EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Press clipping

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Re: Press clipping

Post by Latinac on 28.06.18 23:47

Najava Tereze u Večernjim novostima:

Latinac
Administrator
Administrator

Poruka : 2828

https://www.youtube.com/c/EMDTplus

Back to top Go down

Post by MStefan on 01.07.18 1:05

''Ako vaše dete počne da gleda Terezu, insistirajte da seriju odgleda do poslednje epizode'' rofl

MStefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2116

Back to top Go down

Post by Ángel on 29.09.18 14:51

Ángel
Global moderator
Global moderator

Poruka : 8840

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 29.09.18 14:58

Imam ovaj tekst, odlican je i, rekla bih, vrlo tacan, samo sto se ja jos ne bih zaletala se proterivanjem turskih serija kod nas, dajem im jos 3-5 godina trajanja.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3727

Back to top Go down

Post by Stefan on 29.09.18 15:07

Pa još toliko će otprilike trajati „Elif”. rofl

Šalu na stranu, ne znam ni šta bi Pink mogao da uzme od novijih turskih i nekako bih se složio sa autorom teksta da je njihovo vreme prošlo ili bar da se njihovoj vladavini bliži kraj. Ako se trenutno stanje uopšte može nazvati vladavinom.

Doduše, moguće je i da im cena pada s obzirom na to da nisu gledane kao nekad, a da se ovdašnje televizije baš ne utrkuju da kupe nove naslove. Ko zna, možda Pink sve ovo što emituje dobija po nekoj smešnoj ceni, pa zato i pušta još uvek. nezna

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3168
Godina : 29

Back to top Go down

Post by Marijana on 29.09.18 16:13

Ako ne uzimaju turske serije onda šta bi moglo drugo da uzmu korejsku, arapsku ili? Zaista nemam predstavu. hmm

Od novijih Pink može da uzme Sen anlat karadeniz, Kadin, Deniz  koji su takođe za masu publiku, a posle toga mogu reći zbogom turcima.
Marijana
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1444

Back to top Go down

Post by Stef on 29.09.18 16:30

Turci za svoje serije nemaju iste cene, variraju u zavisnosti od raznih faktora. Da li je serija kostimirana, savremena, da li ima zvezde ili anonimuse, sve to utiče na cenu.

Pa i produkcija koja radi te serije, tipa za O3 i AY serije se sigurno mnogo više novca izdvaja nego za lupam Goldove ili Pastelove. Sigurno Pink nije pukao isto za Poyraza i za Istanbulsku npr.

I dajte da se ne zavaravamo kako će Turci opstati jer nema šta da ih zameni. Pitanje je da l će za 5-10 godina uopšte televizija i postojati u ovom obliku a kamoli turske na Pinku. rofl

Sve će to pojesti Netflix, HBO i slične platforme, čak se i Turci polako okreću Netflixu.
Eno O3 snima seriju za njih.

I kakva crna Kadin i Deniz mamci za masu. Serije se van Turske ama nigde nisu proslavile.

Stef
Moderator
Moderator

Poruka : 9786

Back to top Go down

Post by Marijana on 29.09.18 17:08

Stefe, pa šta Pinku briga da li su proslavile ili nisu u svetu? Pa da je tako ne bi ni uzeli flopove serije poput BVA, AY, KPA itd, ali ipak jesu.
Marijana
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1444

Back to top Go down

Post by Stef on 29.09.18 17:14

Ja se nisam ni osvrtao na Pink nego na to da serije nisu nikakvi mamci za masu.

To da l će Pink kupiti te serije ili ne je najmanje bitno (ono što ja znam je da im te serije nisu dosad bile na ponudi). A i sve da jeste bitno, dovoljno je da se osvrnu na Hrvatsku i Grčku gde je Kadin flopirala stravično da i ne pomisle da je kupe.

BvA je kupljena jer je wannabe KVP koja je kod nas razbila.

KPA je meni enigma al je verovatno išla u paketu sa Kara sevdom pa je ispalo jeftinije.

AY išla preko PiP, svakako je bila namenjena za 4 popodne jer je jeftinija.

Te 3 serije svakako nisu mamac za masu (ajde kod nas je BvA i prošla dobro) kao i ta čuvena Kadin i Deniz. rofl

---------

nastavak ovde

Stef
Moderator
Moderator

Poruka : 9786

Back to top Go down

Post by ~dragana~ on 01.10.18 14:54

Sa tim tekstom se i slažem a i ne slažem. Kada bi se prikazivalo nešto kvalitetno bez obzira iz koje zemlje dolazi, da ima dobar termin i da se ne secka i prekida mislim da bi privuklo publiku Kada se preteruje sa nečim nije dobro. Latino serije su bile najgledanije kada je bila puštana jedna do dve serije na jednoj televiziji, Pink je puštao meksičke, Rts brazilske, lokalne su takodje emitovale po neku. Kada je samo Pink počeo da pušta nekoliko meksičkih zaredom tada je i opala gledanost pa je posle toga davao samo poneku. Tako i sa turskim, naravno da će opasti interesovanje kad su znali i da emituju po 4,5 dnevno samo na Pinku. To je preterivanje. Kada se na to doda i loš izbor serija koje su sve nekako na isti kalup nije čudno što je gledanost opala. Uvek sam govorila da treba imati raznovrstan program a serije da budu iz različitih zemalja i produkcija.

~dragana~
Senior member
Senior member

Poruka : 581

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics