EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Like

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Re: Like

Post by Miloš92 on 29.09.18 23:44

Od mene dosta. Bezveze su skroz.

Najgore od svega je što imaju dobre likove (mislim na ove mladje), možda čak i bolje nego u "Rebelde" ali zato priče nigde. Sve nešto nabacano, scene nepovezane od početka, skaču sa jedne na drugu temu. Kao da scenarista nema neki plan i ideju već samo nabacuje dogadjaje. Nema neke centralne priče, nešto što će da poveže likove i vodi ih u odredjenom smeru. Svi likovi su u fazonu danas se družim sa ovim, sutra sa onim, danas se dohvatim sa onim, sutra sa trećim.
Na primer u "Rebelde" imamo to rivalstvo Mie i Roberte, sušte suprotnosti. Parovi su bili jasni od početka. Onda imamo Almu i Colucija i njihovo prepucavanje. Ovde roditelji nemaju nikakvu poentu, pojave se tek onako reda radi. Pa smo imali Gandiju i sekretaricu i večit neki cirkus sa njima, kao i profesore koji su imali neke priče. Ovde su svi stariju nula. Mladji likovi su zanimljivi ali nemaju priču. I sa seksom malo preteruju. Brate onu malu crvenkosu iz ADP i SLS su bacili u promet. smile2
U suštini Toni i Ulises su najdosadniji a kao su glavni. Machu je super. Romina, odnosno monha ispade dobar lik. Mislim da bi ova glumica mogla biti Maite ove generacije. Nekako mi baš vuče na nju, tiha, povučena, nekako sa strane. A opet mi je nekako fizički najviše televisa presenta. Dok bi mi ova što glumi Machu mogla biti nova Boyerka.
Sve u svemu nije ovo ni blizu "Rebelde".

Miloš92
Moderator
Moderator

Poruka : 11928

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 04.10.18 16:05

Zbog loše gledanosti od sledeće nedelje prelaze u termi od 17:30h.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Franko on 04.10.18 18:49

@Miloš92 wrote:Zbog loše gledanosti od sledeće nedelje prelaze u termi  od 17:30h.

Yikes. smile

100 dias para enamorarse - 90/130
Espelho da vida - 31/150
Mi hermano es un clon - 31/100
O tempo não para - 67/160
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 2548
Godina : 31

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 10.11.18 3:09

Danas su završili sa snimanjem. Sad koliko je ostalo do kraja emitovanja ne znam.

I najludje od svega mi je što se svi glumci opraštaju od serije, pričaju kako se zavrila jedna etapa njihovog života ali slede nove i slično. A jedino Roberta Damian na društvenim mrežama trubi od drugoj sezoni.

Šteta što je Damian propustio ovu priliku. Niko nije ni očekivao da će ponoviti uspeh "Rebelde" i RBD-a ali nisu morali ni ovako da fracasiraju. Bila je ovo lepa prilika da se lansiraju neki novi maldi glumci koji su im više nego potrebni. Bolje vala i da su uradili rimejk Reblede ili Clase 406, nego što su snimili ovu glupsot koja nema nikakvu priču.

Nadam se da će ove što su glumile Machu i Rominu nešto da naprave. Obe imaju potencijala. Od kada sam im prvi put video nekako su mi obe nova Boyerka i Maite.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Kikita on 17.11.18 3:16

Najavljena je druga sezona telenovele Like,la leyenda ali sa deugim glumcima iz glavne postave. Said već ima drugi projekt a izgleda da ni Roberta neće ovdje biti.

Kikita
New member
New member

Poruka : 35

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 29.11.18 3:04

Ovi su se raspali i pre nego što su počeli. Ale Muller i Carlos Said su napustili grupu. Sada je na nekoj prezentaciji umesto Muller uletela Diana Paulina. Ja ne znam što se Damian uopšte i dalje bakće tom grupom. Nema od toga ništa. Pa i macarena kreće sa snimanjem nove serije.

I izgleda da je neki haos medju devojkama. Alle Muler je na instagramu isprozivala Robertu i Macarenu.

Šteta što su imali toliko lošu priču. Imali su ok klince, sada se vidi da su i željne svadje i skandala kao svojevremeno ove iz RBD-a al jbg fracasirali su i nikoga ne zanimaju.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top