EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Enemigo íntimo

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Re: Enemigo íntimo

Post by Hierro on 23.02.18 12:58

Gledao sam i ja, svidelo mi se, kasnije cu pogledati drugu epizodu. Znaci Fernandu sam gledao kao Monicu Robles 5 godina u ESDLC i sad imam utisak kao da opet gledam taj lik, trebace mi vremena da se priviknem. smile2

Dosta glumaca iz ESDLC ima, vidim glumi i Miriam iz Senora Acero.

Nisam shvatio onaj deo sa Giljotinom u zatvoru, ko je on tamo pa mu svi ugadjaju? Pa cak i Alejandro i inspektori.
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1702
Godina : 24

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 23.02.18 14:53

Sinoc sam pogledao prvu epizodu i ono sto sam video mi se nije dopalo. Ocekivao sam mnogo vise. Ona gala zabava uopste nije ni snimana u Cirihu smile2 cak i ona scena u banci smile2 sve one prostorije su vec vidjene u La donji smile2 a i ona jurnjavinja po Cirihu mi je bila haoticna facepalm u cemu je fora da odes do Ciriha i snimas samo jednu scenu gde trcis gradom cesces bas sam mislio da ce mi se prva epizoda dopasti i da cu bas zbog toga nastaviti da ih gledam, medjutim, posle ove prve nemam ni zelju da nastavim dalje... Ne sumnjam da ce im serija uspeti. Vec joj predvidjam jedno pet sezona, ako ne i vise mrgreen

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3880

Back to top Go down

Post by Hierro on 24.02.18 0:18

Meni druga epizoda jos bolja od prve.

Malo mi je glupo sto je Alejandro tako grub prema Roxani, kao da je neka najgora prestupnica. A on nije tako opsednut tim slucajem oko Federica da mora tako da se ponasa prema jednoj zeni. glare Ali verovatno su ovo malo preuvelicali da bi se on posle kajao kad sazna da mu je ona ustvari sestra, pa pojesce se ziv. Jos ju je pustio da se upiski kada je trazila na wc..

Znaci onaj strazar je silovao i ubio onu devojku od Giljotine, stradace strazar kako stoje stvari. U zatvoru ce biti odlicno, stvarno svakakvi tipovi zena su tamo i na sta lice... Ona "Puma", pa "Bamba" sta li je. yawn

Uglavnom zanimljivo je i gledljivo je, dopada mi se.
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stefy on 24.02.18 9:12

Odgledao dve epizode. Okej je zasad, radnja interesantna, mada previše tih narko klišea koji odvlače pažnju i koji čine da epizode budu dosadne. One scene pucnjave, jurnjave, pa neke gluposti oko ovih pronevera koje su iste u svakoj narko seriji su me zaista smorile. zvizd Fernanda Kastiljo mi se sviđa, mada zasad nije imala baš nešto mnogo da se pokaže. Moram samo da spomenem da me cela druga epizoda previše podseća na La Querida del Centauro. Ceo Roksanin dolazak u zatvor, i generalno scene u zatvoru, su snimane identično kao u LQDC. Još ako se Roksana spanđa sa Giljotinom, pa pobegnu zajedno, biće skroz LQDC. lol1 Verujem da tek treba da se dogode neke bitne stvari, ali zasad drže pažnju. Produkcija mi je super, osim onog zelenog zida u sali koja je navodno u Cirihu. Kontam da bi im ispalo skuplje da su iznajmili neku salu baš u Cirihu i snimali tamo scene te proslave, ovako jurnjava po gradu i nije, ali opet, ono im nije trebalo. Bolje da su ostali samo na sali. Ovaj glavni detektiv me nervira, koji me takođe podseća na Herarda iz LQDC, samo je ovaj mnogo iritantnija verzija.

Jedino čega se bojim ako se upustim u ovu seriju su te bezbrojne sezone. Nadam se da će ostati na jednoj, maksimalno dve kao LQDC, a da neće biti kao SA i LQDC jer to ne bih podneo da gledam, a zasad deluje kao serija sa dosta potencijala. Videćemo kako će dalje biti, zasad nastavljam redovno. wub

Moderator

Poruka : 4078
Godina : 21

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Hierro on 06.03.18 0:36

Gleda li neko? Meni se svidja i dalje, epizode mi bas prolete, uvek se nesto desava, nije da ima neku pricu, ali je barem zanimljivo.
Previse nasilja ima i to stvarno surovih stvari, to je jedina mana serije.
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 06.03.18 1:10

Meni je za sada baš bezveze. Pre svega dosadno i bez ikakve priče.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 11389

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 06.03.18 3:35

Danas su vec zavrsili sa snimanjem. Znaci nece biti puno epizoda, snimali su oko 3 meseca. Jos se ti racuna Bozic, Nova godina. Ne verujem da ce imati vise od 50 epizoda.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 11389

Back to top Go down

Post by Hierro on 07.03.18 19:59

Sta mislite ko je taj cuveni "Profesor"? Ja sam mislio da je to onaj starac kog glumi Otto Sirgo, ali sam je i on pominjao tog "Profesora", znaci ocigledno neko iznad njega.
Meni je Alejandrov lik skroz bezveze, za sad mi se ne svidja, tvrdoglav i samo jurca bez razmisljanja. zvizd

Ostali mi se svidjaju, zenska ekipa u zatvoru interesantna i ima materijala za zanimljivosti, ocekujem da se vise aktivira Federicov lik.
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stefy on 08.03.18 15:31

@Miloš92 wrote:Meni je za sada baš bezveze. Pre svega dosadno i bez ikakve priče.
Takođe. Nisam sustigao premijerne epizode, negde sam na 5-6, ali baš je dosadno i ništa se ne dešava. Videću još malo da gledam da vidim u kom pravcu će da odu, ali AOLDM mi je stoput zanimljivija i bolja od ovoga.

Moderator

Poruka : 4078
Godina : 21

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Marido98 on 15.04.18 11:29

Stigao sam do desete epizode, u početku me je smaruckalo, a sad mi je skroz ok, drži mi pažnju i brzo prođe. Videćemo kako će se na dalje odvijati. Zanima me hoće li ova nova advokatica izvući Roksanu iz zatvora.

Senior member

Poruka : 893
Godina : 19

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top