EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Novosti

Page 40 of 42 Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41, 42  Next

Go down

Re: Novosti

Post by Stef on 09.01.19 21:25

Pa Mahir se u Karadayi nije svetio nakon 20 godina zbog ubistva nego je nakon nameštaljke istraživao ubistvo tako da nije ni to. roofl Ovde je akcenat na osveti ubicama Kuzgunovog oca zubo

Priča svakako nije ništa epohalno al barem mi ovako na prvu ne deluje prebedno iskopirano kao Kara sevda. Što ne mora značiti da finalni proizvod neće biti obesmišljena kopija nečega. lol1

Stef
Moderator
Moderator

Poruka : 10111

Back to top Go down

Post by Archie on 10.01.19 0:48

Vurgun - druga najava

Posting Freak

Poruka : 2178

Back to top Go down

Post by Stef on 12.01.19 22:21

Što je najgore, ove 3 serije koje se najavljuju - Kuzgun, Kardes cocuklari i Vurgun imaju skroz ok premise, a rade ih scenaristi koji veze sa životom nemaju.

Kardeş çocukları će ići nedeljom. Dakle Sirma ubada još jedan exito facepalm

Rimejk Suits se odlaže za jesen. Režira Cem Karci.

Sve serije su trenutno na pauzi do 21. januara usled usklađivanja cena reklama sa televizijama od strane ministarstva za telekomunikacije.

Masal çiçeği menja ime u Yüzleşme. Posle ko zna koliko debilnih promena imena konačno neka promena na bolje. Glavni su Hande Dogandemir i Engin Ozturk. Kako taj dobija glavne uloge mislim da mi nikad jasno biti neće, a ovo je kao neki projekat od kojeg se dosta očekuje. Antiharizmatičan, preloš glumac, izgled Kivo za megasiromašne. Aj bar nešto da ga izvlači nego ništa. facepalm I još mu svaka serija gde je bio glavni flopnula. Ulogu u seriji je dobila i Serif Sezer.

Nova sezona 4N1K: Ilk aşk uskoro na novoj FOX VOD platformi FOXplay.

Gul Abus Semerci i Yelda Eroglu imaju nove serije, al ovaj put jedna piše jednu, druga drugu.
Yoksul akraba radi Yelda za NTC, režira Deniz Yorulmazer (MC, UTC). Kanal se ne zna.
Masumlar radi Gul za atv, produkcija nepoznata al bih rekao da je i to NTC u pitanju.

Još jedna serija kreće od marta na atv pod nazivom Zalim. Radi Koliba film.

Čitam da ovu Bir litre svi živi napuštaju, bar ovi stariji, navodno menjaju koncept serije pa će sad da bude teen serija. Kako ta serija ovoliko opstaje sa ovim bednim rejtingom nije mi jasno.

Muhteşem ikili se prebacuje na utorak.
I to mi je isto enigma, iz epke u epku sve gori rejting a o ukidanju ni slovca.

Stef
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Archie on 12.01.19 22:54

BLG i MI su svima misterija, obe serije imaju katastrofalan rejting. Ova prva oko 3, dok druga pala na 2 i nešto. Verovatno su online dobro gledane pa zure da ispucaju 13 epki, pa ako su im online isplative tamo i da ih ostave posle 13. epizode (kao FOX sa 4N1K).

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stef on 12.01.19 22:57

Ma ne verujem da je do toga, nisu te serije bog zna kako praćene na internetu. Mislim da je ova nesrećna Dženaza baš snizila kriterijume jer nemaju bar još uvek neke zamene za ove 2 u rukavu a i program im je poluprazan.

Ponedeljkom ništa nemaju, ona Koca koca yalanlar propala, utorak prazan evo sad prebacuju ovo, sredom ne smeju ništa nakon što je Karadeniz samleo kurvičeto Merijem, sad su i od četvrtka nahvatli fobiju. Jedino se Arka i Ikizler dobro drže, ostalo baš loše.

Stef
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Archie on 12.01.19 23:03

Nasao sam negde da je snimanje Hayat Gibi prekinuto i da se nastavlja februara jer Birkan snima neki film do februara. Svu da se pise da ce serija biti nalik onim starim tipa KLP i da ce trajati 45min epizoda. Neke blente su napisale da je serija porodična komedija (sto veze sa zivotom nema). Navodno serija kreće u drugoj polovini februara jer FOX ceka da krene sa emitovanjem kad se nastavi snimanje.

Snimili su nekoliko epizoda, ocekuju dosta od serije, a ne mogu da objave neki fragmani ili tizer. Kreteni stars

Sto se Kanala D tiče oni su propali, bukvalno da im nije Ikizler: Memo Can mogli bi katanac na vrata da stave.

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stef on 12.01.19 23:06

I Arke koja evo ima rejting 10. smile2 Al da, propali skroz otkako je kanal prodat.

Hayat gibi treba valjda u februaru da počne koliko ja znam. I ne verujem da oni šteluju snimanje zbog Birkana jer je u pitanju serija od koje dosta očekuju. Pre će biti da Fox kao i inače donosi debilozne odluke. rofl

Stef
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Archie on 12.01.19 23:42

I ako budem gledao bice samo zbog Songul i Birkana. Nadam se da nece biti flop.

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stef on 12.01.19 23:42

Ja sve čekam da vidim ko radi scenario al o tome ni reči. roofl

Stef
Moderator
Moderator

Back to top Go down