EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Pogrešan čov(j)ek

Page 11 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Go down

Re: Pogrešan čov(j)ek

Post by ~dragana~ on 19.09.18 14:25

Ah, pa da, sve je ovde zabranjeno pod uslovom da se ne odnosi na vas nekoliko. Kad se odnosi na vas onda je sve dozvoljeno i sve može ali ako je neko drugi u pitanju onda se radi o trolovanju i ko zna čemu još. Toliko o tome.

Nema veze sa nacionalizmom, jednostavno, prepričala sam početak serije i pitala se šta bi bilo da je obrnuto i da li bi tako nešto tada uopšte i bilo snimljeno. Zašto vas to toliko pogadja uopšte mi nije jasno.
Na stranu to što kada kažete nacionalizam zapravo mislite na šovinizam.

Nikog od vas nisam uvredila dok vi mene konstantno vredjate čim vam se ne svidi samo neko slovo u mom postu. Ako mislite da me to pogadja ili "da mi je kriv neki djavo" grdno se varate.

Seriju ne nameravam da gledam pa samim tim ni da je komentarišem.
Ne moram više ni da napišem niti jedan post ovde ali činjenice su činjenice. To što sam ja postavila pitanje o tome nekima je dovoljno da me nazivaju kako im se prohte. Ali pitanje je na mestu. Da li bi tada bilo snimljeno?
Ne morate da odgovorite, ne morate čak ni da razmislite o tome, gledajte seriju i uživajte.

~dragana~
Senior member
Senior member

Poruka : 563

Back to top Go down

Post by mar999 on 19.09.18 17:00

Serija mi i dalje onako... Podseca mnogo na turske, i meni smeta to odugovlacenje scena. Za sad mi jedino vredi pogledati zbog produkcije koja je odlicna i nasih glumaca starijih.

mar999
Member
Member

Poruka : 473

Back to top Go down

Post by Ángel on 19.09.18 18:45

Furaju se na atmosferu i dramu turskih serija, a emocije su im minus beskonačno.

Pristojna produkcija, loša gluma, ok zamišljena priča i bedna emocija koja bi ovde trebalo da razvaljuje.

Glavni par je kataklizma - i stariji i mlađi. Ne zna se ko je gori.

Benčina ih sve nosi u zubima, iako je i on sam po sebi srednje žalosan talenat za glumu.

Global moderator

Poruka : 8774

Back to top Go down

Post by gagi92 on 23.09.18 10:46

Zadovoljan serijom, dopale mi se epizode koje su do sada emitovane. Sto se mene tice ja nastavljam sa gledanjem.
gagi92
Member
Member

Poruka : 407
Godina : 26

Back to top Go down

Post by FanSte on 23.09.18 21:00

Ja odustao. Očajno su.

Posting Freak

Poruka : 2309
Godina : 23

Back to top Go down

Post by mar999 on 23.09.18 21:22

I ja odustao. Prica razvucena, bukvalno preslikana klasicna turska serija, glumci mlaki, jedino produkcija ok. Ne mogu da kazem da je lose, ali nije moj “cup of tea”.

Od domacih jedino mi se cine primamljivim Senke nad balkanom i ok mi je Urgentni centar. Od Ubica sam odustao jer je druga sezona smor teski.

mar999
Member
Member

Poruka : 473

Back to top Go down

Post by Ángel on 23.09.18 21:32

Ja sam razmišljao da dam šansu prvih 20, ali bojim se da se to neće desiti.
Ovih prvih 6 je presipanje iz šupljeg u prazno - jedno veliko ništa.

A gori, netalentovaniji i neharizmatičniji glavni par odavno nisam video. puke puke puke

Global moderator

Back to top Go down

Post by FanSte on 23.09.18 21:54

Ja sam razmišljao bar 10 epki da im dam šansu ali negledljivi su skroz, gubio bih vreme.

Ajde Ćatović je još i dobar, veruje mu se, a ona glavna je takva nula od glumice. Kao i svi ostali ako izuzmemo stariju gardu i Benčinu. Sve u svemu, jadni pokušaj turske serije na srpsko-hrvatskom jeziku.

Posting Freak

Poruka : 2309
Godina : 23

Back to top Go down

Post by Ángel on 24.09.18 11:27

Koji crni Ćatović? Isti Colunga - isti! rofl I glumački i fizički... Face kao da je u Colunginoj školi glume učio. On mi je još gori od glavne. A glavna je kao lošija verzija Severinine sestre... Fizički su tu negde, vrlo slična lica, samo Sevka ima harizmu, a ova nula...

Global moderator

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 11 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Back to top