EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Amar a muerte

Page 10 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Go down

Re: Amar a muerte

Post by Miloš92 on 28.11.18 21:00

Prvi ja volim i zelim cirkus. Ali onaj sofistcirani, tipa QA. Al ocekivati da se ove dve pocupaju na sastanku upravnog odbora. Zbog cega? Zasto? Kako? Sta treba da se desi u sceni da bi doslo do toga? I pre svega nasta bi to licilo.

Miloš92
Moderator
Moderator

Poruka : 11924

Back to top Go down

Post by Stefy on 29.11.18 4:45

Ne smatram da ovoj seriji treba sofisticirani cirkus već baš onaj treš s obzirom na samu tematiku, a uz to bi bila i zanimljivija.

Moderator

Poruka : 4109
Godina : 21

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Sasha on 04.12.18 20:51

Gledam ovo redovno, i nisam nešto posebno oduševljen hmm  ... Postoji li serija u kojoj nema neke mafije nekih ubica, stvarno su dosadni sa tim .. nije im bio dovoljan jedan "cartel" sad ubacili i drugi koji je oteo Lusiju i Hakoba .. Uspeli su da pobegnu, manje više nije loše odrađeno, sviđa mi se ovaj beg niz reku i plivanje ..
Polako ali sigurno sve više gej parova po telenovelama (što je nekad bilo nemoguće zamisliti) .. Već se može pretpostaviti da će se Valetina i Julijana smuvati stars
Scene sa Beltranom stvarno više smaraju .. i polako ubacuju ovu novu devojku u priču, koja i nije preterano interesantna, ali videćemo šta će biti sa njom..
Za sad ću nastaviti pratiti a dokle videćemo glare

Sasha
Moderator
Moderator

Poruka : 1953

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 04.12.18 21:56

I meni su bas dosadnjikavi. 

I najgore od svega je sto ovih dana Martin kaci storije na kojima govori da snimaju poslednje epizode. I u tim ooslednjim epizodama ima scena gde svi najnormalnije rucaju za stolom. Dakle nece se tu nista otkriti do samog kraja.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Stefy on 07.12.18 10:23

Ja više i ne gledam redovno svakog dana jer mi je postalo dosadno, vrte se u krug. Otkako je Valerio umro, baš se ništa bitno nije desilo sem ove otmice koju su razvukli. zvizd

Je l' se sinoć opet nije emitovala na Univisionu? To bi značilo da će od sutra biti izjednačene epizode, samo drugačije numerisane na sajtovima.

Moderator

Back to top Go down

Post by -Bojan- on 07.12.18 10:58

Sad je isto na LE i na Univisionu.
Ja je ne gledam. Sad su odmakli, ali bacim pogled na one kratke resumen-e sa Unija... Ništa posebno i ništa već viđeno...

Member

Poruka : 334
Godina : 23

https://www.facebook.com/telenovele.serbia/

Back to top Go down

Post by Stefy on 08.12.18 11:01

Od danas idu iste epizode na Univisionu i Las Estrellas.

Ovo je prva nedelja da su me baš smorili. zvizd Oteli su Lusiju i Hakoba i toliko su smorili s tom otmicom da se ništa interesantno sem njihovog seksa nije desilo. roll I morali su da ubace još jedan narko kartel, pa će verovatno sad ubuduće da se vrti sve oko toga pošto im je Lusija zapretila preko televizije. Ova Klarina sporedna priča je toliko dosadna i toliko neinteresantna da me sve više smara. Kapiram da su morali da ubace još nekoga ko je obeležen, ali mogli su bar da smisle neku zanimljiviju priču nego kockarka koja hoće da pomogne sinu i ćerki. Valentina i Hulijana su isto dosadne i već se iz aviona vidi da će se spanđati. Od svih tih sporednih parova su mi najinteresantniji Gilje i Renata, baš su slatki zajedno. wub I ne razumem zašto je sad ona Crna Veštica posetila Džonija i šta će sad oko toga da se desi. nezna I ovaj Beltran, hoće li više da ode u Teksas po te pare, već 10 epizoda priča o tome i nikako da ode. bonk Eva je skroz u levom planu sada.

