EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Novosti

Page 38 of 39 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39  Next

Go down

Re: Novosti

Post by Stef on 31.12.18 0:53

Pa mora da radi jer čovek ima odrešene ruke. Lik ladno ima sledeće godine seriju pa onda nakon malo jače od godinu (i po) dana radi nastavak VS. stars

Sad kad nju spominjem, kontam da je taj trougao i tamo bio. facepalm Mada ga i razumem s jedne strane, što čovek da se muči kad će publika da proguta svaku njegovu debilanu.

Ja ne mogu da opišem koliko mi je drago što su im sad sve serije kritične. Pa neka onaj biser Silvio nastavi ovako kako je i dosad radio.

Stef
Moderator
Moderator

Poruka : 10111

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 31.12.18 1:03

Meni je drago sto Aguinaldo i ova njegova fantazija prolaze lose. Ja ne znam kome je to palo na pamet da ce proci u 2019. Mozda pre 15-20 godina, sada tesko. Zali boze sto Barbosa upada u dva smora zaredom nakon sjajne TD. 
I drago mi je sto su nabedjeni Carneiro i Aguinaldo poslo losije od Perez i Walcyra. Ova OSG je mozda mogla proci kao telenovela za 18 ili 19h za udarni termin nikako.

Miloš92
Moderator
Moderator

Poruka : 12042

Back to top Go down

Post by Sava on 31.12.18 14:27

Ma njima trebaju i novi autori. Ništa protiv ovih deda, ali moraju malo da osveže redove, a ne da stalno trpaju reciklaže jednog te istog. Stvarno AFDQ ispade najbolja udarna novela bogme posle xy godina.

Barbosi bi trebala pauza, devojka se ne skida sa ekrana. U ovoj godini je imala dve glavne uloge, sa razmakom od par meseci.  naklon

Ova Claudia Raia je stvorena za komedije. Sva je tako krupna i ogromna, što mi je dodatno simpatično. Kao Miranda Hart. mrgreen

Moderator

Poruka : 2188

Back to top Go down

Post by Stef on 31.12.18 21:24

Ova Verao 90 izgleda baš simpatično i sveže. smile2

Naravno da im fale novi autori, sveža krv. Bilo bi super da Malhacao svake sezone pišu nepoznati autori koji nisu ništa na Globu radili. Pokažu se lepo pa im se otvore vrata i za neke naredne sapune i mislim da bi druga priča bila.

Ovako imaš bukvalno 20 autora koji se vrte u krug, tod toga su 10 penzosa koji su se istroši još u praistoriji. Walcyr i prekrajanje rasporeda i svega što ide uz to je tek priča za sebe.

Stef
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Franko on 03.01.19 14:08

Record planira drugu sezonu "Jesusa" jer seriji ide dobro na Univisionu, to šta je najslabije gledana biblijska ikad na Record TV (uz Apocalipse), nema veze. Tako da će ova sirota "Genesis" postat nova "Topissima". Tko zna kad će je producirat. rofl

Vidim da je ovdje krenula rasprava o novim autorima. Pa bokte Globo je u zadnjih par godina promovirao 17 novih autora u sve četiri faixe das novelas. Sad, drugi par rukava je koliko je to njih kvalitetno. rofl Mene malo iritira to što kad netko napravi fijasko u startu, ne daju mu više šansu. Npr. Rui Vilhena s "Boogie oogie". Mislim, ta novela je bila bezvezna i mogla je pružit puno više, al zašto ne čovjeku dat još koju šansu? Antonio Calmon je flopnuo s "Tres irmas" 2008. i otad ga više nema, iako je prije radio hitove. Ne znam šta Silvio de Abreu čeka s Carlosom Lombardijem i Laurom Cesarom Munizom, mogao je komotno i njih vratit na Globo u novim projektima.

A ova ekipa je sad na zadnjim nogama. Braga, Aguinaldo, Manoel Carlos, oni svi već imaju koju godinu. MC više ni ne snima telenovele, Braga se kilavi, Aguinaldo je rekao da će pisat dok bude mogao. JEC se već 6 godina šlepa na uspjeh Avenide Brasil.

Joao Ximenes Braga, koji je radio Lado a lado, je napisao ovih dana na Facebooku (iako ga nije spomenuo imenom) kako ga je zaduženi za teledramaturgiju na Globu prezirao zbog toga šta je u svoje elenco stavljao dobru dozu afroameričkih glumaca i navodno mu je na jetra išlo to šta je politički korektan.

