EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Amar a muerte - Page 11 Eog4CZj

Amar a muerte

Page 11 of 16 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16  Next

Go down

Amar a muerte - Page 11 Empty Re: Amar a muerte

Post by Miloš92 on 22.12.18 13:48

Ništa se pametno nije desilo ni ove nedelje. Ja sam počeo da ih vrtim. Izvrtim epizodu za 5-10 min i ćao. Verovatno ću tako do kraja zbog Boyerke i Martin.

Miloš92
Moderator
Moderator

Poruka : 12551

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 27.12.18 7:36

@Miloš92 wrote:Ništa se pametno nije desilo ni ove nedelje. Ja sam počeo da ih vrtim. Izvrtim epizodu za 5-10 min i ćao. Verovatno ću tako do kraja zbog Boyerke i Martin.

Evo bozicnog intervjua koji se emitovao na Univisionu pa ko zeli moze da pogleda.
Ja cu svakako da ih odgledam do kraja kad sam vec stigao do 36. epizode mrgreen dosta komentara sam procitao u vezi Beltrana kako smara taj njegov deo i kako je suvisan, medjutim, meni Beltran i njegovi biseri su za sada najzanimljiviji mrgreen pogotovo sad kada je sva ta frka oko novca lolsign zanimljivo je to da za svoju cerku nije ni mario, cak je nije ni priznao kao svoju, a za tudjeg sina se ovoliko zrtvuje i pokazuje ocinski instikt. Inace Goznalo Pena i Barbara Lopez bombarduju u poslednje vreme sa instastorijima *_* tako su i obelodanili svoju ljubavnu vezu wub
Mislio sam da nastavim sa epizodama sa Univisiona, ali posto Las estrellas idu jednu epizodu vise prebacio sam se na meksicki nacin emitovanja.

Le tre rose di Eva -prva sezona- 08/12
-MILOS-
-MILOS-
Moderator
Moderator

Poruka : 4409

Back to top Go down

Post by Stefy on 28.12.18 14:34

Sad idu dve epizode unapred, a samo po numeraciji je jedna.

Moderator
Moderator

Poruka : 4259
Godina : 22

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Xsica on 28.12.18 18:27

iskreno nisam vec dugo pratila ni jednu sapunjaru sa Televise, ovo sam pocela sasvim slucajno jer sam ulovila scenu na youtubu Boyerice i Michela.Reko vauuu njih dvoje zajedno ne lici lose i fakat sam se navukla, totalno su sexy zajedno i prirodni. Bas imam one trnce kad ih gledam a to mi se vec stvarno dugo nije desilo sa nekim sapunjarskim parom. Kako serija dalje ide sve su mi bolji. Jedina scena koja mi je glupa je zapravo njihov prvi sex,mislim da je to moglo biti bolje izvedeno,ispalo je bas sapunicarski u stilu televise,ono prase se u jezeru dok ih otmicari love rofl ali dobro nadoknadili su kasnije boljim scenama wub

a meni pase tempo serije,otmica ni mene nesto ne zanima,to nekako najvise i mrzim u sapunicama te otmice ili bolnice, na te stvari ode dosta minuta u serijama a meni to bude dosadno.

Vidim da ima i lezbo par u razvoju shock to ce biti isto ludo, pitam se koliko ce prikazat cesces

Xsica
Xsica
Member
Member

Poruka : 222

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 29.12.18 23:09

Izvrteo i ovu nedelju. Opet ništa. Evo, prošlo je 40 epizoda i nije se desilo NIŠTA vredno pomena. Castro, oprošteni su ti svi tvoji smorovi i splačine koje si radio. Sve to je bilo prezanimljivo za ovo.

Claudie nešto ove nedelje nije ni bilo toliko. Bukvalno samo zbog nje vrtim, čak mi je i Boyerka postala ovde sva nikakva i dosadna.

Scena u liftu... Produkcija ne čini uslugu Boyerki ovakvim scenama, kad Claudia stane rame uz rame sa njom Boyerka bukvalno izgleda kao najbolja drugarica glavne glumice.

