EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Amar a muerte

Page 9 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Re: Amar a muerte

Post by Stefy on 20.11.18 9:59

Nisu duže, prve nedelje su bile duže, ove ostale imaju isti početak i kraj, ali su duže za po 2-3 jer ima nekih (nebitnih) scena koje je Univison izbacio, a na meksičkim epizodama i entradu seku na epizodama koje stavljaju na sajt.

Moderator

Poruka : 4109
Godina : 21

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 20.11.18 18:48

Ok, znači onda mora da se ne emituje na uniju dva dana. Biće i toga, kod njih malo malo pa imaju neke dodele, debate i sl.

Miloš92
Moderator
Moderator

Poruka : 11924

Back to top Go down

Post by Ángel on 20.11.18 20:06

Ja odgledao prve 3 epizode kad su krenuli u Mehiku i stao. Eto, toliko me privlači da nastavim dalje sa gledanjem. rofl

Global moderator

Poruka : 8837

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 20.11.18 20:33

Realno su nothing special.

Dobra je Eva. I Lucia na momente. Sve ostalo bezveze. zzzzz

Claudia Martin je prelepa. wub Ima dobar lik i grmi. A treba napomenuti da nije sad neka nevidjena villana i da nema neke super kul i cirkus scena. Al i sa ovim što ima je odlična. naklon I generalno pun pogodak je što su je spetljali sa mafijom.

Sa druge strane Boyerka polako počinje da me zamara. Glumi identično godinama unazad. Isti način hodanja, isti pokreti rukama, iste face... Samo što to iz serije u seriju sve više prenaglašava i sve slabije glumi. Sa njom moraju oubiljno da porade i da jebeno više izbace tu Teresu iz nje. Ja je volim ali stvarno je počeala da smara. Prosto ne može da u nekoj običnoj sceni tu tražiš prostor da karikiraš i budeš zanimljiva. Jedna je Daniela Castro kojoj to polazi za rukom. rofl

Ja gledam i dalje jer eto nije da ima nekog boljeg izbora. Ako ništa drugo tu su mi Martin i Boyerka. smile2

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Stefy on 23.11.18 10:21

@Miloš92 wrote:Ok, znači onda mora da se ne emituje na uniju dva dana.
Tako je. smile2

@Miloš92 wrote:Realno su nothing special.

Dobra je Eva. I Lucia na momente. Sve ostalo bezveze. zzzzz
Slažem se da serija nije ništa posebno, ali se ne slažem da je sve ostalo bez veze. Mislim, serija ima takvu radnju da jednostavno mora biti tih natprirodnih gluposti, tako da na to ne obraćam pažnju jer sam i očekivao. Meni je baš zanimljivo da gledam i stalno me vuče da gledam dalje. cool

Od početka serije se u svakoj epizodi desilo bar nešto, sem u prve dve koje su stvarno bile predosadne. zvizd Meni je Eva najbolji lik, samo što je mnogo loše koriste, očekujem da krene da pravi neki cirkus i da se baš zamera Lusiji. Lusija i Hakobo imaju baš lepu hemiju i idu mi zajedno, ona scena na kraju 14. epizode kad se poljube prvi put mi je baš super. wub Bojer mi tu super izgleda, mada mi ona crvena haljina izgleda prejeftino, ali lice i frizura su super. wow

Konačno su ubili i onog novinara Gastona jer se to samo čekalo već 2-3 epizode da se više ne mlate s tim. Čekam da Beltran sretne svoju ćerku i ženu negde na ulici i ode po pare za ono malog. Nije mi jasno što je kidnapovao ono dete od onog šamana, ali verujem da će već u sledećoj epizodi to da se reši. Meni je generalno zanimljivo i drži mi pažnju,
@Miloš92 wrote:Ja gledam i dalje jer eto nije da ima nekog boljeg izbora.
i da, slažem se s ovim. thumbup
Stefy
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 24.11.18 0:35

Opet se sinoć nije emitovala. Znači još jedna epizoda razlike. Taman ću da krenem od ponedeljka epizode iz Meksika.

Što se serije tiče. Stefy možda je tebi zanimljivo sve ostalo ali meni nije. I nije da mi smeta ta natrprirodna radnja. Svi smo znali kakva je serija. Imala je i "El cuerpo del deseo" samo što je serija ko serija bila 10 šputa bolja i zanimljivija.

Beltran od prve sekunde smara. Ta njegova priča mi je totalno nepotrebna.

Chinova žena i ćerka isto, dve nebitnjakuše.

Gullermo i Renata si mi slatki zajedno. Nije sad da su prezanimljivi ali su mi simaptični.

Boyerka i Brown imaju hemiju. Idu mi zajedno. Daj da su je više makli od onog Rullia, dosadili su i bogu i narodu kao par.

Meni je Eva ovakva kakva je dobra. Ne verujem ja da će ona ni biti sad neka nevidjena villana. Svidjaju mi se njene reakcije nakon ubistva Gastona. Ipak joj nije svejedno zbog svega toga. A koliko vidim po storijima koje Claudia kači ona će do kraja biti sa ovim svojim mužem, sa njim uglavnom snima. Tako da kapiram da neće do kraja otkriti njenu povezanost sa mafijom.

Sve u svemu nisu loši ali nisu ništa posebno. Evo ja odgledao već 16 epizoda. Šta se to toliko desilo za evo skoro četvrtinu serije? Ništa posebno.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Stefy on 28.11.18 18:58

@Miloš92 wrote:Gullermo i Renata si mi slatki zajedno. Nije sad da su prezanimljivi ali su mi simaptični.
Jesu, sve dok Giljermo ne krene da se proserava i izigrava debila. cool

Već ga malo preteruju s ovim šamanima, vešticama i sl. Ova poslednja epizoda kad Čino ode u onu pećinu, pa vidi duhove, mi je malo preterana. Ne zbog toga što se desilo nego što je već jednom bila tako scena gde on kao ide u neki podzemni svet, a ništa se ne otkriva nego samo baulja, viče i ludi, a nekako imam utisak da će do samog kraja objašnjenje za tu transmigraciju duša biti neko debilno. Baš me zanima kako će sad da se izvuče pošto je onaj šaman Valerio umro zbog njegovog rituala. Generalno, od samog početka, ovo je najzanimljivije što se dešava u toj Beltranovoj priči.

Eva je i meni najzanimljiviji lik, ali je baš loše koriste. Mogli su na onom sastanku upravnog odbora da se počupaju Lusija i Eva, a ne samo onako da dobacuju jedna drugoj. Fali mi malo cirkusa između njih dve i generalno u seriji pošto nije na odmet s obzirom na samu tematiku.

Moderator

Back to top Go down

Post by Ángel on 28.11.18 19:16

Ovo je toliko dosadno, ja sam na 6. epizodi i mislim da ću prekinuti... I ECDD mi je bila jedna od najglupljih serija, ali ovo još više smara jer imamo trećeg tipa u zameni.

Global moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 28.11.18 19:23

Omg. Da se pocupaju na sastanku upravnog odbora? Pa da li ti mene zajebavas? Ni jedna od njih dve nije prostakusa u stilu Nacali. 

Al slozio bi se da je serija definitivno dosadnjikava. U prilog tome ide i gledanost.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Ángel on 28.11.18 19:40

@Miloš92 wrote:Omg. Da se pocupaju na sastanku upravnog odbora? Pa da li ti mene zajebavas? Ni jedna od njih dve nije prostakusa u stilu Nacali. 

Pa vidiš da se loži na prostakuše iz Dinastije koje su ''skupe''. rofl

Global moderator

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 9 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top