Problem je što su uzeli osnovu iz El Cuerpo Ajeno i glavna priča im je identična, a ubacili su gomilu sporednih likova i Beltrana koji su neinteresantni. stars Na početku mi je čak delovalo da može da ispadne dobra priča, ali Činova žena i ćerka već 20 epizoda isti dijalozi, ista dešavanja, Beltran i njegova porodica nemaju nikakvu interesantnu priču. Bolje da su napravili istovetan rimejk, bilo bi mnogo zanimljvije od ovih zavrzlama sa kao nekim novim likovima, a u suštini je sve bespotrebno.

Pročitao sam negde da serija ima 88 epizoda, što mi je super, ali po tome bi u ovih 25 već trebalo da se desi štošta s obzirom da je prošla četvrtina serije. Valjda se budu popravili sledeće nedelje, a pretpostavljam da će se Beltran i Hakobo sresti tek pred kraj, što mi je isto glupo.

Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 13.12.18 17:18

Meni je ovo sve gore i gore. Ozbiljno razmišljam da prekinem uprkos Boyerki i Martin.

Preterali su ga sa ovom mafijom. Malo im je bio jedan kartel pa su sada ubacili i drugi. I još ovo Lucijino petljanje sa njima. Debilana. I ovo sredjivanje i oblačenje Boyerke počinje da me nervira. Zašto je svakog dana obuičena kao da je pošla na neku proslavu? Zar ne mogu da je obuku normalno. Npr Martin oblače svečano ali više kežual. I Izgleda odlično.

Martin je dobra ali ne radi ništa. Njene scene od početka izgledaju ovako: svadja sa Luciom, jebanje sa švalerom, svadja sa mužem zbog Lucie, pričanje na telefon sa švalerom i obavezno naidje muž, muž hoće seks njoj se ne da. I tako u krug već 30 epizoda.

Ovo sa otmicom meni nije bilo loše. Najviše zbog toga što Boyerka i Brown stavrno imaju hemiju.

Guille i Renata su preslatki. Meni je ova glumica simpa još od kada sam je video u SM. Šteta samo što je malo zrikava. Mada i njihova priča. Taman su krneuli u neku konkretnu akciju pojavila se ova neka Pati.  

Onda, pojavljivanje ove što predstavlja smrt je u početku odradjeno ok. Ali šta je ovo sad? Ide posećuje likove, ćaska sa njima? facepalm

Oststali likovi nisu vredni pomena. Beltrana vrtim odavno. I sve likove oko njega. od prve sekunde su mi smorčina. Ne znam što su uopšte to ubacivali.  

Nemam pojma. Ovaj Padron važi za cenjenog scenaristu, mada ja njegovo zaista ništa do sada nisam gledao. Al ovde piše baš gluposti. Bolje da je uradio skroz adaptaciju Jimenezovog originala i da nije ubacivao ove svoje priče.

Iskreno, razmišljam da im dam fore još sledeću nedelju. Nastave li ovako od mene dosta. Mada, kao što sam ranije pisao, na osnovu onoga što su glumci kačili na društvenim mrežama neće se ovde dešavsti ništa pametno. Martin je bukvalno tokom snimanja svakodnevno bombardovala sa storijima. I ona tokom čitavog snimanja gotovo da nije izlazila iz zgrade koja predstavlja firmu.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 13.12.18 17:40

Milose slazem se sa tobom. Bas su smorili. Dok sam gledao ovu 29. epizodu jedino sto mi je proslo kroz glavu je kako je ovo najdosadnija (meni) Televisina telenovela koju sam gledao do sada. Ovih tridesetak epizoda je bilo cisto gubljenje vremena, nista se zanimljivo nije desilo.

-MILOS-
Moderator
Moderator

Poruka : 4131

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 10 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Back to top