Iskreno, nadam se da će bar nešto dobro prosteći iz ove smorčine. Valjda se Claudia slizala sa ovima iz W studios i valjda će je izabrati za Rubi. smile2

Miloš92
Moderator
Moderator

Poruka : 12551

Back to top Go down

Post by Stefan on 29.12.18 23:42

@-MILOS- wrote:Inace Goznalo Pena i Barbara Lopez bombarduju u poslednje vreme sa instastorijima *_* tako su i obelodanili svoju ljubavnu vezu wub

Pa njih dvoje su već godinama u vezi, još kad se pojavio u La Malqueridi bio je s njom. Samo što tad, za razliku od sad, nije bio nafurani moron koji konta da je najveća zvezda u univerzumu. lol1

Stefan
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3270
Godina : 29

Back to top Go down

Post by Stefy on 17.01.19 5:58

Sustigao premijeru konačno. Od trenutka kad Beltran vidi Hakoba u bolnici, postalo mi je zanimljivije. 10 epizoda pre toga se ništa nije dešavalo. Baš su ga preterali sa ovim kartelima, ja ne razumem na kojim su drogama oni da misle da je ljudima to i dalje zanimljivo. roll Onaj Beltranov put u Teksas su previše odužili bez razloga. I ne razumem ubacivanje ovih transmigranata kada svaki na kraju umre i usput se ne sazna ništa novo. Da li su toliko nekreativni. cesces Bojerka mi je i dalje dobra u scenama sa Evom, baš volim kad se njih dve pokače. wow Svidela mi se i ona scena kad ode na večeru kod onog predsedničkog kandidata, pa postavi na mesto njegovu ženu. Renata i Gilje preslatki, a ona Majela. roll Glumica je toliko ružna i nezgrapna, a lik još iritantniji. Odvratna mi je. Ove dve lezbejke predosadne. Hakobo i Lusija imaju isto mnogo dobre scene. Ona kad se dohvate u kancelariji mi je možda i omiljena dosad. wub

Svakako, ove epizode sad su mi zanimljive, ali s obzirom da ima 88, verujem da će do kraja mlatiti praznu slamu. zvizd

Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Xsica on 20.01.19 9:28

jaooo meni su njih dvoje strava zajedno prvi put da nes pratim i da mi u nedelju i ponedjeljak bas fali sta nemam seriju za skinut. Tako su sexy i onako intenzivni,totalno pusim njihovu ljubav i bol savrseno glume ljubavni par

Amar a muerte - Page 11 3asgm
Amar a muerte - Page 11 2ni9ogn
Amar a muerte - Page 11 3585avt
Amar a muerte - Page 11 2qvtkpt

ta scena u uredu im je totalno sexy,nekako su ko Argentinci napravili sex. Jos ima scena u epizodi poslje di ona razmislja o tom sexu, onako kad ju pita "reci mi sta si rekla jucer preko telefona",ona mu kaze da se zaljubila a on ude u nju wow onako kinky,totalno su hoot ali i slatki kad se gledaju,bas par za cistih 10
Xsica
Xsica
Member
Member

Poruka : 222

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 25.01.19 12:29

Dzoni je napokon saznao za Lusiju i Hakoba smile2
vala ako od ovog ne naprave dobar cirkus onda su stvarno budale mrgreen nakon ove ljubomorne scene kada Dzoni nasrce na Lusiju i stoji nad njom na krevetu samo mi je proslo kroz glavu kako bi bilo dobro da ova serija na kraju ima nesrecan kraj. Inace ovaj Dzoni je vec 59. epizoda u istom odelu rofl

Le tre rose di Eva -prva sezona- 08/12
-MILOS-
-MILOS-
Moderator
Moderator

Poruka : 4409

Back to top Go down

Post by Stefy on 25.01.19 21:36

Ja kasnim 2 epizode, ali zanimljivi su mi bili ove i prošle i nedelje. Pa ja očekujem da serija ima nesrećan kraj, to je valjda i logično. Iskreno, očekujem da će Lusija i Leon (iliti njegov duh) da umru, a da će Beltran i Čino da budu vraćeni u svoja tela i žive sa svojim porodicama. Ili da samo Beltran opstane, a Čino umre jer je ipak zločinac. To mi je nekako najrealniji kraj ovoga. Biće preglupo da Lusija na kraju ostane živa jer je meni ovde ona nekako više negativan nego pozitivan lik. Okej, shvatamo da je ona donekle poštovala Leona i da je zaljubljena u Hakoba, ali ipak znajući sve to, ona i dalje šuruje s Džonijem i gleda da prikrije sve što može. Isto tako bi mi bilo glupo da i Eva na kraju opstane, trebalo bi bar u zatvoru da završi.

Meni je samo i dalje fascinantno kako niko u Meksiku još uvek nije provalio ko je Hakobo. Zar nije logično da je bar neko od ljudi s kojima interaguje pročitao vest o Činu u Teksasu jer bi se takva vest u današnjem vremenu itekako pročula. Ova nesposobna policija valjda ima neku informaciju o tome šta se desilo u Teksasu. Iako zakonski Čino jeste oslobođen svih krivica, zar inspektor Montilja dosad nije video negde da je on plaćenik koji je pre suđenja bio jedan od najtraženijih. To mi je nekako glupo i najveća rupa u celoj ovoj priči.

Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 11 of 16 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16  Next

Back to top