EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Novosti

Page 107 of 108 Previous  1 ... 55 ... 106, 107, 108  Next

Go down

Re: Novosti

Post by -Bojan- on 25.07.18 20:16

@Franko wrote:Ako se ne varam, to su sve redom originali?! shock
Jesu shock

Ako im ni sa rimejkovima, niti sa originalima ne ide... katanac na vrata rofl

btw, ide li Contracara nakon "La Bella y las Bestias" na Univision-u?

Junior member

Poruka : 189
Godina : 23

https://www.facebook.com/telenovele.serbia/

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 25.07.18 20:36

o kao zamjena za "Mi marido tiene familia" (ne bi me uopće iznenadilo da ju obnove i za treću sezonu, gledanost joj je super)

Baš na tom forumu sam pročitao pre neki dan da je onaj Zyan ili ko već od tih tačara (mada ja sve mislim da je to jedna te ista osoba) napisao da je Osorio zbog dobre gledanosti MMTF već krenuo sa pričom o trećoj sezonu. Medjutim, navodno mu je Wills odmah skresao krila i rekao da to ne dolazi u obzir i da se baci na potragu nove priče jer će zbog uspeha MMTF odmah biti nagradjen novom serijom.

Mada, kao što kažeš sve to treba uzeti sa rezervom. Te forumske tračare su zaista znala da pogadjaju i da objave neku vest koja se nakon nekoliko meseci zaista pokaže kao istinita. Ali su isto tako znale žešće da lupe.
Kad smo već kod njih, baš je sinoć na tom forumu jedna od njih napisala da je Wills zapretio Maite da će staviti veto na nju ako nastavi da odbija uloge zbog muzičke karijere i do kraja godine ne prihvati neku. Ja se samo pitam dal su oni realni. Žena je u martu završila sa PATM. facepalm

Uglavnom sve se vrti oko te nove Mezine i tog Dragona. U obe se spominju Maite i Rulli. Meza je sam izjavio u emsiiji kod Maxime da su oni njegova prva opcija i da je prezadovoljan saradnjom iz PATM. Ali izgleda da je Wills zabranio da ponavljaju taj par. Sad je tu uskočila Claudia Alvarez kao opcija.
Onda i za Dragona se spominju Rulli, Baeva i Maite kao villana. Kako sam čitao pre neki dan u toj seriji praktično i nema pravog glavnog ženskog lika. U centru pažnje je mušarac i neka velika villana koja je vodja nekog narko kartela. Mada kapiram da će se opet desiti isto kao i uvek, čelnici neće odobriti da Maite bude villana nekoj početnici. I opet će da je gurnu u glavnu ulogu. A realno zaista ne vidim koji bi normalan producent izmedju Beve i Maite zabrao Baevu za glavnu ulogu.

Fernandom Urdapilleta.

Ona mi je baš simpa. wub Ne znam što nju ne uzeše za "Like". Devojka je već koliko toliko poznata. Ima dosta fanova na društvenim mrežama. Nego su je uvalili u LJDC gde se skoro ni ne pojavljuje. Jedino što je valjalo u toj seriji je bio par Reya i Valerie. Takoje lepo krenula njihova priča. A oni ih odmah razdvojiše, spojiše ga sa onom rugobom nekom. A Valerie već epizodama unazad uopšte nema.

I da, skoro su sve originali. I kao što sam rekao pre neki dan, stari televisini producenti se ne spominju ni za jedan projekat. Sve je ovo neka produkcija Lemon-W ili neke koprodukcije sa Univision studios.

Čitam baš juče da termin od 16h nije ugašen. Nego prosto nema šta da stave umesto YMSOD jer je nju trebalo da zameni Nacali sa novom splačinom ali joj je Wills stopirao seriju. A navodno Lucero Suarez nije pristala da je pomere u 16h.

