EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

La bella y las bestias

Page 2 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Re: La bella y las bestias

Post by -MILOS- on 16.06.18 13:47

Znaci ladno cu poceti i ovo da gledam mrgreen
Ja nigde jos los komentar nisam procitao. Da ne zna neko koliko ce epizoda da imaju smile2

Moderator
Moderator

Poruka : 4067

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 16.06.18 13:54

Valjda 80. Sve te W studios - Lemon imaju 80.

Miloš92
Moderator
Moderator

Poruka : 11751

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 16.06.18 21:54

I stvarno su ga ubili. naklon Nakon jučerašnje epizode sam bio u fazonu možda ipak preživi.

Ispade Emanuel otac Marijinog deteta. Koliko sam video u traileru on će da se spandja i sa Emom.

Pojavili su se i Cassandra i Alberti.

Mislim da se uskoro selimo u sadašnjost.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by jasanty on 20.06.18 12:34

Odlicni su i u ovim epizodama.

Zamerka, u crkvi obesen covek, a ljudi ulaze u istu kao da se nista nije desilo. stars

Kakvi pogledi izmedju Esmeralde i Osvalda. wub Vidi se da su zajedno.
jasanty
Junior member
Junior member

Poruka : 163

Back to top Go down

Post by Franko on 23.06.18 22:35

Pogledao prvu epizodu. Meni to nije bogznašto, nadam se da je bolje kad se radnja prebaci u budućnost. Dijalozi su previše didaktički. Zašto Osvaldo Benavides sa svojih 40 godina u guzici igra studenta na prvoj godini faksa? Malo mu razmrsili kosu da izgleda kao da istu nije oprao 10 dana, pa prolazi za studenta tih godina?

Na drugu stranu, Alejandro Avila u ovoj kratkoj roli nikad nije izgledao mlađe. Mislim, čovjek ima 50 godina, ovdje sam se na tren zapitao može li igrati oca od Esmeralda Pimentel i onda kad sam im usporedio godišta i skužio da može bez ikakvog problema. blink

Jel fali scena kad ubiju Isabelinu mamu? Tj. baš moment kad krenu otimat onu malu, ova samo odjednom padne na pod, otmičar se dere na ovog "šta si učinioooo?!", a mi zapravo pojma nemamo šta je napravio jer je ova samo pala na pod i leži na podu u lokvi krvi. BTW Lorena Meritano izgleda fantastično, baš mi je drago da se oporavila od bolesti.

Ovaj Ari Telch je stravično loš. Bio je takav i u La candidata. Ravna linija. Sve dijaloge izgovara istom intonacijom. Zašto taj čovjek stalno dobiva nove gaže? Jel ima neku vezu?

Vidjet ću za dalje, nisam oduševljen.

100 dias para enamorarse - 82/130
Espelho da vida - 6/150
Mi hermano es un clon - 10/100
O tempo não para - 55/160
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 2525
Godina : 30

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 23.06.18 23:41

Ja sam bas odusevljen. Kako epizodama u proslosti tako i sada kada su u sadasnjost. Bilo je iznenadjenja vec u pocetnim epizodama. Ok, prva epizoda je manje vise uvod. Ubili su joj roditelje pa sma mislio da ce ostale epizode u proslosti smarati a nisu. Bilo je zanimljivo sve vreme.

Samo mi je malo bezveze sto u scenama onog veca pricaju stalno isti likovi. Ja ne znam dal je Mujica progovorila i jednu jedinu rec od pocetka. Mada sam scenarista je izjavio da je radnja osmisljena da se na 10 epizoda sveti novoj bestiji. Tako da kapiram da ce svako od njih u odredjenom delu price biti u prvom planu.

Osvaldo je ovde jos ok. Konacno su mu sredili one obrve. Al generalno Alberti mu krade sou.

Pimentel mi je odlicna. Prolazila je i kao klinka u proslosti a i sada u sadasnjosti.

Sve u svemu ja sam bas zadovoljan.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Franko on 26.06.18 1:46

Odgledao i drugu.

Pimentel mi je dosta dobra ovdje, pogotovo kad se usporedi s onom apatičnom ulogom koju je imala u Enamorandome de Ramon. I ne mogu jednostavno zamislit Altair Jarabo u ovoj ulozi. Možda i je predrasuda s obzirom na to kakve je sve uloge igrala na Televisi (većinom cartoonish negativke, uz par izuzetaka), al nekako mi se čini da je pametan izbor bio zamijenit je s Esmeraldom. Benavides je dobar, iako mi je i dalje hilerijus gledat ga kako glumi lika mlađeg od sobe pa skoro 20 godina. Ona Macarena Achaga koja mu igra sestru, em pretjeruje u naglasku (osea, osea, osea), em pretjeruje u glumi klinke od 16-17 godina. Želim da ju Ari Telch zatvori u istu prostoriju s Benavidesom. rofl

Sad mi jedna stvar uopće nije jasna, pa mi Miloše pliz razjasni ako si ti skužio, možda mi je promaknulo. Na onom vijeću kojem su prisustvovale sve bestije Ari Telch je došao s prijedlogom da se eliminira Enrique Leon i cijela njegova familija da ne ostanu ikakvi tragovi (što su mu predložili njegovi matoni). Zašto se onda lik Artura Barbe (zaboravih ime lika) čudio ko pura dreku i derao na Telcha šta je Enrique ubijen i šta su oteli Mariju i zašto su ubili ženu od Enriquea i ostavili Isabel bez oba roditelja? Pa na vijeću je bilo glasovanje i svi su digli ruke da ih se eliminira. Šta se ovaj sad čudi? huh

Vuče me serija za gledat dalje, iako ima grešaka, al božemoj.

Espelho da vida - 6/150
Franko
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 26.06.18 2:03

I ja sam hteo da prokomentarišem za Altair i zaboravio sam. Slažem se sa tobom. Nikako je ne vidim u ovoj uozi. Ja nju stvarno volim ali mislim da ovo nije bila uloga za nju. Eto u PASL ima super ulogu i dobra je. Prosto nije svako za sve. Pimentel je sjajna. I ova nova etapa i prerušavanje joj je baš legla, jednostavno ne vidim Altair u svemu tome.

Achaga je svuda ista. Bukvalno je ostala na nivou one Damianove M15 ili kako se već zvala. Al ovaj W Studios-Lemon je baš voli. Bila je u Piloto u prvoj sezoni (sada u drugoj sezoni je njen lik preuzela Oka Giner), pa je bila ovde a vidim po slikama da će glumiti i u novoj Bojerkinoj seriji. Ali ima ovde dobar lik, videćeš u šta se upustila u sadašnjosti.

Nisam siguran ali mislim da je Emanuel od starta bio u fazonu da je dovoljno da ubiju samo Enriquea a ne celu porodicu.

I meni baš drže pažnju. Ima propusta kao i svaka serija. Već sam spominjao prazan parking tržnog centra u sred bela dana. Al dobro ništa nije savršeno. Važno je da su zanimljivi a jesu.

Odgledao sam danas i 9 epizodu. Dobra je bila cela ona frka na aerodromu, na kraju je morala čak da skače sa padobranom. naklon

Jedva čekam trenutak kad Isabela sazna da je kum izdajnik. Al kapiram da će to biti na samom kraju.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Franko on 26.06.18 10:06

Da, mislim da će kum bit zadnja bestia kojoj će se osvećivat. smile

Espelho da vida - 6/150
Franko
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by -Bojan- on 26.06.18 13:20

Ja ne mogu da verujem kako je ovo dobra serija shock
Kad je krenula, počeli su Senosi i La jefa del campeon, pa sam se odlučio za enose a da biram između ove i jefe. Skinuo sam prvih par epizoda i odgledao jefu koja mi se jako dopala, dok mi se ovo činilo odbojnim.
No, skidao sam epizode i završavale su 3-4 puta u kanti za smeće smile2
Onda se završila Elisa i krenem s ovim i šokiram se koliko je dobro.
Sad gledam 10. epizodu, nadam se da će se Bela uspeti osvetiti svima.
Pravo iznenađenje! Ako je ovo ovako dobro, kakva li će tek biti "Contracara" smile

Member

Poruka : 269
Godina : 23

https://www.facebook.com/telenovele.serbia/

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top