EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Like

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Re: Like

Post by Miloš92 on 23.07.18 18:10

Grupa "Like" je sinoć imala prvi zvaničan nastup na "Premios juventud". I to bez jednog člana, falio je Maurico Abad. Pa dal su realni? Prvi nastup a oni dodju bez jednog člana? facepalm

Uglavnom su žešće ispljuvani. Ne znam koliko im je bilo pametno da lansiraju grupu pre početka emitovanja serije.

Ova japanka je totalni promašaj. Devojka kao da je pala sa marsa.

Što se ostalih tiče. Jedino mi ova Macarena Garcia (ova u roze suknjici) ima nešto. Mada mogli su joj dati neko umetničko ime jer već postoji ona španska glumica Macarena Garcia.

Sve u svemu jako loše. Ovo nije ni blizu RBD-a. Da se ne lažemo, mogao je njih neko da voli ili ne voli, ali oni su goreli na sceni. Anahi je svojom energijom duvala sve oko sebe.

Miloš92
Moderator
Moderator

Poruka : 11659

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 14.08.18 14:58

Premijera u Meksiku je 10. septembra.
-MILOS-
Moderator
Moderator

Poruka : 4037

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 10.09.18 12:55

Trailer

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 11.09.18 23:49

Gledao neko?

Nekako su čudni. Za početak ovo je mnogo "jače" od Rebeldea. Ovde su od starta krenuli sa drogom, alkoholom, cigaretama, seksom... To je sa jedne strane dobro, da nema debilnih zapleta kao u Rebelde kada Mia tamo negde u 300 i nekoj epizodi nije htela da se kresne sa Miguelom jer je on već imao seks ranije i zbog toga možda ima sidu. facepalm

Malo su konfuzni. Prvo su nabacali likove u početku. Onda nekako nisu lepo prikazali ko se tu medjusobno gotivi, ko ne. Tipa Toni i ona blogerka su u istoj sobi, ova se vraća sa odmora Toni ni da joj se javi. Kasnije najnormalnije razgovaraju. Onda i odnos Machu i Toni, dal se druže ili su rivalke?

Profesori su isto posebna priča. Ona scena u učionici je bila užas. Pa gde ono ima. Ovi u Rebelde jesu bili rebelde ali znao se neki red.

Machu jedna od glavnih ženskih likova se u prvoj epizodi kresnula sa Silveriom, scenu je pratilo duvanje kondoma. Na osnovu trailera biće i trudna izgleda.

Toni mi je ok. Svi nešto pljuju ovu Damianovu ćerku a meni je ok. Mislim svi su glumački zeleni, niko se ne izdvaja nekom sjajnom glumom da bi samo ona dobijala kritike.

Pojavila se i diva Adriana Nieto. Imala je jendu scenu ali je stvarno bila dobra u njoj. Toliko godina unazad trube o tom njenom talentu, izgleda da je opravdano.

Al uprkos svemu gledljivi su. Gledaću i dalje.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 14.09.18 0:37

Milose kako si propustio da napises vest da ce Maite imati specijalno ucesce u seriji wow
-MILOS-
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 14.09.18 1:28

Ma to je nebitno, specijalno ucesce. Moja diva ne zaboravlja ko joj je dao prvu sansu. Nije kao Dulce nebitna koja misli da je mnogo bitna pa joj je ispod casti da prihvati specijalno ucesce. Al joj nije ispod casti da glumi villanu juvenil kod MaPat. 
Mnogo je bitnije to sto je moja diva sad u Spaniji izjavila da ima tri ponude za glavnu ulogu i da ne zna koju ce da prihvati.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 14.09.18 7:21

Moj komentar nije bio hejt vec suprotno. Mnogo mi je drago sto je prihvatila to specijalno ucesce. Da sam na njenom mestu isto bih postupio, bas zbog toga sto joj je Pedro prvi pruzio priliku.
-MILOS-
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 14.09.18 11:04

Druze ja se sprdam. 

Meni bi bilo kul da se svih sestoro provuku i jednom trenutku. Tipa kul bi bila ideja da ovi sad klinci odu u neki restoran a ovih sestoro slave fazon 10 godina mature il tako nesto.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 17.09.18 0:57

Odgledao sam prvu nedelju. Šta znam. Sa jedne strane dobro je što su likovi mnogo moderniji i realniji u odnosu na Rebelde. Sa druge strane previše su haotični po pitanju svega. Prvo nekako baš lete sa scene na scenu, konstantno imam utisak da nešto izmedju fali. Onda, časovi su im katastrofa. Ok, mladi su, buntovni, postoje svuda dobacivanja... Ali onako ponašanje na času nigde ne psotoji. Konstantno korišćenje telefona, šminkanje, svadjanje... Onda likovi izlaze sa časa kad im se ćefne, ne dolaze uopšte na časove. Tu je trebalo da se malo povede računa.

I dalje su konfuzni po pitanju medjuludskih odnosa. Ko je tu zapravo kome iskren prijatelj? U jednoj sceni Claudi i Silverio se svadjaju sa Ulisesom, već u sledećoj najnormalnije razgovaraju. Devojke isto tako.

Od devojaka za sada mi je najbolja Machu. Antonia je previše savršena, dobrica. Emilia mi je za sada onako. Machu je nekako najrealnija i najveći haos je oko nje.

Gledaću ih dok mi ne dosade.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Jenna Maroney on 17.09.18 13:09

@Miloš92 wrote:Onda, časovi su im katastrofa. Ok, mladi su, buntovni, postoje svuda dobacivanja... Ali onako ponašanje na času nigde ne psotoji. Konstantno korišćenje telefona, šminkanje, svadjanje... Onda likovi izlaze sa časa kad im se ćefne, ne dolaze uopšte na časove. Tu je trebalo da se malo povede računa.

Kao neko ko je radio u prosvjeti mogu ti reci da i nisu mnogo pogrijesili rofl
Jenna Maroney
Senior member
Senior member

Poruka : 861

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top