih 20 minuta poslednje epizode. Toliko je bilo napeto da sam mislio da ce Zoao sve da ih pobije mrgreen Rajmundo saznavsi da su prebacili Hosea u drugi zatvor bez ikakvog obavestenja, odlazi kod Zoaa i govori mu da nema pojma gde je prebacen. Zoa mu daje cip pomocu koga ce moci da locira Lusiju posto ce ona sigurno znati gde je Hose, tako da Rajmundo odlazi kod Lusije i ubacuje joj cip u koferu, posto je curka vec najavila svoj odlazak sa sela na jedno vreme facepalm pomocu cipa su uspeli da saznaju gde se nalaze i Zao krece u akciju. Svi njegovi ljudi su pobijeni, skoro svi policajci i na kraju Hose koji se zrtvovao da izadje pred poslednjim Zaovim covekom... na kraju Zoaov covek ubija Hosea, a Lusija ubija Zoavu gorilu. Mnogo dobro osmisljena i emotivna scena. Lula se postavlja ispred brata kada je Lusijin otac pucao i ostaje mrtva. Na kraju vidjamo Lusiju koja se porodila, zivi na nekoj plazi sa decom i dolazi Huan. Odlaze na plazu i krecu da se kupaju Huan i klinac, dok ih Lusija drzeci bebu u narucju gleda. Znaci nit se zna sta je bilo sa Marijom koja je uspela da pobegne iz hotela, nit se zna sta je bilo sa Rajmundom i njegovom zenom, da li su Huan i Lusija sada zajedno i sto je najgore od svega toga kako to da je Zoao ziv i na slobodi wow serija se zavrsava kako Zoao sedi u nekom baru i pomocu dvogleda gleda Lusiju i Huana na plazi kako se igraju sa decom mrgreen znaci mali milion pitanja je ostalo bez odgovora, ali jedno je sigurno ovo je kraj serije i Telecinco nece snimati drugu sezonu. Tviter je sinoc goreo, a jedan od tvitova me je posebno nasmejao. Tvit pogledajte ovde.

Bez obzira na kraj serije, seriju vredi pogledati. Od mene imaju cistu osmicu smile

-MILOS-
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top