EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Amar a muerte - Page 12 Eog4CZj

Amar a muerte

Page 12 of 15 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Next

Go down

Amar a muerte - Page 12 Empty Re: Amar a muerte

Post by Stefy on 04.02.19 15:57

Trenutno mi je mnogo zanimljivo jer polako već kreće sve da se otkriva, ali tek sam na 61. epizodi jer ne stižem da gledam. Konačno je Džoni saznao za Lusiju i Hakoba, a Susana provaljuje da Eva pere novac preko firme. Vidim da je i Džoni saznao za Lupitu, tako da će uskoro da provale ko je Hakobo i jedva čekam.

Bojerka je ovde toliko nebitna da nemam reči. Ovo je već treća njena serija koju gledam i nekako je bila u fokusu, a ovde je baš po margini. Lik joj je mlak. Eva najviše krade šou, a s druge strane Džoni i Hakobo su recimo dominatni likovi takođe. Nadam se da će pred kraj da naprave neki cirkus.

Moderator
Moderator

Poruka : 4244
Godina : 22

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 04.02.19 18:08

Da, konacno se kao nesto desava. Prosla nedelja im je najbolja od pocetka. 

Eva je ovde ukrala sou od prve scene. I sto je najgore ni ona sama nije nista vau. Mogla je biti veca i bolja villana. Al i ovako krade sou. Claudia je divna.  wub

Miloš92
Moderator
Moderator

Poruka : 12416

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 05.02.19 13:18

@Miloš92 wrote:Da, konacno se kao nesto desava. Prosla nedelja im je najbolja od pocetka.

Valjda nastave u tom duhu tako u ovim poslednjim epizodama. Kraj 66. epizode obecava cool Beltran pomaze Hakobu da pobegne od Alakranovih gorila rofl

-MILOS-
-MILOS-
Moderator
Moderator

Poruka : 4319

Back to top Go down

Post by Stefy on 09.02.19 11:04

Meni je ovo sada fenomenalno! cool Na 69. epizodi sam i baš mi je zanimljivo postalo prethodne 2 nedelje. Deluje mi kao da će imati manje od 88 epizoda jer ne vidim šta još mogu da zguraju u 20-ak kad se sve polako već otkriva. Mnogo su mi se svidele scene kad su se sreli Beltran i Hakobo i onaj razgovor, a onda Barbara koja dolazi i svršava na Hakoba jer joj se sviđa. rofl Baš me zanima kako će da se izvuku iz cele ove zavrzlame, a vidim da su u 70. epizodi otkopali Leonov grob i da (valjda) nema tela. Bio bi mi dobar plot twist da je neko u Leonovom telu i da se on pojavi sad pred kraj. cool

Moderator
Moderator

Poruka : 4244
Godina : 22

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 17.02.19 0:55

Scena kada Lusija ugleda svoju majku wow naklon
meni je Bojerka u toj sceni bila fantasticna wub Dzoni je sa ovim potezom i mene sokirao rofl

-MILOS-
-MILOS-
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 17.02.19 1:03

Dosta su se popravili u poslednje vreme. Ali da se ne lažemo Boyerka je ovde nažalost levo smetalo. Padron je najgore obradio likove Lucie i Džonija a ti likovi su u ECDD bili sjajni. Lucia je krenula dobro ali tamo negde na polovini je nekako ispala iz svih priča. Eva je mnogo zanimljivija i vala rekao bih da ima i više prostora, nekako je povezana sa više likova i više priča. Ona je sa mafijom koja ima pola minutaže po epizodi. I sad posle svega ipak ne bih voleo da Eva ima nesrećan kraj.

Deluje mi kao da će imati manje od 88 epizoda jer ne vidim šta još mogu da zguraju u 20-ak kad se sve polako već otkriva.

Pa zvanično je finale zakazano za 3. mart. Znači 85 epizoda + verovatno trosatno finale.

