EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Novosti

Page 19 of 42 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 30 ... 42  Next

Go down

Re: Novosti

Post by Stef on 18.05.18 21:40

Naravno kad se čoveku cela karijera praktički svodi na kopiranje drugih.

Mene samo zanima gde nestadoše svi oni Brazilci koji su vikali A lei do kibe, tamo su za ama baš svaku scenu vikali i lupetali da je nekakav plagijat. kafa

Stef
Stef
Moderator
Moderator

Poruka : 10491

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 18.05.18 22:26

Ja nikako da krenem sa gledanjem. Samo sam izvrteo prvu epizodu i meni je ono stvarno ništa posebno. Znači ide scena gde je neki nebitni pevač pukao na svim poljima, sluša ga 5 ljudi, ne radi mu oprema... A onda odjednom ruši se avion, vide njegovo ime na spisku putnika i to postane udarna vest u svim medijima.
Ajde da je on bio neka zvezdetina, ovako je besmisleno. Mada, meni generalno JEC serije ne leže. Meni je i Avenida bila ništa posebno, nisam je ni odgledao do kraja. Probao sam i Regru al isto mi je bila bezeze. Jedino mi Favorita deluje zanimljivo, imam je skinutu celu i nekada ću joj dati šansu.
Ovo sa Zacatillom je budalaština. Nemaju nikakve sličnosti osim što je u centru zbivanja pevač/pevačica.

Miloš92
Moderator
Moderator

Poruka : 12293

Back to top Go down

Post by Stef on 18.05.18 22:29

Favorita i DCDP su mu najpristojnije serije, mada ni one nisu ništa spektakularno.
Al svakako bolje od Avenide, Cobras, Regre...

Stef
Stef
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Sava on 18.05.18 22:44

Valjda je i u Zacatillu glavna lažirala smrt, ili tako nešto. Ne znam otkud poređenje. Mada, napisao je "Plágio? Claro que não! Arquétipos, inspiração ou mera coincidência. Existe em dramaturgia a máxima de que novela é a arte de contar uma mesma história, só que de maneira diferente".

I ja isto imam Favoritu godinama skinutu i nikako da joj dam šansu, mada mi tamo jedino glavna priča deluje odlično. Mislim da su sporedne priče užasno dosadne, pogotovu ona sa Lilijom Cabral i čoporom njene porodice. Patricia Pillar izgleda identično i u Onde nascem os fortes. Izvrteh prvu epku. Malo ih teže razumem jer skidaju akcenat lokacije gde se radnja i odigrava.

Moderator

Poruka : 2204

Back to top Go down

Post by Stef on 18.05.18 22:46

Mislim da su sporedne priče užasno dosadne, pogotovu ona sa Lilijom Cabral i čoporom njene porodice.

O da. Familija Copola je definitivno najgori i najbeskorisniji nucleo u svim serijama ikad. puke

Stef
Stef
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 18.05.18 22:50

U Zacatillu glavna je pevačica na vrhuncu karijere, koja se trenutno nalazi na turneji po Meksiku, pa je Zacatillo bio jedan od gradova u kojima je imala koncert. Ona tokom te turneje govori menažerki (Zapata) da želi da digne ruke od karijere jer se umorila od svega toga, da želi da se posveti sebi... Tada Zapata odlučuje da je ubije, kako bi ipak objavila taj CD koji su već snimile i na konto njene smrti zgrnula pare. Eto to je neka da kažemo sličnost. Al poenta je da u Zacatillu glavna preuzima tudji identitet i krije se jer su hteli da je ubiju, dok je ovde sve krenulo kao nesrećan slučaj, odnosno on nije ni bio deo te nesreće već je zakasnio na let.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Franko on 23.05.18 16:45

Alice Wegmann bi trebala zamijenit Carol Duarte kao co-protagonistica "Troie". Potvrđeni su Tais Araujo i Caua Reymond kao protagonisti. smile

Espelho da vida - 140/160
O sétimo guardião - 10/160
Un poquito tuyo - 7/80
Verão 90 - 1/155
Franko
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 2614
Godina : 31

Back to top Go down

Post by Franko on 25.05.18 15:59

Rapidinhas do dia smile2

Paolla Oliveira ipak neće glumiti u "O setimo guardiao", usprkos tome što je njen dečko režiser novele (Rogerio Gomes). Oliveira se spominje za "Troia" ili "Verao 90 graus".

Luiza Tome, koja čeka kraj svog ugovora s Recordom po završetku "Apocalipse", trebala bi se vratiti na Globo u "O setimo guardiao" gdje će ponovno oživjeti svoj lik Scarlet MacKenzie iz novele "A indomada".

Espelho da vida - 140/160
O sétimo guardião - 10/160
Un poquito tuyo - 7/80
Verão 90 - 1/155
Franko
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 2614
Godina : 31

Back to top Go down

Post by Stef on 25.05.18 16:02

To se Aguinaldo dosetio da umesto Naze oživi neki drugi lik? roofl
Čitao sam da je odustao od ideje da nju vaskrsne.

Stef
Stef
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 25.05.18 16:46

Hvala bogu pa Paolla neće biti u toj splačini.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 19 of 42 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 30 ... 42  Next

Back to top