EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Las chicas del cable

Go down

Las chicas del cable

Post by Duško* on 03.08.18 2:46

LAS CHICAS DEL CABLE

Produkcija: Bambú Producciones, Netflix, 2017
Broj epizoda: 16+

U Madridu, 1928 godine, počinje da radi savremena telekomunikaciona kompanija. Serija govori o životu četiri mladih žena koje počinju da rade za ovu kompaniju, o njihovim porodicama, vezama i osećanjima.
Jedan deo serije prikazuje teškoće sa kojima su se žene suočavale 20 - tih godina prošlog veka.

Uloge:
Blanca Suárez - Lidia Aguilar Dávila (nacida Alba Romero Méndez)
Yon González
Maggie Civantos
Ana Fernández
Nadia de Santiago
Martiño Rivas
Ana Polvorosa
Sergio Mur
Borja Luna
Nico Romero
Iria del Río
Ángela Cremonte
Carlos Kaniowsky
Concha Velasco

Member

Poruka : 271
Godina : 23

Back to top Go down

Re: Las chicas del cable

Post by Duško* on 03.08.18 2:49

Je l gledao možda neko? Zbog dosta poznatih likova bacio sam pogled na prvu epizodu i izgleda mi okej, gledljivo.

Member

Poruka : 271
Godina : 23

Back to top Go down

Post by nex on 11.08.18 14:30

Ja gledam i oduševljen sam serijom! Prva sezona odlična, drži pažnju do samog kraja i manje-više nemam nekih zamerki, likovi odlični radnja isto. Izgleda mi da je telefonska centrala u Velvetu bila istoimena galerija, ili mi se čini? cesces Druga sezona mi je onako, dosta slabija od prve ali drži pažnju, nekako su mi se svi likovi modifikovali, otišli skroz u drugom pravcu i iz sezone u sezonu ih sve više ne prepoznajem tj sve mi manje liče na one ljude kakvih sam ih upoznao u prvoj sezoni. Mada je to možda i poenta, plan producenata. No, nebitno gleda se i dalje. I da, evo najave za treću sezonu koje će biti od septembra:

nex
Senior member
Senior member

Poruka : 916

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 08.09.18 18:33

Odgledao prvu epizodu treće sezone.

Nisam očekivao ovakav početak. Prvo besmisleno je da nakon onakvog pada, posebno u to vreme bar nije izgubila bebu. Al dobro, očigledno će nestanak bebe biti jedan od glavnih zapleta ove sezone.

Požar su iskoristili da se otarase nekih likova. Mada, moram priznati da su malo površno to uradili. Carloti umro otac, ona kao da se ništa nije desilo. Onda, Marga koja je praktično izgubila bebu to tek tako prihvatila, kao da se ništa nije desilo. Sa druge strane mislim da je Elisa živa u suprotnom Carmen i njena reakcija su katastrofa.

Videćemo kako će dalje da teče radnja.

Miloš92
Moderator
Moderator

Poruka : 11659

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Back to top