EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Falsa Identidad

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Re: Falsa Identidad

Post by Miloš92 on 28.10.18 20:48

Gledam ovo redovno ali me mrzi da komentarišem.

Dobri su i dalje. Znao sam da Perla može da napravi dobar posao sa ovim. Nekao su svi povezani a ja to volim kod serija.

Sodi ne stari. Preslatka je i dalje, kao neki devojčurak.

Ali su mi ipak negativci mnogo zanimljivji.
Circe i njen novi kartel. Odlična je bila kada je došla u posetu ocu u zatvor. Ova Samadhi je sjajna. Nekako mi je klinačka verzija Mariane Seoane. Ovde ima taj kučkasti look. Samo televisa neka pušta ovakve potencijale a neka dovlači neke nebitnjakuše tipa Baeva.

Onda dešavanja u Babelu su mi isto super. Azela je dobra. Mada me nekako podseća na Jones u "Senori Acero". Nekako mi je sličan tip uloge.

I Sonya Smith je standardno dobra.

Jeidno ne znam čime ubediše divu Yaneza da prihvati ovo. Lik mu je najnebitniji od svih negativaca.

Sve u svemu drže pažnju. Nisu sad da padneš na dupe ali su sasvim ok.

Miloš92
Moderator
Moderator

Poruka : 11924

Back to top Go down

Re: Falsa Identidad

Post by Hierro on 06.12.18 15:09

Gleda li neko ovo? Ja pratim od pocetka i odusevljen sam, trenutno sam na 57. epizodi, zaostajem 2-3 epizode za premijerom, ali stici ce se, pitanje vremena.

Jedino su sad malo dosadnjikave epizode otkad je Joselito pobegao za Kosta Riku. Ne volim njegov lik od pocetka serije, ali je zanimljiv. Omiljeni lik mi je definitivno Sirse. wub Odlicna je, i Samadhi Zendejas se bas snasla u ovoj ulozi. Cini mi se da je Camila Sodi skroz u drugom planu. Pocinju biti dosadno i Porfirio i Isabel sa njegovom bolescu, a i Paloma i Jim su znali biti dosadni oko trudnoce.
Najodvratniji je Augusto, bas ljigav tip. I najveca kukavica u celoj seriji. Cekam da Gavino izadje iz zatvora da vidim u kom smeru ce prica, posto je izjavio da je Joselito ubio Elisea. huh Verovatno ce Gavino i Sirse ratovati protiv Joselita.

Ja mislim da je Samadhi Zendejas u jednom story na Instagramu rekla da su zavrsili prvu sezonu, pa se ispravila kao FIN DE LA HISTORIA. smile2 Moguce da cemo imati i drugu sezonu, mada vise bih voleo da je zavrse sa stilom sada, nego da ubacuju neke gluposti i kvare sve.
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1716
Godina : 24

Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top