EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

İnsanlık suçu

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Re: İnsanlık suçu

Post by jovanmilic97 on 23.04.18 22:54

Zapravo su ovi od Tehlikeli krenuli jos od ove sad epke sto je bila, s obzirom da je tad rejting porastao mogu da se hvalisaju kako su doeli dobru odluku(iako mislim da je nedostatak Fazi vise uticao)

jovanmilic97
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1485

Back to top Go down

Post by Stef on 23.04.18 22:55

Ma jok, video sam da je Can potpisan za senaryo.

Stef
Moderator
Moderator

Poruka : 9141

Back to top Go down

Post by jovanmilic97 on 23.04.18 22:57

A okej. Bezveze onda. Ne vidim razlog jer serija jos nije pukla u rejtingu. Cao Can, malesef.

jovanmilic97
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1485

Back to top Go down

Post by Stef on 23.04.18 23:04

Ajde da im je padala gledanost pa i da skontam. Al njima evo 4 epizode reyting raste.
Dobro, jeste da Fazila nije bila prošle nedelje al samo je njima baš porasla gledanost.

Ajde da im je scenario loš nego nije. Seriju dosta hvale, čak ih je pevačka legenda Ibo Tatlises juče nahvalio na Insta.

Stef
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by TVman on 24.04.18 16:37

Ajmo IS I u drugu sezonu. Ja sam mislio da ce obrnuto, ali cim je BMO flopnula jedina nada je IS smile2

TVman
Senior member
Senior member

Poruka : 715

Back to top Go down

Post by Stef on 24.04.18 22:15

De sačekaj, što se kaže prvo skoči pa reci hop, tj. prvo da vidimo rejting u subotu. mrgreen

Inače ja navijam da flopne. Pa neka Dženaza menadžment i sledeći put ovako diktira. hekla

Stef
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by TVman on 24.04.18 22:18

Stefe, da nisi dosle do te epizode kada je Can odustao od serije tj. obe i BMO i IS ?

Mozda covjek ima razloga, al znam da se pricalo jos u februaru mislim da je sklonio ruke od pisanja ove dve serije. Mozda zato i uvode nove scenariste.

TVman
Senior member
Senior member

Poruka : 715

Back to top Go down

Post by Stef on 24.04.18 22:22

Ne, evo ovu 4. epizodu je on pisao.

On je prvo odustao od obe serije kad je ono bilo sa BMO hoću-neću, tj. kad se nije znalo šta će biti. Verujem da je tad ispizdeo što serije nikako da počnu, on je još od avgusta spremao serije. A one počele tek na proleće.

I onda su ga nagovorili da se vrati, sada je druga stvar.
Dženaza menadžment zahtevala od Pastela da menjaju scenaristu.

Da je on sam odustao, napisao bi na tw kao što je bilo i prvi put, povlačim se iz serije i sl.
Sad je samo linkovao šta su Ranini i Medyatava pisali.

Stef
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Stef on 28.04.18 19:46

Odgledao 3. sa ruskim prevodom. Iskreno, slabija epizoda od prošle.

U globalu mlate praznu slamu jer su se opet vratili na ono od pre Gokhanove prevare. Ponašaju se kao da se to nije ni desilo i kao da Cavidan nije ni pokušala da se ubije. Al ako te gluposti zanemarimo, ostalo je bilo dobro.

Bila mi je super ona scena kad Selim i Esra prolaze pored onih kurvi sa klincem u ruci a jedna kurva dobaci napravi i meni jedno roofl I ono sa Cemalom i Emel na svečanosti.

Can nekad briljira sa takvim scenama a nekad napiše nešto toliko prosto da me iznervira.

Al mislim da će naredna epizoda biti bolja. Takođe se nadam da novi scenaristi neće sjebati seriju i da će Can kao supervizor da radi kako treba a ne da odobrava gluposti kao u Deniz.

Stef
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Stef on 05.05.18 0:21

Evo gledam fragije za sutrašnju epizodu i malo neke scene iz prošle epizode i pitam se da l su normalni. Znači sve toliko beživotno deluje, sve nešto nebitno, zapleti neke gluposti.

Ubiše Selima, lik imao potencijala.
Ajde i nekako pošto je bežao od policije, nisu mogli da ga ostave da šetka tek tako.

Gokhana pustili iz zatvora. facepalm Čovek psiho, prebio Neslihan samo što je nije ubio i eto njega napolju. A normalno cela familija ko da se to nije ni desilo.

Znači Can ostavi prostora ovim novim scenaristima da petljaju sve i svašta sa ovim otkrićem da je Sami Cemalov otac a oni veoma pametni umesto da razvijaju dalje priču, oni u celu priču dovode babu Kadriye i jebeni Asafov atelje. facepalm

A Can je još veća budaletina što to odobrava. Mada dobro, kad sam čuo ko je supervizor a ko preuzima kormilo bilo mi je jasno da će to ovako biti.

I taj jebeni atelje je toliko važan da se gura u fragije ko da je nešto bitno. Eno svi se pobiše da gledaju sutra šta će Cemal da odgovori babi, da l će da izabere majku ili atelje. facepalm

Dabogda imali 1% i oni i Fazila sutra. kafa

Ovih dana gledam 4. epizodu pa 5. kad stignem.
Al ako ovi scenaristi misle do kraja da tako kilave i pišu neke gluposti ja odustajem.

Stef
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top