EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Tres Milagros

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Tres Milagros

Post by Miloš92 on 28.03.18 2:33

TRES MILAGROS

Produkcija: TV Azteca, 2018
Broj epizoda:

Miloš92
Moderator
Moderator

Poruka : 11534

Back to top Go down

Re: Tres Milagros

Post by Miloš92 on 28.03.18 2:47

Odgledao svih 11 epizoda. Ja sam prezadovoljan. Odlični su. Produkcijski slični kao i Rosario Tijeras, vidi se da na seriji radi ista ekipa.

Prva epizoda je bila malo dosadnjikava. Malo su razvukli sve to oko porodjaja. Ali kada su se pojavili klinci već je bilo mnogo bolje. Jednu od Milagros je glumila Colungina ćerka iz PEAM. Medjutim, kada su se skroz prebacili u sadašnjost, ako se ne varam na kraju 4 epizode, kreće haos.

Od tri Milagros dobra mi je bogata (Marcela Guirado) i siromašna (Fatima Molina). Ova iz srednje klase (Alexa Martin) smara. Zaljubljena je u strica i samo sa tim mlati. Dok je oko ove dve stalno neki haos.

Jedina zamerka mi je ta zaljubljenost u strica, ljubljenje sa njim. Zar je moralo to? facepalm Mogao je da bude sin nekih prijatelja ili slično. Ali ok.

Svidja mi se kako se njih tri medjusobno susreću, odnosno uvek dve istovremeno. Kapira da će konačan susret biti na kraju i tu jedna umire. I lepo su odradili Fernandovu povezanost sa njih tri.

Iznenadjenje mi je bilo da je Milu (Guarido) sve vreme dok je bila u internatu u inostranstvu, bila u kontaktu sa Fernandom i švercovala za njega dragulje u cipelama.

Nikita, tj siromašn Milagros, mi je isto super. Svašta je već sa njom bilo. I ova glumica mi je baš simpa. Al gde nadjoše ovog za Chemu. Odvratan je lik.

Super je bila i rodjendanska proslava bogate Milagros. Na njoj je raskrinkala oca i tetku koji su godinama ljubavnici. naklon Drago mi je da su to tako brzo otkrili.

Brandon Peniche se još uvek nije pojavio. Ne znam čijeg bi partnera on trebalo da glumi.

Sve u svemu ja sam baš zadovoljan.

Savo, jel planiraš da gledaš?

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 28.03.18 12:14

Marcela i Fatima su mi bas gotivne jos plus trejler deluje zanimljivo pa bih mogao da krenem da skidam epizode i da odgledam seriju kad budem imao vremena posto premijerno nazalost ne mogu da ih ispratim. Milose da li se zna koliko ce epizoda da imaju smile

-MILOS-
Moderator
Moderator

Poruka : 3965

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 28.03.18 14:42

Ne znam. Nisam nigde naleteo na tu informaciju.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by -Bojan- on 03.04.18 22:05

@-MILOS- wrote:Milose da li se zna koliko ce epizoda da imaju smile

Ja sam naišao na info da ima 68 epizoda, da su završili sa snimanjem.
Inače, meni je ovo iz epizode u epizodu sve bolje. U 16.ep smo imali skok još 5 godina, ali i dalje nismo u sadašnjosti.
Nevjerovatno mi se dopada razvijanje Miluinog lika, Nikita mi je isto dobra, Milagros... klasična protagonistkinja. Ovo s njom i Fernandom mi je shock
Hajde, ona u njega da bude "zaljubljena", tj da gaji neke emocije, jer joj otac nije bio tu. Ali i on u nju zaljubljen shock
Gdje je sad Fernando bio 5 godina zvizd
Ne znam dal mi se učinilo ili sam ga vidio s onom ženom koja je ušla u kafić, kada je on bio sa Milagros.
Malo me smara Nikitina ekipa, ali zato Milu briše patos sa Ivon, obožavam je wub

