EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

La casa de las flores

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Re: La casa de las flores

Post by -Bojan- on 12.08.18 18:02

Može neko linkove da mi pošalje?
Gracias winky

Member

Poruka : 333
Godina : 23

https://www.facebook.com/telenovele.serbia/

Back to top Go down

Post by Ángel on 12.08.18 19:38

@Stefan wrote:Što se tiče Cecilie, meni je lik Pauline super, jedino što način na koji govori, kad se serija gleda odjednom, počne da ide na živce s vremenom.

S vremenom?
Meni ide na nerve od prve rečenice.
Govori kao da je osoba sa posebnim potrebama.

Global moderator

Poruka : 8835

Back to top Go down

Post by Stefan on 12.08.18 21:39

Meni je baš taj njen govor bio simpatičan u početnim epizodama. lol1 Kapirao sam, doduše, da to ima neku pozadinu, tipa da je odrasla van Mehika, modža neki zdravstveni problem/trauma koji su se odrazili na govor, nešto... Ali nema, ona prosto tako priča. lol1

Nego, ako je neko gledao nju još negde (Miloše, možda ti?), jel ona inače tako priča ili je to samo ovaj lik? A opet ne kapiram zašto bi bilo do lika.

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3166
Godina : 29

Back to top Go down

Post by Ángel on 12.08.18 22:35

@Stefan wrote:Nego, da li je neko provalio kako Juan Pablo Medina dobro izgleda? Bolji je sad nego pre 15-20 godina!

Pa sad, baš da izgleda dobro sa ovakvim tenom i kožom - ne izgleda. winky
Ali da izgleda bolje nego kad je bio mlađi i bez sedih, to da.

Ángel
Global moderator
Global moderator

Poruka : 8835

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 14.08.18 12:17

@jasanty wrote:Cecilia Suarez je bila bas iritantna u nekim scenama. facepalm

Odgledao sve epizode u cugu rofl meni je Cecilia bila odlicna mrgreen wub imala je fenomelne replike, njen nacin govora, drzanje i facijalne ekspresije pa i sama njena prica mi je bila najbolja wow Mi ex pareja se volvio mujer... cosas que pasan rofl
bili su mi prezabavni i verujem da ce ih obnoviti za drugu sezonu wub

-MILOS-
Moderator
Moderator

Poruka : 4129

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 14.08.18 12:59

Meni je ostala jos poslednja epizoda. To cu veceras da odgledam pa cu da ostavim duzi komentar.

Sto se Cecilie tice, zena ne prica ovako, mada i ona sama malo razvlaci i oteze ali ni blizu kao ovde. Bas ima jedan intervju sa njom gde prica da uopste u startu nisu planirali da lik tako prica, nego je ona u prvoj sceni koju je snimala nesto slucajno tako izgovorila i to se mnogo svidelo Manolu i odlucili su da tako prica. Mene je nervirala u pocetku ali mi se kasnije to svidelo, sta vise njen lik, njene fraze, gluma, face, sve oko nje mi je omiljeno. A tu je i taj #paulinadelamorachallenge koji je sve popularniji.

Sto se druge sezone tice. Navodno je Castro vec rekla da ona ne bi volela da bude druge sezone. Nervira me ta zena. Alo bila si legenda pre 30 godina, ne znam sto je uopste mole da snima ako nece. A gluma joj je blaga katastrofa, barem ovde.

Miloš92
Moderator
Moderator

Poruka : 11918

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 14.08.18 13:34

Pero ese tonito tiene una explicación más que podría haber explicado la propia Paulina y que es la teoría que apoyan los fans: Habla así porque es adicta al Tafil, un tranquilizante que se usa sobre todo para tratar la ansiedad y la depresión.

En los últimos episodios hay una escena en la que Paulina está con su psiquiatra y verdadero papá, Salomón Cohen, en la que él le pregunta cómo está, y ella confiesa que no puede dejar el Tafil, lo que explicaría también por qué siempre habla tan pausado.

Objasnjenje je preuzeto sa quien.com smile

-MILOS-
Moderator
Moderator

Poruka : 4129

Back to top Go down

Post by Marido98 on 14.08.18 13:38

Odgledah noćas celu seriju, u pet sam zaspao. Drugačije, sveže, zanimljivo. Dopalo mi se što epizode traju oko pola sata, ne dave. Očekivao sam više od Veronike, bila je ravna linija. Paulina je bila odlična! Mislim da je način govora pun pogodak! U početku jeste bilo čudno i iritantno, ali kako je serija tekla bivalo mi je sve simpatičnije. Odlična mi je bila i ona njihova komšinica, neverovatno je koliko me podseća na moju komšinicu koja uvek upadne u pravi čas.

Senior member

Poruka : 913
Godina : 20

Back to top Go down

Post by jasanty on 14.08.18 16:12

@Miloš92 wrote:A tu je i taj #paulinadelamorachallenge koji je sve popularniji.

Zar je moguce da je pokrenut? wall Sta ce da postignu sa njim? facepalm Jedno veliko nista. Isto kao i sa ledenim izazovom. Samo ispadaju smesni.

Zar nije bolje biti svoj, a ne ponasati se kao stado?
jasanty
Junior member
Junior member

Poruka : 177

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 15.08.18 1:55

I odgledao sam i poslednju epizodu. Ne znam sto niste zadovoljni krajem, meni se bas svideo. Ono, moze biti kraj serije ali isto tako su ostavili i dosta prostora za novu sezonu. Pa cak i za mogucnost da davez Castro ne pristane na istu. Realno gledano od svih likova njen je bio najmanje zanimljiv, barem meni.

Nije mi se svidela njena gluma, kao ni ovog spanca sto je odigrao Jose Mariu/Mariu Jose. On mi bas nije legao, previse isfolirano. Znam da se digla frka tada kada je objavljeno da ce on odigrati tu ulogu, u smislu da su trebali da nadju osobu koja je zaista promenila pol. Mislim da bi to bilo bolje. Ovako se previse videlo da je rec o muskarci koji je samo stavio periku.

Ovde se najvise diskutovalo i Ceciliji Suarez. Generalno je svuda na forumima i drustvenim mrezama taj lik izazvao najvise paznje. Meni je bila omiljena. Imala je sjajne replike, par bas dobrih izvala. A kao sto sam vec rekao vremenom mi s ei njen nacin govora svideo.

Derbez je bila ok. Al kao sto je i sama izjavila njena prica je mozda cak i najnormalnija u seriji. Bila je ok i to je to.

Julian je imao ok pricu mada stojim iza toga da su ga preterano svalcili bez preke potrebe. Zaista nije bilo potrebe da skoro u svakoj epizodi snimaju njegovo golo dupe.

Carmela je bila ok. Ova glumica je zaista dobra, gledao sam je i ranije.

Sve u svemu meni su bili bas kul. Sve vreme su drzali paznju. Voleo bih da bude druge sezone.

Miloš92
Moderator
Moderator

Poruka : 11918

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics