EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Amar a muerte

Page 8 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Re: Amar a muerte

Post by -MILOS- on 04.11.18 0:10

Ala su me slatko nasmejali rofl

-MILOS-
Moderator
Moderator

Poruka : 4131

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 04.11.18 3:47

I mene. Gledao sam ovo danas.

Samo to da je Boyerka bila verna. rofl rofl rofl

Miloš92
Moderator
Moderator

Poruka : 11924

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 05.11.18 22:51

Meni je prva nedelja ok. Ništa više od toga. Dobre su Boyerka i Martin, sve ništa posebno. Ceo onaj deo sa Beltranom smara. Pa i Chino, mafija i ekipa oko njega su ništa posebno.

Martin grmi. Baš igra lik nekako neobično. Nekako čudno i hoda, malo i karikira. Kao one stare villane iz zlatnog doba telenovela. Ne znam nekako me podseća na Arlet Theran. Sad u petoj epizodi kada je ustala od stola i krenula ka Boyerki, bukvalno je progutala. Prvi put da vidim da Boyerka nije ta koja dominira. Ova viša, lepša, još kad zareži sa onom glaščinom.

Eva: "Oye cuanto mide la palabra asesina? Yo creo como 30 anos de carcel."
Lucia: "Porfavor callate."
Eva: "No, no me voy a callar, hasta que cruzes esa puerta y regresas a burdel de donde saliste."

naklon naklon naklon

Boyerka mi je na momente dobra i to baš dobra. Dok mi na momente čisto odradi scenu preko one stvari. U emotivnim scenama, kada plače, kada je slomljena je sjajna. Ali u "Teresa scenama" preteruje. Nešto kao i u 3VA, pokušava na silu da bude zanimljiva.

Uglavnom mislim da ću ih ove nedelje pauzirati pa od sledeće nastaviti epizode iz Meksika.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Stefy on 07.11.18 9:46

Ja sam stao na 2. epizodi sa Univisiona i evo sad skidam epizode sa Las Estrellas. Druga epizoda sa Las Estrellas je duža za 10 min, tako da verujem da će do kraja ove nedelje da se izjednače. Ja ću taman nastaviti da gledam ove epizode iz Meksika. cool Ponadao sam se da su se osavremenili i da stavljaju epizode u HD, ali jok, i dalje isti kvalitet kao dok je 3VA išla. besan

Moderator

Poruka : 4109
Godina : 21

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 07.11.18 14:46

Ja odgledao i 6 epizodu sa unija. Al sad cu da stanem. Samo neka mi neko javi u kojoj epizodu je scena kad Brown dodje da se zaposli kod nje i igra se sa kucetom. To je bilo pred kraj 6 epizode. Pa da od tada nastavim epizode iz meksika. 

Inace Eva je sjajna. I sad u 6 epizodi kada je komentarisala njeno pojavljivanje u emisiji.  Ja volim te villane sa podlogom. Ova je lepa, pametna, ambiciozna i obrazovana devojka.   I naravno da je provalila Luciu.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 10.11.18 21:13

Ja ipak odgledao i ovu nedelju na Uniju. Video sam gde se završila 5 epizoda u Meksiku. To je negde pred kraj 6 sa Unija.

Jacobo (Brown) je sada na kraju 9 epizode saznao da su Lucia i Johny ljubavnici. Super mi je što nisu odugovlačili sa tim.

I bilo je još iznenadjenja. Eva i Alarcan su ljubavnici i peru pare preko firme. shock shock shock Lepo je Martin rekla da nas očekuju iznenadjenja u vezi Evite. Sjajna je. Al obožavam njen nadrkan stav koji ima prema mužu. naklon Konačno u neka serija gde se glavna i villana neprestano podjebavaju.

Simpa su mi i Gillermo i Renata. Ono, jeste da im je priča vidjena milion puta ali njih dvoje mi nekako idu zajedno.

Ostalo smara. zzzzz

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Stefy on 13.11.18 14:33

Ja gledam sa Las Estrellas i odgledao sam sve prošlonedeljne epizode. Meni je ovo zanimljivo, drži mi pažnju, a trenutno ne gledam ništa latino, pa je dobrodošlo. Sviđa mi se Eva i nadam se da će ona kroz seriju imati neku još bolju priču i postati još veća kučka prema Lusiji. Lusija mi je zasad baš mlaka, očekujem da će tek nakon nekog vremena da pokaže zube. Uopšte mi se ne dopada glumac koji igra Džonija, previše mi je nekako dramatičan i ne ide mi uz taj lik. Cela priča oko Beltrana mi je dosadna i suvišna, mogli su bez toga skroz. Nadam se da će Činova žena i ćerka što pre da stignu u Mehiko jer me je smorilo da gledam kako ih večito jure, a one beže. zvizd

Sve u svemu, ništa posebno, ali gledljivo. Jedva čekam da prođe još malo, pa da se više zahuktaju.

Moderator

Back to top Go down

Post by Stefy on 15.11.18 16:29

Evo sad u 8. epizodi se otkrilo da su Eva i Alakran ljubavnici. wow Sviđa mi se što su od nje napravili tako nesavršen lik, ja se samo nadam da će Lusija i ona uskoro da krenu da se čupaju i svađaju jer mi se sviđa kakvu hemiju imaju Bojer i ona. Leon je na kraju ove epizode saznao da su Lusija i Džoni ljubavnici. cool Interesantno mi je što su ubacili da postoje i drugi ljudi pored Leona i Čina koji su umrli i probudili se u drugom telu. Nadam se da će to nekako lepo objasniti vremenom, a da neće biti nešto debilno i glupo. Lepe su mi i scene kad se pojavi ona Crna Veštica, uvek su nekako jezive, mada su one u prvim epizodama bolje bile.

Upoređivao sam ovu 8. epizodu iz Mehika i 9. sa Univisiona jer su prve epizode (ne računajući 1.) kojima se početak i kraj poklapaju, a ipak je ova iz Mehika duža iako nema ni entrade, ni cortinille. Izbacili su jednu (nebitnu) scenu na Univisionu sa Činovom ženom i ćerkom. Nadam se da će se uskoro nekako epizode uskladiti. cool

Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 18.11.18 20:00

Još malo će da se izjednače epizode. Uni ide samo dve unapred. U petak je na uniju bila 13. epizoda. Al duže su u Meksiku, pa je kraj 10. iz Meksika zapravo kraj 11. sa unija.

Što se same serije tiče. Mene polako počinju da zamaraju. Manje više vrte jedno te isto.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Stefy on 20.11.18 9:59

Nisu duže, prve nedelje su bile duže, ove ostale imaju isti početak i kraj, ali su duže za po 2-3 jer ima nekih (nebitnih) scena koje je Univison izbacio, a na meksičkim epizodama i entradu seku na epizodama koje stavljaju na sajt.

Moderator

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 8 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top