EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

La bella y las bestias

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

Re: La bella y las bestias

Post by Franko on 21.09.18 22:31

Kriste mili kako su je raskasapili u ovim zadnjim epizodama. Doslovce se na početku epizode pojavljuju imena glumaca koji se ni ne pojave u seriji. rofl Claudia Troyo, Emilia Carranza? "Hoy con", al taj "hoy" nikako da dođe. rofl

100 dias para enamorarse - 90/130
Espelho da vida - 31/150
Mi hermano es un clon - 31/100
O tempo não para - 67/160
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 2548
Godina : 31

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 20.10.18 13:42

Evo me tacno na polovini. Meni je serija u samom startu bila dosadna. Ubistva prve dve bestie puke citajuci komentare ocekivao sam mnogo brutalniju osvetu. Od trenutka kada krece sa planom i realizacijom osvete prelepoj Madam serija postaje zanimljivija. Cak mi se i dopalo kako je Madam zavrsila. Da nije bilo tog dela ladno bih prestao sa gledanjem zato sto su pocetne epizode bas smor. Nije ni cudo sto su je ukinuli u Meksiku posle par epizoda. Svakako cu odgledati jos ovo tridesetak epizoda cisto da vidim kako ce zavrsiti ostali.

-MILOS-
Moderator
Moderator

Poruka : 4132

Back to top Go down

Post by -Bojan- on 20.10.18 15:55

Sad ti kreće najdosadniji dio, sa kolumbijcem. Razvlačili su s njim, a sa preostalim bestiama po 2-3 ep.

Member

Poruka : 334
Godina : 23

https://www.facebook.com/telenovele.serbia/

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 20.10.18 16:24

Meni početak bio najbolji. Prvih 10-ak epizoda i deo sa Madame. Sve ostalo bezveze.

Bojane, na kraju je to ispalo po 2-3 epizode jer su ih skratili. Inače je svaka osveta trajala 10-ak epizoda.

Miloš92
Moderator
Moderator

Poruka : 11928

Back to top Go down

Post by -Bojan- on 20.10.18 18:06

Znam, znam, ali mi se taj dio s njim činio mnogo dužim, dok su sa likom Jessice Mass završili baš brzo.
Meni su bili dobri, stvar ukusa, naravno. smile

Member

Poruka : 334
Godina : 23

https://www.facebook.com/telenovele.serbia/

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 26.10.18 15:25

@-Bojan- wrote:Znam, znam, ali mi se taj dio s njim činio mnogo dužim, dok su sa likom Jessice Mass završili baš brzo.

Cinjenica je da su sa Tonjom najvise otegli, ali su meni epizode posvecene njemu bile zanimljive, a ove sa Isadorom ili ti Zlatarkom jos zanimljivije. Cim sam video da Tonjo ima tigra kao kucnog ljubimca znao sam da ce njegova smrt biti tako sto ce ga tigar ubiti. Devojke iz Kolumbije i Andrea su pun pogodak naklon ja Andreu prvi put gledam i odusevila me je kako iznosi svoj lik. Dopalo mi se i to sto je Isabela izasla pravo pred Isadorom i rekla joj ko je. Samim tim scene izmedju njih dve su bile dosta mocnije nego one sa prethodnim bestiama. Meni je Jessica prelepa blush Esmeralda je pokidala u svakoj sceni sa njom i iskreno se nadam da ce u buducnosti dobiti ulogu villane zato sto joj bas lezi. Ja vidim nesto mi bre poznata Emilia i setim se da sam je video na Prvoj - El regreso de Lucas. Kao da nije argentinka. To kazem zbog akcenta mrgreen
Ostale su jos dve bestie plus kum smile2 nadam se da ce kumov kraj biti originalan, a ne nesto sto sam vidjao do sada. Inace zaboravio sam da kazem da mi je Isadorin kraj za sad po meni najbrutalniji.

Primetio sam da je dosta glumaca iz ove serije deo nove Amar a muerte.

-MILOS-
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by jasanty on 26.10.18 15:45

Da, glumica koja je u ulozi Andree, pravi izbor. Ni ja je nisam ranije gledala, nadam se da ce dobiti neku glavnu ulogu.

Kumov kraj je originalan, zasluzio je bas takav kraj, ali ono sto je prethodilo tome je nemoguce. Videces o cemu se radi. smile2

Mene nervira sto vrte iste glumce u svim serijama iz Willsove produkcije. Vama koji niste gledali La piloto, LBYLB nece smetati, meni su stvarno dosadili Arturo Barba, Macarena Achaga, pa i Nones. Pogotovu ovaj prvi. puke
jasanty
Junior member
Junior member

Poruka : 178

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 27.10.18 1:44

I evo ih opet svi oni u “Amar a muerte”. Smaraju sa istim glumcima.

Pimentel je rodjena za villane. Najbolja i jeste bila u ADP gde nije bila klasicna villana ali nije bila ni dobrica. Onda u Cachitu gde je bila villana. Pa u u onom kratkom ucescu u DQTQTQ. U ECDLP je bila dobra jer su Blanco-Pena junakinje odlicne, jakog karakteta, drcne... Kod Suarez u glavnim ulogama je vec bila bezveznjikava, nije bila losa ali prosto nije imala prostora da pokaze vise. Ovde je bila odlicna. 

Najveci problem Televise je sto trpa glumce u povresne uloge. Glumice poput Boyerke i Pimentel ne bi trebalo da prismrde glavnim ulogama. Ni Catherine Siachoque ne bi bila to sto jeste da su je na pocetku karijere gurali u glavne uloge. Prosto nije svako za sve.

Miloš92
Moderator
Moderator

Poruka : 11928

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 28.10.18 22:18

Zavrsio sam sa ovim smile Smorili su sa Cafeterom i Senadorom zzzzz od svih bestia Cefetero mi je bio najodvratniji puke znaci on kao pojava, kad krene da prica, pokreti puke
Emilia najdebilniji lik stars a opet mi je na momente bila slatka mrgreen raduje me sto je deo Amar a muerte. Penelope i Majk su mi bili gotivni. Smor je sto je na kraju ostao nepokretan.
Kumov kraj mi se dopao rofl nisam nesto preterano odusevljen, ali mi je drago sto je preziveo onaj Huan Pablov metak. Zivot u kavezu je nesto sto je ipak zasluzio mrgreen
Sve u svemu poslednjim epizodama su bas podbacili, uopste mi nisu bili interesantni. A tek finalna scena mellow oni su ladno ostavili prostora za drugu sezonu. Mislim da su bili ubedjeni u uspeh ove serije, pa su zato i zavrsili kako su zavrsili.
Moram da pohvalim Esmeraldu koja je pokidala kao Isabela u scenama akcije. Znaci devojka em je prezgodna, em kad krene da razbija sve oko sebe tako mocno deluje naklon generalno sve scene akcije su odlicno snimali.
Ja sam zadovoljan manje vise kompletnom serijom. Za mene je pocetak bio smor, onda sredina zanimljiva i na kraju opet smor smile2 kad se sve sabere nije serija za preporucit, ali ko ima malo slobodnog vremena i zeli da pogleda specijalno Televisinu (akcionu) dramu moze da pogleda smile2

-MILOS-
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Back to top

- Similar topics