EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Pogrešan čov(j)ek

Page 9 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Go down

Re: Pogrešan čov(j)ek

Post by mar999 on 17.09.18 21:31

Produkcija vrh. Prica onakoo, nista specijalno ali gledljivo. Glumci su super za sada.

mar999
Member
Member

Poruka : 473

Back to top Go down

Post by JecaMec on 17.09.18 21:40

Nisam gledala od početka na Prvoj, ali oni su emitovali skraćenu verziju ove dve epizode što su bile sinoć na RTL-u. Izbacili su dosta scena gde se pojavljuju Ven, njegova porodica, kao i još nekoliko delova. Po mom mišljenju dosta bolje izgleda ovako, jer su ti delovi totalno nezanimljivi, a i gluma je preloša.
JecaMec
Member
Member

Poruka : 437

Back to top Go down

Post by Marko on 17.09.18 21:43

Da, iskasapili su prve dve epizode i sve spakovali u jednu. Eto, sada ne beže toliko od RTL-a.

Bezveze što su sekli delove, to nikada nisam voleo. Ako prikazuješ nekako prikaži kako treba.

Uglavnom i treća epizoda drži pažnju. Desila se i tuča u bazenu o kojoj sam pisao na nekoj prošloj strani.

Petar je ODLIČAN! Ima super lik, i dobro ga iznosi.
Marko
Senior member
Senior member

Poruka : 723
Godina : 26

http://kulturna-srbija.blogspot.com/

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 18.09.18 1:38

Ja sam takodje prezadovoljna serijom. Dosad nisam znala da su iskasapili prve dve epizode, ali sam sve vreme, tokom gledanja, imala utisak da nesto fali. Kako god, to mi nije pokvarilo utisak, jer se bas vidi da prica ima potencijala, uglavnom, da ne prepricavam sada sta se kome dogodilo, jer du to videli svi koje je to zanimalo, iako bih takodje volela da je bilo bez skracivanja. Ja sam jako zadovoljna sto sam videla obe Bojane: Gregoric-Vejzovic, koju bas gotivim, a odavno je nisam nigde gledala, i Stefanovic. smile Ova mala, sto glumi Zoe, Dora Dimic-Rakar, je bas prirodna dok glumi. A kako je tek Lea plakala, na kisi. sad Crni-dasa samo takav. smile Dara Dzokic, u ono malo sto se od nje videlo, sjajna je bila. I Petar Bencina je sjajan.
Samo, sad kad se setim, dalo se zakljuciti da su nesto preskocili, jer sam u nedelju u "Vecernjim novostima" procitala da Milenu Crnkovic u mladosti glumi Marina Cosic (Sofija iz serije "Istine i lazi"), a nje u ovoj epizodi nije bilo. Kako god bilo, nastavljam.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3687

Back to top Go down

Post by FanSte on 18.09.18 11:03

Sinoć nisam bio kod kuće pa sam sada odgledao. Gledljivo jeste, odlična je produkcija. Međutim, sve je nekako hladno i bez ikakvih emocija, a sama serija zapravo puca na emocije. Da je serija giltipležrasta debilana i da joj je cilj da se prevrćeš sa stolice na svaku scenu, glumačka hladnoća ne bi bila problem, ali ovako itekako jeste. U celoj epizodi jedino sam Ćatoviću i Gorici Popović verovao. Doduše, Gorici bih verovao i kad bi odrecitovala eci peci pec. lol1 aw

Posting Freak

Poruka : 2309
Godina : 23

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 18.09.18 11:09

Zaboravila sam sinoc da pitam, ima li neko slucajno epizode sa "RTL"-a? smile Ako ima, neka salje ovde, u pp. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3687

Back to top Go down

Post by ~dragana~ on 18.09.18 11:16

Rekla sam da neću ovo da gledam ali sam rešila da pogledam početak. Srbin negativac, nisam ni očekivala nešto drugo. lolsign Gluma je dosta loša za sada, naročito gluma glavne glumice.

Možda pogledam još koju epizodu dok mi ne dosadi. A najverovatnije hoće.

~dragana~
Senior member
Senior member

Poruka : 563

Back to top Go down

Post by FanSte on 18.09.18 11:43

Srbin negativac, nisam ni očekivala nešto drugo.  lolsign

Pa nisi čula da je Čokolindica naturalno podmitila vlasnike Prve (braću našu grčku  aw ) da zatvore oči pred planski odrađenom takvom podelom uloga?  wow

Posting Freak

Poruka : 2309
Godina : 23

Back to top Go down

Post by Archie on 18.09.18 12:45

Isto je ponudila veće pare od Erdogana za emitovanje hrvaCkih serija i emisija. Evo dolazi i Gospodin savršeni....

Posting Freak

Poruka : 1888

Back to top Go down

Post by ~dragana~ on 18.09.18 14:14

@FanSte
@Archie
Nije mi problem ako se vama dopada ova serija, zašto bi mi bio problem? Ne može svima sve isto da se svidja ili ne svidja.
Takodje mi nije problem što pokušavate da budete duhoviti, sarkastični ili šta već mislite da jeste.
Najveći problem ovog foruma je što pojedini članovi misle da jedino oni imaju pravo da komentarišu. Takodje sebi daju za pravo da ismevaju bilo koga ko u nekom trenutku nije po njihovoj volji,ima drugačije mišljenje ili napiše nešto što njima ne odgovara. Ne oklevaju ni da napadaju druge članove za bilo šta pa čak i za nešto što nisu rekli.
Ostajem pri svome da ova serija nije neki kvalitet što se tiče i priče i glume i da je neću pratiti pažljivo ili uopšte.

~dragana~
Senior member
Senior member

Poruka : 563

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 9 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Back to top