Tu je i ta "Mami" se glavnim lezbo parom. Tu je Silvia Navarro već bila potvrdjena ali je pre neki dan izjavila da je morala da se povuče iz projekta ali da želi svu sreću glumici koja je preuzela ulogu. U fazonu zna ko će biti deo postave ali ne može da kaže. Tu se Buenfil na twitteru sama ponudila da odigra stariju ulogu.

Sve u svemu u televisi je baš neka uopšta katastrofa. Svašta se nešto priprema a nekih konkretnih informacija nema. I što je najgore od svega sve te serije su sve samo ne ono što meksičke babe vole i žele da gledaju. Ja ne znam kako im uspeh obe sezone MMTF nije znak u kom smeru treba da idu.

Miloš92
Moderator
Moderator

Poruka : 11605

Back to top Go down

Post by FanSte on 25.07.18 20:54

Maite - vođa narko kartela? rofl rofl rofl

Nek' se drži ona krađe cveća po barriju kod Tralalajke, kad joj odobre seriju. zubo

Posting Freak

Poruka : 2217

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 25.07.18 21:39

Isto bi neko pre par godina rekao za Aracely Arambulu da nema šanse da odigra neki jači lik. Pa evo u Telemundu kida. Dok ne vidim ne komentarišem. I da odmah ne skočiš na mene, ogradjujem se i kažem da ne znam kakva bi bila Maite kao vodja narko kartela. Kao što ne možeš ni ti da znaš jer nisi imao priliku da je vidiš u takvoj ulozi. Al svakako mi se svidja što nije iskompleksirana i što nema problem da odigra villanu, sama je to izjavila milion puta. Nije više klinka i realno je ako ne sad da se za koju godinu okrene drugačijim ulogama.
I Fernanda Castillo i njene uloge u televisi nisu davale ni najmanju naznaku da će par godina kasnije postati jedna od najvećih zvezda telemundovih narko serija.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by FanSte on 25.07.18 21:51

Ne vidim čime dokazuje svoju neiskompleksiranost kada i sam kažeš da je u centru pažnje vođa narko kartela. Neiskompleksiranost bi pokazala kada bi pristala na ulogu najbolje drugarice glavne. lol1 Ovako pokazuje da je željna nečeg novog u svojoj biografiji, i ja to podržavam. Al' da je zamislim kao villanu, ne ide mi. lol1

Posting Freak

Poruka : 2217

Back to top Go down

Post by -Bojan- on 25.07.18 22:09

@FanSte wrote:Al' da je zamislim kao villanu, ne ide mi. lol1
Pogledaj na yt neke snimke iz AMQL i vidjećeš kako kida winky

Junior member

Poruka : 189

https://www.facebook.com/telenovele.serbia/

Back to top Go down

Post by Franko on 26.07.18 0:28

Meni samo nije jasno šta Wills ima prijetit vetom Maite, ja sam mislio da ona nije Televisina ekskluzivka već je plaćaju po ugovoru? Mislim, logično mi je prijetit vetom kad ti je ekskluzivni ugovor (to rade i na Globu, baš je bilo par slučajeva gdje su im glumci na ugovoru odbili tri-četiri projekta zaredom pa su ostali bez ekskluzive).

Meni više pun kufer tih narko serija, nisu normalni s tim više.

Apocalipse - 60/160
Belaventura - 86/138
Orgulho e paixão - 25/140
Porto dos milagres - 3/188
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 2443
Godina : 30

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 26.07.18 3:47

Pa i nema ekskluzivni ugovor od završetka Lichite. Kapiram da oni sada nju ne mogu da nateraju da snima al prosto mogu da je zabrane i samim tim više i da hoće ne može da snima za njih. Kao onda što su zabranili Lucero nakon skadala sa bambijem. Al ako je istina besmisleno mi je jer je tek završila pre par meseci sa PAPT.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Franko on 05.08.18 22:24

rofl rofl rofl rofl Ova žena rofl

Apocalipse - 60/160
Belaventura - 86/138
Orgulho e paixão - 25/140
Porto dos milagres - 3/188