EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Novosti

Page 22 of 31 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 26 ... 31  Next

Go down

Re: Novosti

Post by Stef on 04.07.18 21:29

E da, jeste. Njih dvojica se ne podnose još od onog skandala Morde e assopra vs Fina. look

Za Cardosa se slažem s tim što mi je bolje njega da gledam nego onu iritaciju Reymonda. smile2

Stef
Moderator
Moderator

Poruka : 9456

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 04.07.18 23:04

Nisam gledao Imperio ali sam je gledao u AAV, pa u TD. I kako da jje neko ne voli kada je šećer. wub

Cardoso je meni dobar glumac, al ne skida se s ekrana. Uz to što je dobar, limitiran je. Svi dobrice su mu isto odglumljeni, kao šta su mu i svi negativci odigrani na isti način.

Pa kako je onda dobar? smile2

Miloš92
Moderator
Moderator

Poruka : 11662

Back to top Go down

Post by Stef on 04.07.18 23:06

Pa dobar je zato što ne pravi retarda od sebe. Korektan glumac.

Stef
Moderator
Moderator

Poruka : 9456

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 04.07.18 23:13

On je rekao da mu je Cardoso dobar glumac a odmah zatim rekao da je svuda isti. Meni to nije odlika dobrog glumca. To ti je nešto kao u Televisi Pablo Lyle, dobar je on, nema se njemu šta zameriti ali je smorio sve žive što je svuda identičan.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Franko on 05.07.18 12:09

@Miloš92 wrote:On je rekao da mu je Cardoso dobar glumac a odmah zatim rekao da je svuda isti. Meni to nije odlika dobrog glumca. To ti je nešto kao u Televisi Pablo Lyle, dobar je on, nema se njemu šta zameriti ali je smorio sve žive što je svuda identičan.

Pa upravo to. Isto što sam ja rekao za Cardosa, ti si rekao za Lylea. Dobar je, tj. ne bude ti blam kad ga gledaš tipa Fiuk, tipa Caio Castro ecc. Može iznijet ulogu normalno, al vidiš jednu ulogu, vidio si sve, ne iznenađuje kao drugi.

100 dias para enamorarse - 40/130
La bella y las bestias - 52/72
Orgulho & paixão - 139/155
O tempo não para - 21/160
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 2495
Godina : 30

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 05.07.18 14:07

Meni je Fiuk u ulozi koju je imao bio sasvim ok. Za takav lik vise ni ne treba.

Ne znam Cardoso mi nije bio nista posebno u OOLDP. Mada i lik mu je bio bezveze.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Soleil on 07.07.18 15:10

Baila Comigo substituirá Sinhá Moça no Canal VIVA

"BC" bi trebala krajem avgusta startati na @Vivi ("Sinhá Moça" ide u terminu od 14:30, sa reprizom u 01:15). Kao i Globo, Viva i subotom prikazuje novele.

É tetraaa, esse momento é meu juhu Valjda će biti linkova sa epizodama 🙏

Posting Freak

Poruka : 1776

Back to top Go down

Post by Franko on 08.07.18 13:49

Krenule i chamade za A indomada koja mijenja Explode coracao.

Marco Pigossi potvrdio da neće biti u "Troia" jer ima druge obaveze.

Franko
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Franko on 09.07.18 11:28

Odletila Arroz de palma, bar za sad. Ona je trebala zamijeniti "Filhos da terra" u rujnu 2019., a sada će umjesto nje ići nastavak "Novo mundo" od dvojca Marson-Falcao. Za protagonista Arroza spominje se Gabriel Leone.

U drugim vijestima, Walcyr se ubrzo vraća. Nadam se ne u horario das 21:

Conhecido por sua rápida produção, Walcyr Carrasco recebeu sinal verde da Globo para escrever uma próxima novela. Responsável por sucessos como "O Outro Lado do Paraíso" e "Amor à Vida", o dramaturgo entregará nas próximas semanas uma sinopse para a emissora sem horário definido. A ideia é levar a trama ao ar já no ano que vem. Ou seja: o autor deve furar a fila já estabelecida de próximas produções da casa. wrote:

Alexandre Nero ipak neće glumiti u O setimo guardiao, već će umjesto njega u seriji biti Eduardo Moscovis.
Franko
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Franko on 14.07.18 17:36

Malo poznatiji je termin i od 19:00 h.

Po završetku nadolazeće "O tempo não para", u siječnju 2019. ide "Verão 90 graus" od Izabel de Oliveira s Isabelle Drummond i Rafaelom Vittijem u glavnim ulogama. Nakon nje ide nova telenovela Rosanne Svartman i Paula Heima (autori Totalmente demais) koja se zove zasad "Chuvas de verão" (neće ostat taj naslov 100%), a nakon nje vraća se Daniel Ortiz ('Alto astral', 'Haja coracão') s ovaj put svojom prvom originalnom telenovelom.

Adriana Lessa ('O clone') i Roberto Birindelli ('Apocalipse') su također ušli u elenco 'O setimo guardião'.

Juliana Silveira, koja je otišla s Recorda po isteku ugovora i završetka snimanja 'Apocalipse', vratila se na Globo. Iako su mediji prenijeli da je radila test za novelu Manuele Dias 'Troia', Juliana je to opovrgnula preko Twittera, već se nagađa da je s obzirom da je zapratila redatelja Jorge Fernanda vraća u 'Verão 90 graus'.

Serija Marjorie Estiano 'Sob pressão' je obnovljena i za treću sezonu, tako da neće glumit u 'Troia', nažalost.

Franko
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Sponsored content