Miloš92
Moderator
Moderator

Poruka : 12416

Back to top Go down

Post by Bojan on 17.02.19 7:07

Može li mi neko ovo objasniti. Ne pratim seriju, ali sam čitao komentare.
Leonovog dijela u grobu nema?
Postoji li mogućnost da je Beltran ušao u to tijelo?

Senior member
Senior member

Poruka : 609
Godina : 24

https://www.facebook.com/telenovele.serbia/

Back to top Go down

Post by Xsica on 17.02.19 15:42

@Miloš92 wrote:Dosta su se popravili u poslednje vreme. Ali da se ne lažemo Boyerka je ovde nažalost levo smetalo. Padron je najgore obradio likove Lucie i Džonija a ti likovi su u ECDD bili sjajni. Lucia je krenula dobro ali tamo negde na polovini je nekako ispala iz svih priča. Eva je mnogo zanimljivija i vala rekao bih da ima i više prostora, nekako je povezana sa više likova i više priča. Ona je sa mafijom koja ima pola minutaže po epizodi. I sad posle svega ipak ne bih voleo da Eva ima nesrećan kraj.

ma daj molim te kad si zadnji puta gledao ECDD? Meni je to draga sapunjara i sve ali ne znam po cemu bi likovi Andresa i Isabel bili bolji od ovih tu, nije Isabel nista puno vise radila u seriji nego Lucija. Jedino je bila brutalnija jer je radi ljubavi prema Salvadoru ubila Andresa. Johnny je pak ko lik bolji od Andresa jer nije skroz poludio,bilo mi je recimo drago kada je saznao da ga Lucija vara nije ju odlucio odmah ubiti ko i Jacoba nego malo je to odigrao pametnije. Andres bi odmah izvadio pusku i gado bez ikakvog plana.

Mislim meni ce El cuerpo del deseo ostat uvijek draga serija sa odlicnom kemijom glavnog para ali ovo mi je sad bolje leglo,vise mi djeluje ko serija nego sapunjara,puno prirodnija gluma i dok su mi Isabel i Salvador djelovali vise ko neka seksualna kemija Lucija i Jacobo su mi bas onako da vjerujem da se bas vole a ne da su samo napaljeni jedno na drugo. Michel i Angelic su bas u svakoj sceni tako prirodni zajedno da im mogu sve povjerovati. Lorenu i ukoceno Maria je upravo i samo Lorena izvlacila sa svojom odlicnom glumom. Ali da i ja se slazem Luciji ko liku su trebli dati vise prostora,ako bude druga sezona kojim slucajem nadam se da ce tako i biti

i meni sta se tice napetosti ona dva tjedna su bas odlicna,tako je trebalo biti od pocetka serije.Super mi je kombinacija Jacoba,Barbare i Beltrana bas su lom rofl
Xsica
Xsica
Member
Member

Poruka : 221

Back to top Go down

Post by Xsica on 17.02.19 15:46

-Bojan- wrote:Može li mi neko ovo objasniti. Ne pratim seriju, ali sam čitao komentare.
Leonovog dijela u grobu nema?
Postoji li mogućnost da je Beltran ušao u to tijelo?

postoji puno mogucnosti,posto pricaju o drugoj sezoni mislim da upravo misterij di je Leonovo tijelo i di je Beltran nestao sta bi mogli scenaristi ostaviti za samo finale, e sad dali ce se rijesiti misterij vec u prvoj sezoni ili ce to biti neki twist na kraju to je za vidjet ali svakako jedva cekam objasnjenje
Xsica
Xsica
Member
Member

Poruka : 221

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 26.02.19 9:01

Amar a muerte - Page 12 Screen12

I Eva place sto se serija zavrsava mrgreen jos samo osam epizoda i cao smile2 ruku na srce ove poslednje epizode su im zanimljive. Evo u 80. ep Hakobo govori Lusiji da je on Leon Karvahal mrgreen

-MILOS-
-MILOS-
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 12 of 15 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Next

Back to top