Junior member

Poruka : 157
Godina : 23

https://www.facebook.com/telenovele.serbia/

Back to top Go down

Post by -Bojan- on 18.04.18 17:27

Serija je sve bolja i bolja! Konačno je Milagros saznala da je Fernando kriminalac. shock Mislio sam da će to tek kasnije biti.
Baš mi je žao donja Karmelite sad
Milu se igra s vatrom ako misli da će sve proći kako je zamislila. Kako samo na finjaka zeza "reinu" rofl rofl rofl
Ponovo susret Nikite i Milu. Nisu se srele uopšte Nikita i Milagros, mada je malo falilo dok je Najeli bila u bolnici...
Akiles saznao da ga je Milagros prevarila za odlazak u posjetu baki ;/ Baš me zanima kako će joj on saopštiti vijest da joj je baka umrla sad
Drago mi je što se Salvador oporavlja! Mislim da je ova mala Sintija glumila Sesiliju u Gazdarici, ali nisam siguran. Džesiku glumi Valentina iz Gazdarice wub
Rikardo mi je bio poznat, ali nisam ga guglao do danas, pa sam vidio da je glumio u dosta novela koje sam gledao, tipa... onog kretena Viktorijinog brata s početka serije.
Uglavnom, skoro smo na polovini, a radnja još nije u sadašnjosti, ali su odlični!!! wub wub wub

Junior member

Back to top Go down

Post by -Bojan- on 27.04.18 18:17

Kako su bile tužne 33. i 34. epizoda sad
Džesika pronašla tijelo nekog mladića, koji je zapravo Milagrosin brat, Salvador.
Onda, na Nikitinom vjenčanju ubili Chemu sad
Ovo je bio prvi put da su se srele Nikita i Milagros, čak je u poslednjim svojm trenucima Chemo policajku Milagros nazvao tim imenom, misleći na Nikitu.
Sad će Brajan da plati Nikiti za ovo. Njegova majka mi nije jasna. Brani ga, zna da je ubio Najelino dijete i sada Chemu...
U 33. epizodi umalo sve tri da se sretnu. wow
Krenuo Fernando, kao kum na vjenčanje Nikite i Cheme, a Milu i Marselo krenuli s njim, a bila je i neka policijska vježba. Baš kad je pucnjava krenula, znatiželjna Milu želi da vidi to, jer nikad nije bila na takvom mjestu. Onda je Brajan ubio Chemu, pa je došla Milagros.
Inače, Milagros i Akiles su mi prelijep par wub
Bolje da bude s njim, nego sa stricem... mrgreen

Ovakav je kraj bio u telenoveli TM, kada su se srele.
Staviću pod spojler.

Spoiler:
Na vjenčanju Milu i Fernanda, Fernanda traži policija da uhapse njega i Reinu (valjda), ali Milagros trči do sale gdje je vjenčanje. Tu je i Danijela, Milagrosina majka, da je upozori da se ne sretnu njih tri. Onda skrivena Nikita puca u Fernanda (ne znam iz kog razloga) ali ga Milu odgurne, te metak pogodi Milagros, pa dolazi policija i ubija Fernanda.

Može li mi neko pojasniti značenje riječi "profesia", a da to značenje nije zanimanje. U najavama za seriju je bilo da se one bave istom profesion.

Odlični su!!!

Junior member

Back to top Go down

Post by Stef on 27.04.18 19:11

Da nije proročanstvo?

Stef
Moderator
Moderator

Poruka : 9142

Back to top Go down

Post by -Bojan- on 27.04.18 19:19

Onda sam se ja debelo zeznuo mrgreen

Junior member

Back to top Go down

Post by -Bojan- on 29.04.18 7:56

Jesam dosadan, ali ovo je sve bolje i bolje smile2
Zasmetalo mi je što su Salvadora oplakali za pola sata. Sjeli, piju kafu...
Sutradan se Milagros ljubi s Fernandom, a brata blizanca nije sahranila shock
Nikita je postala baš opasna!
Na kraju epizode ona i Brajan. Nadam se da će ga ubiti!

Junior member

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top