EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Novosti

Page 106 of 108 Previous  1 ... 54 ... 105, 106, 107, 108  Next

Go down

Re: Novosti

Post by Sasha on 22.07.18 19:16

Sasha
Moderator
Moderator

Poruka : 1944

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 22.07.18 20:08

E falim te boze rofl dobro su se setili vise da je puste.

Moderator
Moderator

Poruka : 4007

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 23.07.18 18:19

Aj malo tračeva, nismo odavno. Realno od kada je Wills došao na funckiju sve se nekako drži u tajnosti.

Eduardo Meza priprema novu seriju pod nazivom "101 pasos para olvidarte". Hteo je za glavne uloge Maite Perroni i Sebastiana Rullia ali je Wills to zabranio jer su nedavno bili par u PATM. Kao druga opcija spominju se Rulli i Claudia Alvarez kao glavni par.

Maite se takodje spominje i za novu Lemon-W studios seriju "El ultimo dragon". Za glavnu mušku ulogu se spominje Cristian de la Fuente. Mada kurži priča da bi glavni par mogli da budu Rulli i Irina Baeva dok bi Maite po prvi put trebalo da odigra toliko željenu negativku.

Uglavnom tokom gostovanja u Brazilu, Maite je izjavila da ima nekoliko ponuda za telenvele za kraj ove godine. Ja bih voleo da se oproba kao villana.

Mislim da ćeovaj Wills još više da sjebe Televisu. Bukvalno gura samo ove svoje serije. Od starih televisinih prodcenata, eto osim Meze ne spominje se niko.

Miloš92
Moderator
Moderator

Poruka : 11605

Back to top Go down

Post by Ángel on 23.07.18 18:32

Vratiće oni Mejiu na tu funkciju. Pazite šta vam kažem. rofl

Global moderator

Poruka : 8715

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 23.07.18 18:48

Pa realno malo preteruju sa njegovim serijama. Evo ide sad Piloto koja zezce fracasira a ne preduzima se nista povodom toga, zamenjuje je Contracara. Posle kapiram da ce da ubace PASL pa opet neka njegova. Gase termin od 16h. Like ce u 18h a ako bude exito ima da je razvuku na milion epizoda. Znaci za sve ostale ostaje termin od 20h.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Franko on 23.07.18 19:33

Na kraju Televisa spala na tri termina za telenovele. facepalm

Apocalipse - 60/160
Belaventura - 86/138
Orgulho e paixão - 25/140
Porto dos milagres - 3/188
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 2443
Godina : 30

Back to top Go down

Post by Ángel on 23.07.18 20:14

Kakve snimaju vala ne zaslužuju ni taj jedan, a ne tri...

Global moderator

Poruka : 8715

Back to top Go down

Post by Franko on 25.07.18 18:42

Ove ostale ne gledam, al ono što sam vidio Y manana sera otro dia mi nije bila loša.

Inače, Imagen počeo najavljivat "Atrapadu", valjda kao zamjena za "Ask I Memnu". smile Africa Zavala u protagonico ulozi na dvije različite TV u isto vrijeme. rofl

Apocalipse - 60/160
Belaventura - 86/138
Franko
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 25.07.18 18:55

Ne verujem da ce Atrapada krenuti pre septembra, a 2. septembra se zavrsava LJDC

“Y manana sera otro dia” je krenula sjajno. Lepo upakovana pricica sa odlicnim likovima. Lik Diane (Barros) je odlicno poceo. Monica (Vale) je isto bila dobra. Pa i sporedne price, posebno ova mladja cerka sto je trudna i cea ta prica sa Layevskom. Al onda su vremenom postali uzasno dosadni. Na sve to Diana nakon sto je saznala da se izlecila je postala debil. Al gledao sam pre neki dan najave za ove epizode sto sada idu i rekoa bih da su se ponovo popravili. Video sam cak da su se Diana i Monica ponovo udruzile ai ovaj put protiv Almudene. Mene zanima kraj. U originalu glavni lik ipak ostaje sa zenom.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Franko on 25.07.18 19:33

Na onom venezuelanskom forumu gdje su izmišljali većinom vijesti u zadnje vrijeme pišu najviše za tri nova projekta - akcijski "El ultimo dragon" (navodno se kao protagonisti spominju Sebastian Rulli i Irina Baeva), nova komedija Eduarda Meze "101 pasos para olvidarte" gdje se spominju Adriana Louvier, Maite Perroni i Daniel Elbittar, te "Los principes no existen" u kojoj bi trebali bit Renata Notni i Eugenio Siller. Al sve te novosti treba uzet sa zrnom soli.

"Like" će krenuti umjesto "La jefa del campeon" i serija bi se trebala emitirati do ožujka 2019. kad će je zamijenit "Brujas al amanecer" s Paulinom Goto, Geraldine Galvan i Fernandom Urdapilleta.

Nesretni "Ringo" stvarno kreće tek u studenom i to kao zamjena za "Mi marido tiene familia" (ne bi me uopće iznenadilo da ju obnove i za treću sezonu, gledanost joj je super). Nakon "Ringa" bi trebala krenut ta gore od "101 pasos para olvidarte", s tim da se tu za protagoniste spominje dosta imena; od muških Pablo Lyle, Horacio Pancheri, Daniel Elbittar i Juan Diego Covarrubias, a od ženskih Michelle Renaud, Esmeralda Pimentel i Claudia Alvarez.

Nakon "Contracara" ide druga sezona "Por amar sin ley" i onda umjesto nje ili "El ultimo dragon" ili "Bad Hombres" za koju se spominju Fernando Colunga, Cristian de la Fuente, Marlene Favela i Danna Garcia.

I u developmentu su još telenovele "Mami", "Comandante bonita" i gorespomenuta "Los principes no existen".

Ako se ne varam, to su sve redom originali?! shock

Apocalipse - 60/160
Belaventura - 86/138
Franko
Moderator
Moderator

Back to top Go down