EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Amar a muerte

Page 7 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Re: Amar a muerte

Post by Miloš92 on 31.10.18 4:59

Odgledao prvu epizodu.

Zar su morali da započnu seriju onako lošom Boyerkinom scenom. Znači ono je bilo plakanje i preglumljavanje na nivou kada su Espin i ona kukale za živim Rulliem u LQLVMR. Stvarno režiseri moraju da je paze jer počela je već pomalo negledljivo da se gubi. Ostatak epizode je bila dobra. Al ta scena očaj.

Ovde glavna ne zna da je ljubavnik naručio ubistvo muža.

Claudia baš obećava. Kako je samo lepa. wub Izgleda da će često da se druži sa čašicom. smile2 Stvarno će biti uživnje gledati Boyerkine i njene sukobe. Mislim da Boyerka konačno, možda i po prvi put ima kao negativku nekoga ko može da joj parira u svakom pogledu. Claudia je lepa, dobro glumi, onda ona glaščina. Prvi put Boyerka samim svojim prisustvom i držanjem ne baca nekog u senku.

Brown je standardno dobar.

Ostatak nije ni imao za sada nešto prostora da se pokaže.

Bilo je nekih glupsoti. Kao prvo zbog čega bi plaćeni ubica ušao u prepun restoran i ubito sudiju. Nije mogao da sačeka da izadje ispred resorana pa da ga ubije izdaleka ili da ga nahvata negde na putu?

Isto tako i ovaj što je ubio Ayalu. Pa onda Nones njega mrtav lada ubio pred svima, kao da je to nešto najnormalnije.

Dobra strana ovih iz Lemona i W studios je to što snimaju u pravim kućama, stanovima i sl. Svakako vizuelno mnogo bolje izgleda od scenografija.

Entrada nije loša. Volim kad se potrude i kad to nisu nabacane scene iz same serije. Ali zašto Barba i Achaga pre Martin? Ok, stoji da ona nije sad neka zvezda, da ima dugu karijeru i sl. Ali zar su ovih dvoje zvezde?

Miloš92
Moderator
Moderator

Poruka : 11924

Back to top Go down

Post by -Bojan- on 31.10.18 12:30

Jel ovi sa Unija već krate nešto ili je radnja zaista ovako brza?
Da se ja ne bih zeznuo, stajem ovdje i čekam epizode sa Las estrellas.
Taman da završim sa Sin miedo a la verdad, koja će izgleda imati i 2. sezonu...

Member

Poruka : 334
Godina : 23

https://www.facebook.com/telenovele.serbia/

Back to top Go down

Post by jasanty on 31.10.18 13:33

Ne bih rekla da su skracivali nesto u ove dve epizode. Ovo je takav smor, a o glupostima da ne govorim. Druga epizoda jos gora od prve. thumbdown
jasanty
Junior member
Junior member

Poruka : 178

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 31.10.18 14:22

Iznenadjen sam sto ce distribuciju vrsiti Telemundo smile2 iako su svuda pre emitovanja pisali da ce to raditi Televisa.

Meni je ovo za prve dve epizode sasvim ok smile bili su mi zanimljivi, radnja je brza sto je veliki plus. Gluposti o kojima pisete su mi totalno nebitne. Klaudija + alkohol = naklon
Nisam ocekivao da ce biti potencijalna alkoholicarka rofl rofl verovatno ce to postati s obzirom da je vec nekoliko puta potegla za casom viskija mrgreen

Ja nastavljam sa Univisionom. Ne mogu da cekam mehikanose i njihovu premijeru.

-MILOS-
Moderator
Moderator

Poruka : 4131

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 31.10.18 20:06

Druga epizoda mi je bila dosadnjikava. Boyerka i Claudia i nisu imale nešto scena.

Mislim da su ovaj Beltran i svi oko njega totalni višak. Mogli su i bez toga da se Chino budi u njegovom telu.

I ovo sa uraganom je moglo bolje da se uradi. Zašto uvek ali uvek te neke oluje i nevremena snimaju po sunčanom danu?

Što se ovoga za Telemundo tiče. Verovatno su prava na na Jimenezov original i dalje njihova.

I tako sam mislio da ne gledam ove nedelje na uniju kad eto gledam. smile2 Mada kapiram da će brzo da se izjednače epizode sa Meksikom jer na uniju malo malo pa se ne emituju serije. Sledeće nedelje dva dana će emitovati neke dodele nagrada, znači već će ići samo 3 epizode unapred.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Stefy on 01.11.18 11:20

Ja sam odgledao ove dve epizode sa Univisiona. Meni se zasad dopada, ništa spektakularno, ali je okej. Meni se više svidela 2. epizoda od prve. Prva mi je bila baš dosadna jer su sve scene u trejlerima i najavama zapravo bile skraćena prva epizoda. Bojer mi je zasad interesantna, nadam se da će uskoro da počne da se gubi i histeriše kao u 3VA. wub Najgore od svega je što sam zbog nje i krenuo da gledam. rofl facepalm I meni je cela priča oko Beltrana dosadna i mislim da će taj deo serije zapravo i biti smor jer odsad vidim da likovi nemaju nikakvog potencijala. Na ove gluposti sa smrću i onom crnom vešticom ni ne obraćam pažnju, retardirano jeste, ali generalno sam koncept serije je takav, tako da mi to sad nije nešto strašno na šta treba toliko da se obraća pažnja. Sem Bojer i Brauna i još par glumaca koji su nebitni likovi, ove ostale ne poznajem. Nastaviću verovatno kad krene u Mehiku jer do ponedeljka svakako neću moći da gledam.

Moderator

Poruka : 4109
Godina : 21

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Ángel on 01.11.18 18:07

Odakle vam to da Telemundo radi prodaju?!
Telemundo je potpisan zato što ima prava na priču.

Tako je RCN na salidi MEPS i DA, Globo na salidi Telemundovog Klona...

Global moderator

Poruka : 8837

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 01.11.18 18:55

Pa to sam i ja rekao. smile2

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Stefan on 01.11.18 22:43

Ali super mi je što se od starta priča da je serija original, čak je i Boyerka drobila o tome kako su je zvali kraljicom rimejkova i da je sad konačno dobila priliku da igra u originalnoj priči. rofl

S druge strane, ne kapiram zašto je Padron, koji važi za cenjenog scenaristu u oblasti telenovela, spao na to da radi adaptaciju priče koja je već ispričana nekoliko puta.

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3168
Godina : 29

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 01.11.18 23:01

Ja mislim da su ono ovo u startu i pokušali da provuku kao original. Ali da se desilo nešto kao sa "TQST". Izašla prva najava i publika je odmah uočila da original ipak nije original. Verujem da su onda ipak odlučili da srede prava.

Sad razmišljam i zaista Boyerka nema ni jednu originalnu seriju u svojoj biografiji.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 7 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top