EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Kalbimdeki Deniz

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Re: Kalbimdeki Deniz

Post by TVman on 09.08.18 12:46

Meni je dobro dosla ovako nekakva lagana serija i baca mi na Lisce i OHB i drugacija je od ostalih sto gledam, al stvar je ukusa smile

TVman
Senior member
Senior member

Poruka : 804

Back to top Go down

Post by Stef on 09.08.18 12:51

Volim i ja da gledam lagane serije, nije stvar u tome.
Jednostavno mi ova serija nije prijala i to je sve.

Stef
Moderator
Moderator

Poruka : 9427

Back to top Go down

Post by TVman on 14.09.18 13:36

Na 23 bolumu, i dalje su super smile2

Deniz i Mirat napokon su se zbilizili. Bas su lep par i svidja mi se njihova ljubavna prica. Navijam za njih wub

Takodje i Edze i Mustafa su mi jako slatki smile

Fikriye rofl Ukrala je show u zadnjih epizoda. Samo nekih cirkusa otkad je dobila amneziju, hahah.
Al najace mi je bilo ono sa Serkanom kada ga je jurila na farmi rofl rofl

A jak je bio onaj deo s onim Sirzatom kada je zelio da se obrije kao Robert de Niro lol1 lol1

Diyar i Serdem su mi nekako previse ljigavi iz pocetka, tu im je jedini minus.

Uglavnom serija je super, nastavjam dalje smile2

TVman
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Marijana on 14.09.18 13:49

Zar tako sporo ide Deniz kod vas? Ja sam mislila da je prošlo 30 bolum tako nešto kad ono 23. blink

Deniz i Mirat su mi tako slatki par i obožavala sam ih. wub

Meni Edže i Josef su lepši par nego Edže i Mustafa. Mustafa mi je jako naporan. glare

O, da, Fikrije je carica i uživala uz nju, ali najviše mi je bilo smešno kad Fikrije i Džemile malo ogovaraju. Šou su. rofl

I meni je bilo smešno kad je jurila sa Serkanom, jadan on. rofl I Turgut će isto biti smešan kasnije.

Širzat-aga mi je tako odvratan tip i nisam mogla nikako da ga smislim. Njegov brat čini mi se da se zove Dživan ako mi pamćenje služi mi je tako drag, lep i dobar.

Drago mi je da ti se dopada serija. Meni je bila super od početka pa do kraja. Samo mi je bilo glupo što Dijar nije glumila do kraja. sad
Marijana
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1344

Back to top Go down

Post by TVman on 14.09.18 14:08

Pa ide negde 45-50 min, sto je taman. Kod vas na Pinku da bi isla, razvlacili bi je jos vise. Evo sada od ove nedelje kod nas ici ce i subotom.

Ne znam ko ti je taj Josef, valjda kasnije se pojavi.

Sirzat i meni je odvatran ali ovo je bila jaka scena s njime smile2

Serija mi se previse dopada, a ako bude i Verda na ovaj fazon onda super, gledat cu i to cool

TVman
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Marijana on 14.09.18 14:17

Kod nas traje po 15-20 minuta i navikli smo na to, ali kod vas normalno traje oko 45-50 minuta i brzo ide zato sam mislila da ste prošli oko 30. Dobro, serija mnogo traje kao Faziletka, Nevesta.

Kada počinje Verda? Ko beše glavni protagonisti? Ja sam čula ranije da će biti Kutsi tj. Mirat, ali ne znam da li su predomislili. Odavno ne pratim vesti o turskim serijama jer nemam baš puno vremena.  

Evo mogla bih da odgledam opet OHB i neće mi nikad dosaditi, obožavala sam tu seriju kao i KPA, Đulu, Milost, wub ali neću jer imam u planu gledati nastavak Kis gunesi pa onda Intikam, Medcezir, Bana sevmeyi anlat ima i dosta dobre serije. winky
Marijana
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1344

Back to top Go down

Post by TVman on 14.09.18 14:28

Da, epizode serije jako dugo traju. Negde 2h 40 min.

U Verda su glavni Kutsi i Gonca Sariyildiz. Radi Pastel i scenariste Deniz. U seriji glumi i Mine Tugay.

Od ovih drugih ti porucujem Intikam, neces pozaliti. Ja je trenutno gledam i sam na 29. bolumu, serija razbija naklon naklon

OHB mi je rano za reprizu. Tamo za 2-3 godine.

TVman
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Stef on 14.09.18 17:26

Pisao sam na Paketu, ajde i ovde ću, ovo sa Fikriye original Margaritka u OHB sa gubitkom pamćenja. mrgreen

I ne udaljavajte se od teme, o Verdi možete naći na temi Novosti šta vas zanima, a o drugim serijama pišite na njihovim temama ili u Opštoj temi. Ovo ostalo tipa nabrajanje šta ću da gledam, serija traje toliko i toliko na Sitelu, Pinku itd je za Kokošarnik.

Stef
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Archie on 14.09.18 17:41

@Stef kako si uspeo da napravis nalog tamo. Meni jednostavno nikad ne stigne onaj povratni mejl da potvrdim registraciju. stars

Archie
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1786

Back to top Go down

Post by Stef on 14.09.18 18:00

I to nije za ovu temu aman zaman. Mogao si da pustiš meni ili Barbie PM u vezi toga.

Sad javno upozoravam, sledeći offtopic na ovom pdf-u i idu kartoni.
Da ne bude posle kuku Stef nisi rekao.

Stef
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top