EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Pogrešan čov(j)ek

Page 4 of 12 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next

Go down

Re: Pogrešan čov(j)ek

Post by Archie on 31.07.18 18:11

Jao, izvinajvam se Vaša visosti nisam Vas preporznao. mrgreen

Ajde da je napisao neku levu televiziju tipa TV8 ili Tv7. On/ona lupio Star TV. A što je zanimljivo to nije ni sa Vikipedije uzeto. rofl rofl rofl

Posting Freak

Poruka : 1938

Back to top Go down

Post by Stef on 31.07.18 18:16

Sramota pa ja sam definicija visočanstva. ljut

Ma i da je lupio/la neku njihovu lokalnu televiziju lupam Anadolu TV opet bi bilo nerealno.
Pobiše se turske televizije za nebitnu megahit srpskohrvatsku seriju. bonk

Stef
Moderator
Moderator

Poruka : 9624

Back to top Go down

Post by mar999 on 31.07.18 19:02

I ja mislim da ce u najboljem slucaju proci kao Cista ljubav. Sve sto je Veljaca radila mi je bljak.thumbdown

I ne mislim da pravim razliku izmedju jezika, sam smatram da je to isti jezik cim se savrseno razumemo. Samo me da li ce koristiti ijekavicu ili ekavicu.

mar999
Senior member
Senior member

Poruka : 503

Back to top Go down

Post by Stef on 31.07.18 19:13

Pa dobro, hrvatski glumci na hrvatskom, srpski na srpskom, no problemo. mrgreen Serija se radi i za Srbiju i za Hrvatsku, ne samo za jednu zemlju tako da verujem da neki kompromis postoji što se jezika/dijalekata/kako god tiče.
E da, zaboravih, imena su hit, Lea, Zoe bonk sinopsis ko neki miks Binbir Gece i Iffet.

Stef
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Nikola94 on 31.07.18 20:02

Tekst je definitivno pretjeran, najavljuju hit a snimanje još nije ni započelo lol1 Isto tako, Prava žena nije nikakva uspješnica već ogroman promašaj. Mogli su bar Stellu navesti, to je već bilo uspješno.

Veljača svojim likovima voli davati ekstravagantna imena, tako da takva imena nisu neko iznenađenje. smile2

Što se sinopsisa tiče, klasika primamljiva za gledanje. To je karta na koju RTL i Prva igraju te bi mi se moglo isplatiti tako da Veljača možda napokon ubde novi hit.
Nikola94
Member
Member

Poruka : 279

Back to top Go down

Post by Franko on 31.07.18 20:18

Ma vraga, ovo i po sinopsisu zvuči kao neka deprica. Nova TV će ih opet smlavit s novom sapunjarom.

100 dias para enamorarse - 90/130
Espelho da vida - 31/150
Mi hermano es un clon - 31/100
O tempo não para - 67/160
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 2533
Godina : 30

Back to top Go down

Post by lidiya on 31.07.18 21:01

zapravo nece ih smlavit sa svojim proizvodom nego s turskom Fazilet. dam se kladit da ce rtl s terminom izbjegavat Novinu domacu seriju, pa ce se onda jos vise zeznut kad ju stave u termin Turaka. lol1
lidiya
Senior member
Senior member

Poruka : 923

Back to top Go down

Post by FanSte on 31.07.18 23:26

Zaista ne mogu da ne pohvalim scenografiju sa fotografija. naklon Telešundo karton i Asteka bi trebalo da se stide onoga što uvaljuju pored ovog.

Što se sinopsisa tiče, deluje zanimljivo. Daću šansu. Od Veljačinih serija jedino sam na Laru bacio pogled i nije mi legla, ali ne mora da znači da ovo neće.

Posting Freak

Poruka : 2330
Godina : 23

Back to top Go down

Post by Stef on 31.07.18 23:40

Bogami TŠ karton nije više ono ruglo do pre neku godinu. A Azteca je i pre imala produkcijski pristojne serije, one kojima je Elisa Salinas bila producentkinja su stvarno mogle da se mere sa Televisom. Ali se svakako slažem da ovo produkcijski izgleda dobro. Sad kakav će scenario biti videćemo, ali s obzirom na to da radi Februarka ne očekujem ništa dobro.

Stef
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by FanSte on 31.07.18 23:45

TS se popravio, ali ne mnogo kada je sama scenografija u pitanju. Ono malo što sam video od Sangre de mi tierra svakako je napredak u odnosu na sve prethodno, ali je to više do rada kamere i filtera nego do same scenografije.

Od Asteke sam zadnje video malo od LHP i ono je kompletni vizuelni bljuc. puke

Posting Freak

Poruka : 2330
Godina : 23

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 4 of 12 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next

Back to top