EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Luis Miguel La Serie

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Re: Luis Miguel La Serie

Post by tae on 21.05.18 21:37

Kako je dobar ovaj Óscar Jaenada što mu glumi starog!! Fenomenalan je.. Sad svi traže pjesme Luis Reya po youtubeu, ima revival 26 godina nakon smrti, a za života nije bio nešto poznat.
Ja našla ovu pjesmu koju je on napisao, Exito, tekst je indikativan, objašnjava njegove motive, u stilu éxito hay que encontrarlo a cualquier precio para vivir, romper las barreras sufrir que te humillen .. pretjerao čovjek, pogubio se gadno..
Ni sebe ne štedi LM. U ovoj petoj epizodi je on veći negativac od starog, baš je sam sebe dobro ogadio. Bilo mi žao ovih par ljudi koji su stalno uz njega, a on ih je popljuvao i omalovažio, u ovoj epizodi su oni ispali glavni likovi. Stari ga pokrao, a on dopustio da optuže nevinog čovjeka. Menadžer nije mogao biti sa ženom kad je izgubila dijete, jer je morao popravljati štetu za njim, a on nema vremena ni da mu se javi na telefon. Skoro ubio neku curu dok se utrkivao s Palazuelosom, pijani, drogirani, štogod već. Palazuelosa odmah po izlasku epizode pitali za nesreću koju je menadžer uspio zataškati, nije htio komentirati..
Srednji brat hoće tražit majku po Italiji, sumnjivo mu sve, LM olako puši priču od starog, očito mu draže partijat i opijat se nego tražit majku ili eventualno se raspitati zašto je mali četverogodišnji brat bez mame, braće i oca na drugom kontinentu.
tae
tae
Member
Member

Poruka : 398

Back to top Go down

Post by tae on 28.05.18 19:53

I dalje izmjenjuju radnju, sad su u 1982 i 1988. U 1982. se pojavio Luis Reyov prijatelj Jaime Camil stariji (glumi ga Javier Gómez) i Erika tj. Issabela Camil, Luis Miguel već trza na nju kao dječak.

Luis Rey.. koji lik. Mali pada s nogu, neispavan i preumoran, majka se buni.. a Luis Rey.. "ya dormirá después, tiene toda la vida para dormir”. I onda plati doktoru da malom da efedrin, jer to su i njemu davali kad je bio mali da izdrži tempo, pa je ispao sasvim OK.. Nedavno se javili svjedoci da je Luis Rey LM-u davao kokain kad je imao 14 godina, sad ispada da su svi sve znali.. učinili ništa, naravno..
U 1988 brat Alex otišao u Italiju i saznao da je mamin navodni frajer već godinama mrtav i da očito nije nestala s njim.. Sad su valjda shvatili da ih stari laže..
Mene osim majčine priče najviše zanima kako su uspjeli izgubiti svaki kontakt s najmlađim bratom Sergiom, on mi je ovdje nekako najveća žrtva
Očito nisam jedina jer je Sergio trenutno najtraženija osoba kod meksičkih paparazza, za sada se uspješno skriva. Najnovije se piše kako nije sin od Luis Reya nego od onog mafioza kojem je Luis Rey podvodio ženu, što je po meni totalna glupost jer on najviše i sliči na Luis Reya. Njemu će ova serija uništit život, stvarno pretjeruju.

Osim Španjolca Jaenade, ovdje izvrsno glumi i Argentinac César Bordón, on je LM-ov menadžer i pravi father figure i koliko sam pročitala, serija (ova sezona) završava njegovom smrću.
tae
tae
Member
Member

Back to top Go down

Post by tae on 05.06.18 20:17

Sedma epizoda najbolja do sada. U 1988. LM dužan Poreznoj 20 milijuna dolara, ako ne plati ide u zatvor, napokon shvatio da ga je baš stari pokrao. Ide u Italiju tražit s bratom majku, tamo saznaje da je majka 1986. išla u Španjolsku naći se s ocem. On i brat zato odlaze u Madrid i tamo nalaze malog brata Sergia kod bake, Luis Reyove majke.. Sad znamo na koga je Luis Rey.. baka Matilde neka vještica (inače, na youtubeu ima par intervjua s Luis Reyovom braćom, mislim da su svi već sad umrli, gadna neka obitelj, mene šokirao njihov mentalni sklop). LM otkrije da mu nije mama slala razglednicu iz Italije, baku je nagovorio Luis Rey da da malo putuje i odradi to... da Micky ne bude tužan..
Saznaju da je majka zadnji put viđena na velikoj proslavi povodom prodaje njihove madridske kuće, na proslavi su bili i Luis Rey i njegova braća. Nakon te proslave je navodno otputovala u Čile, gdje nikad nije stigla, a malog Sergia je spremačica iz te kuće odvela baki i od tada mali tamo živi.
U 1983. vidimo majku kojoj je već dosta da Luis Rey iskorištava Mickyja i da ga konstantno okreće protiv nje. Svojoj maćehi koja joj dolazi iz Argentine u posjet priznaje da ga namjerava ostavit, ali na svoju žalost saznaje da je trudna (jadan ovaj najmlađi brat ako gleda seriju gdje su prikazali koliko mu je majka bila očajna kad je saznala da će ga dobit).
Opet u 1988. u Madridu Luis Rey donosi iz Švicarske 10 milijuna dolara, a to je samo pola od onog što treba LM-u da se spasi od zatvora. Ovaj ne može vjerovat da će stari dopustit da ide u zatvor, a Luis Rey mu kaže da će mu dati drugih 10 ako ga opet uzme za menadžera, i ako on opet bude glavni. LM ga pita gdje mu je majka, ovaj opet laže da je s ljubavnikom. LM mu sve strese u facu, između ostalog i da zna da je on zadnji vidio, dobra scena i dobra gluma.