Ja i dalje mislim da Silvija de Abreua treba maknut s te pozicije. Jedino što je smanjio je broj epizoda, rijetko koja serija ima sad preko 180-190 epizoda, sve se nekako drže na do 160-170. Iako to treba bit još i manje. I pod hitno moraju počet kratit neuspješne serije. Mislim, OSG je već sad fracaso, oni će ga i dalje gurat do svibnja. Espelho da vida završit će s 155 epizoda, a fijasko samo takav (na stranu sad šta je meni telenovela draga, al u gledanosti joj ne ide). Al opet tu dolazimo i do brazilske publike koja voli gledat pizdarije. Npr. jedna od najprivlačnijih stvari u OSG mi je ta opskurnost i elementi horora koji su bili u prvim epizodama, ova njihova publika u grupos de discussao je to odbacila i kao, oni žele više onog inspektora koji šnjofa i nosi gaćice od Flavije Alessandre. stars rofl Publika u kurcu, zato me ne bi čudilo da Walcyr OPET dobro prođe s Dias felizes. A zasad po plotline opet nas očekuje mehikano cirkus. rofl

Espelho da vida - 91/150
O tempo não para - 131/160
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 2570
Godina : 31

Back to top Go down

Post by Stef on 03.01.19 21:51

Koji novi? U 18 se smenjuju Licia Manzo, Walcyr, Elizabeth Jhin i Walther Negrao. Uleti poneko nov i to je to.

U 19 je nešto bolja situacija mada ništa epohalno. O 21 i smenjivanje 5 njih u krug i da ne govorim. I 23 je ok što se toga tiče ali ono, sve to pada u vodu kad vidiš da Walcyr npr na svakih godinu-godinu i po dana ima seriju.

Ne znam šta Silvio de Abreu čeka s Carlosom Lombardijem i Laurom Cesarom Munizom, mogao je komotno i njih vratit na Globo u novim projektima.

Ne čeka ta dijabola ništa. Zabole njega da dovlači njih kad gura svoje miljenike, prijatelje i Walcyra.

Za ostalo se slažem, skloniti slepca sa mesta šefa i dovesti nekoga ko će da radi posao kako treba. A vala ako im trenutni rejting i pad u odnosu na prethodne mesece nije lampica za alarm, onda super, neka padaju još.

Npr. jedna od najprivlačnijih stvari u OSG mi je ta opskurnost i elementi horora koji su bili u prvim epizodama, ova njihova publika u grupos de discussao je to odbacila i kao, oni žele više onog inspektora koji šnjofa i nosi gaćice od Flavije Alessandre. stars rofl

Nisam ja lud kad kažem da su Brazilci sinonim za operisanost od ukusa. rofl

Ma za Walcyra ne bi bio problem da je ta njegova mexicanada gledljiva, korektno napravljena nego bude debilana ala Nacali. Horario nobre a ono splačine koje više ni Televisa ne pravi. rofl

Stef
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Sava on 05.01.19 21:05

Paolla Oliveira će biti negativka u Dias Felizes.

Segundo informações do jornal Agora São Paulo, o autor reserva para a atriz uma boa dose de vilania em cena, de novo duelando com Juliana Paes, com quem contracenou em "A Força do Querer". Dias Felizes tem estreia prevista para maio.

https://oplanetatv.clickgratis.com.br/noticias/bastidores/paolla-oliveira-dara-vida-a-vila-de-dias-felizes.html#ixzz5blVLyffi

Mislim da je dva puta do sada bila negativka. U bednoj "Cama de gato" i "Alem do tempo".

Moderator

Poruka : 2188

Back to top Go down

Post by Soleil on 11.01.19 11:40

U ponedjeljak kreće repriza (vale a pena ver de novo)

Posting Freak

Poruka : 1779

Back to top Go down

Post by Franko on 15.01.19 23:36

Ispada da je Gianecchini glavni negativac u "Dias felizes", a protagonist je Marcos Palmeira. Još jedan par kod Walcyra koji neće imat nikakve kemije. Potvrđena je i Fernanda Montenegro koja će igrati baku od Juliane Paes. Thiago Fragoso neće bit u seriji, kao ni Rodrigo Lombardi.

Promosi za Verao 90 graus izgledaju dobro, iako i ta serija mi se čini kao da će imat priču mjesec-dva i onda će se vuć ko guma za žvakanje ko i trenutna O tempo nao para. Rafael Vitti preglumljava sve u 16 u promosima, ne znam zašto lik dobiva protagonice ko od šale.

Espelho da vida - 91/150
O tempo não para - 131/160
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 2570
Godina : 31

Back to top Go down

Post by Stef on 15.01.19 23:38

Jbt ko još Palmeiri daje protagonico jesu oni normalni facepalm

Vitti je pregrozan al da, složio bih se za Verao 90.

Stef
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 38 of 39 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39  Next

Back to top