EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Hayat şarkısı

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Re: Hayat şarkısı

Post by Nikola94 on 10.08.18 0:39

I meni je Filiz postala ok lik nakon tog pada. Slažem se da Hatidže i Suheyla postupaju previše brzopleto, odmah su morale odjuriti kod Filiz s njenim dosjeom i skoro je doplo do tragedije. Šteta što je Filiz doživjela takvu nezgodu da borba za skrbništvo nad Memom dobije završetak koji ide u korist svim stranama, ali tako uglavnom bude i u stvarnom životu.

Zeynep su isto dosta popravili kao lik, okrenula je ploču i postala korektna prema svima, pa i prema svojoj nekadašnjoj najvećoj neprijateljici Huliji.

Jadni konzul, kako ga se Bayram otarasio look

Melek su prekomjerno povamprili u tim epizodama, želi se osvetiti Huliji zbog njene šatro prijetnje da će Bahar predati Džemu a ostavila je Huliju da godinama živi u laži bonk Ipak mi je žao zbog toga što je ona izvukla deblji kraj zbog toga što je Huseyin razapet između nje i svoje obitelji te sjedi na dvije stolice zbog Džeren. Pogriješila je i život joj je skupo naplatio tu pogrešku.
Nikola94
Member
Member

Poruka : 279

Back to top Go down

Post by Stef on 10.08.18 0:46

Slažem se s tim što meni nije žao niti Melek, niti Huseyina, niti Zeynep.
Svako od njih je pravio sranja, niko ih nije bio po ušima da to rade i sad nek plaćaju za to.

Arda na večeri look ne znam da l je jači bio on ili Bayrove reakcije naklon
Ili ona wtf scena kad se ničim izazvanim pojavi u liftu pa ga Bayro otera u 3 lepe look

Al ja ne verujem da oni od svake sitnice prave dramu naklon evo sad je problem što maloj hoće da daju ime Emine po Hulyinoj majci jer je ona bila Bayrova prva ljubav. rofl

Joj Džoni sve hoću da kažem al zaboravim, Bayro par puta pevao ono lolke što je pevala Maksude u BMO. lol1

Stef
Moderator
Moderator

Poruka : 9556

Back to top Go down

Post by Nikola94 on 11.08.18 17:03

Arda i njegovi pokušaji da ostavi dojam na Dževherove smile2 Kako je profinjeno narezao komadić odreska i pojeo ga lol1 Džejlan sve to promatra i kuha u sebi, umire od ljubomore lol1

Suheyla je već negdje na početku dramila kad su Hatidže i Hulya spominjali Emine smile2 Slažem se da rade dramu od svake sitnice, pretjeraše ga sa Suheylinim padanjem u nesvijest svako malo.

Da, pjevao je Bayram lolke i to su na Novoj preveli ''ju, ju'' ili tako nekako lol1
Nikola94
Member
Member

Back to top Go down

Post by Stef on 11.08.18 17:30

Ma meni ne smeta, simpatično je.
Za razliku od ovog infantilnog naganjanja Kerima i Hulye celu seriju.

Ovo sad oko Cema je teška glupost, ko da je ispao iz crtanog filma.
Vaskrsao i hoće da pobije sve. bonk

Stef
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Nikola94 on 16.08.18 15:39

To što je Džem htio uraditi je monstruozno i nebulozno. Kao da Dževherovi nemaju rodbine po Turskoj koja polaže prava na nasljedstvo bonk

Dobro da su Kerim i Hulija napokon zakopali ratne sjekira nakon svih nedaća koje su ih zadesile jer su postali iritantni s ''volim te - mrzim te'' fazonom u kojem su bili nakon otkrivanje istine o Bahar.

Ovaj dio nakon cijelog cirkusa s Džemom je baš isforsirano produživanje serije zzzzz Ponovo se nadvila prijetnja nad Dževherovima pa Hulija i Mahir moraju spašavati stvar, kao i obično.
Nikola94
Member
Member

Back to top Go down

Post by Stef on 16.08.18 19:18

Ja sam na 48. i meni je ovo iz epizode u epizodu sve gore i imbecilnije...
Čak su uspeli da sjebu i ove iz kuće koji su bili najlikovi u seriji. facepalm

Stef
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by lidiya on 17.08.18 10:47

možete li mi opet reći na kojoj je epizodi sad stala Nova tv? smile2 teško mi je provjeriti kad nema serije na youtube-u.
lidiya
Senior member
Senior member

Poruka : 918

Back to top Go down

Post by Stef on 17.08.18 10:52

Na forum.hr pišu da je u sredu išao 51. bolum.
I dosta više sa jednim istim pitanjem svaki drugi dan.

Stef
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by lidiya on 17.08.18 11:11

ispričavam se
lidiya
Senior member
Senior member

Poruka : 918

Back to top Go down

Post by Stef on 25.08.18 23:43

Najzad sam i ovo smaknuo sa dnevnog reda.

Doduše spram prethodnih 15ak boluma koji su bili očajni, finale je još i ok ispalo.
Bilo je lepih scena, dobrih skečeva, sasvim pristojno.

Cela ona drama na kraju sa šatro osvetom je bila isforsirana, to bi bilo ok da su stavili tipa na sredinu serije ili kao sezon finali a ne u poslednjih 5 minuta. Ajde bila bi fora da ga je fazon stvarno ostavila, ovo bežanje iza ćoška je bezveze.

U svakom slučaju, serija mi je još jedno u nizu turskih razočarenja. Jednostavno za seriju koja je u originalu imala 50 standardnih epizoda je skoro 190 epki previše. Mada koliko sam pročitao, sem motiva ugovorenog venčanja i Bayrove porodice nema nekih većih sličnosti sa originalom.

Da je serija imala nekih 30ak boluma, bila bi super, ovako je 1 prosečan turkish dizi.
Od mene ocena 6/10, i to samo zbog familije Cevher inače bi bilo i manje.
Mada je pitanje da l bih uopšte i odgledao do kraja da nije bilo njih. look

Stef
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top