Ovo je zadnja epizoda s malim Izanom Llunasom, od sljedeće LM tinejdžera glumi Luis de la Rosa. Ne znam je li taj pjeva..
tae
tae
Member
Member

Back to top Go down

Post by tae on 11.06.18 20:11

1984 Micky ima 14 godina i mutira, ne može više pjevati kao prije, fonijatar savjetuje godinu dana odmora, Luis Reyu to nikako ne odgovara. Zna on bolje od glupog fonijetra, sve je to pitanje testosterona, treba to malo ubrzati.. doveo mu kurvu..

Luis Rey je zabavan gad

Dok stari praši jednu, stric drugu, a malog u svijet odraslih uvodi treća.. majka doma sama s Alexom, trudna 6 mjeseci, ulovili je trudovi.. rodio se mali Sergio. LM lagao majci i pokrio gada od starog.

1989 Micky nastupa kod Veronice Castro, pijan, drogiran ili oboje, ona u emisiju uključi Alexa, ispada da se nisu uopće vidjeli od Madrida, a kad se napokon nalaze, Alex želi pričati o majci, LM izbjegava. Opet priča gluposti da je možda sama otišla, Alex ne može vjerovati da nakon svega to može mislit.. a LM mu lijepo kaže: "A koja je alternativa?". Kao da cijelo vrijeme zna da je stari ubio, ali jednostavno to ne može procesuirati, reklo bi se "in denial". Izvlači se kako ima problema jer ne smije u Meksiko, fali mu 10 milijuna dolara, čim se pojavi na granici ide u zatvor. I sad uskače Jaime Camil sr., vodi dečke malo na skijanje u Aspen, daje Mickyju 10 milijuna dolara da se može koncentrirati na traženje majke, samo ga u finjaka upozori da mu se ne petlja s kćeri.. tehnički pastorkom, ali ta obitelj je skupila svu tu djecu na hrpu, i djecu iz prvog braka Jaime Camila starijeg (Jaime Camil) i iz prvog braka od žene mu Tony Starr (Issabela Camil) i zajedničku djecu, a prisvojili i Luis Miguela i njegovu braću. Čitala sam da je Jaime Camil st. išao s njim u Madrid kad je umirao Luis Rey, i da mu je pomogao da dobije skrbništvo nad bratom Sergiom kad je umrla baka i mali ostao u Madridu sa stričevima. Luis Miguel i Issabela Camil su bili skupa 7 godina, u tajnosti, ali nikad nije objavljena nijedna njihova zajednička slika. Camila Sodi bezvezna, barem u ovoj prvoj epizodi.

tae
tae
Member
Member

Back to top Go down

Post by tae on 14.06.18 23:04

Ova će glumiti Lucero

Puno su slađi bili originalni
tae
tae
Member
Member

Back to top Go down

Post by tae on 18.06.18 7:41

9. epizoda - poznate Meksikanke iz perspektive Luis Miguela:
Lucero - krasna cura (iako je glumica ružnjikava, stvarno su mogli ljepšu naći)
Adela Noriega - irelevantna i usputna (dok Issabela Camil ne bude slobodna)

1989 - LM platio privatnu istražiteljicu da mu traži majku, naglasio joj da ne smije razgovarati s njegovim ocem jer je kompulzivni lažljivac, nije ga poslušala. Rezultat - šalje mu kao sliku majke, u nekoj ludari. Sad idu komentari Meksikanaca da je onda ipak nije ubio Luisito Rey.. meni se čini da potcjenjuju njegove manipulatorske moći.. ovo će ispasti kao s razglednicom..
Između dvije epizode, Luis Miguel uspio vratiti Jaime Camilu Garzi 10 milijuna dolara.. Išao biznis dobro.

1984 - jadan mali Sergio izašao iz inkubatora, mama ga doji na anti-depresivima. Pukla žena skroz.. Ispada uvjerljivo da bi na kraju završila na psihijatriji.. ali mislim da ipak nije bilo tako.. Čekam da taj čovjek (Sergio, sad ima 34 godine) progovori, imam neki osjećaj da je smisao serije da je baš on pogleda

Luisito Rey i neuspjeli Milli Vanilli pokušaj.. Nije čudo da su Meksikanci zaluđeni sa serijom, mislim da je on glavni razlog. Koji dobar negativac!

Zbog serije, Culpable o no nakon 30 godina opet na top-listama. I u Rusiji završila

tae
tae
Member
Member

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top