EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

O tempo não para

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Re: O tempo não para

Post by Stef on 15.08.18 14:57

Slažem se, mada korektno iznosi ulogu pa ne smeta. smile2 Plus sa Julianom ima sjajnu hemiju.

Cleo je koma, koma, koma. Najjača je bila ona scena sa Simasom kad stoje na obali i ne znaju šta je sa Samucom, ne zna se ko je više briljirao. facepalm

Stef
Moderator
Moderator

Poruka : 9552

Back to top Go down

Post by Franko on 15.08.18 15:29

Da, taj Simas mi je isto živi davež i smor, glumi ko da mu se spava. A vidim da ga hvale po Twitteru. :/

Braća su mu puno bolji glumci (Bruno Gissoni i Rodrigo Simas - s tim da je ovom drugom trebalo dosta da i on pronađe dobre uloge - npr. u Fina estampa je bio dosta loš, sad je npr. u Orgulho e paixao odličan).

100 dias para enamorarse - 82/130
Espelho da vida - 6/150
Mi hermano es un clon - 10/100
O tempo não para - 55/160
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 2525
Godina : 30

Back to top Go down

Post by Stef on 15.08.18 15:35

Kako, zašto i zbog čega hvale, ne znam jer ne pokazuje ama baš ništa. Kakav je bio u TD, takav je i ovde. Kad njega vidim, odmah se setim Marcosa Palmeire, harizma 0, gluma 0. Ono, i penzosi su živahniji od njih.
Ja stalno mešam Rodriga i Felipea, eno na prošloj strani sam umesto Felipe pisao Rodrigo. look
Za Gissonija se slažem, Rodriga nisam gledao nigde (bar ga se u ono malo što sam gledao od Fine i Orgulha ne sećam).

Stef
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Srki22 on 15.08.18 22:22

Meni je ova serija jedina privukla paznju od novih, ali kako cu bez prevoda stars facepalm cry bar da ima spanski prevod...
Srki22
Junior member
Junior member

Poruka : 125

Back to top Go down

Post by Stef on 15.08.18 22:23

Jedino da čekaš špansku sinhronizaciju dogodine. smile2
A možeš i da probaš bez, nije strašan portugalski, samo dok se pohvata izgovor reči.

Jao, super i Teofila su našli egyptian meni on bio baš simpa u prvoj epki. smile2

Stef
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by jasanty on 16.08.18 18:03

Ja sad videh tvoj komentar sa najavom. Nisam jos odgledala ovu epizodu, ali je i meni drago sto su ga pronasli. thumbup Bila sam razocarana sto i on nije bio medju pronadjenima.

Kako je samo Samuca pogodio komentarom kada ga je sekretarica pitala za Sabina i Elisea ko su oni. Don Kihot i Sanco Pansa. rofl I kako samo Marocas uspeva da obrlati Sabina u nekim situacijama, tipa kada joj on kaze da je ona ta koja treba majci da kaze u kojoj su godini jer joj je cerka, a ona njemu, sto ja, ti si joj muz. Ili kada joj on prebaci za haljinu i sto joj se vide noge, a ona odmah okrene vodu na svoju vodenicu i pocne da ga ispituje sta se desava sa obezbedjenjem. lol1
jasanty
Junior member
Junior member

Poruka : 163

Back to top Go down

Post by Stef on 16.08.18 23:19

Ja ne bih bio ja kad ne bih menjao komentar najmanje 500x. mrgreen

Meni je bilo krivo što ga nisu našli a onda sam pročitao da u sinopsisu stoji među pronađenim pa mi je bilo čudno, eto jeste. Kad mu je ono Marino sunuo 1 čašicu da se ugreje look

Kako je samo Samuca pogodio komentarom kada ga je sekretarica pitala za Sabina i Elisea ko su oni. Don Kihot i Sanco Pansa. rofl

Oplakao sam tu scenu. rofl

Dobro si primetila to za Marocas, opasna je. Kad idu scene gde viče na Samucu 100 na sat pa on jadan ne može da dođe od reči mi uvek prođe kroz glavu e jadan ovaj sa njom u braku. zubo

Al na oca je takva, Sabino čita Emilija kao bukvar naklon pa još reče Eliseu u fazonu ovaj bi možda bio dobar za posao, al za porodicu - daleko mu lepa kuća. mrgreen
Nova epka za nešto jače od 1h, jedva čekam. popcorn

Stef
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Stef on 19.08.18 3:20

U jbt al ovo razbija naklon naklon naklon poslednje 3 epke serija sašiva!
Ovako žešći start je Globo imao samo u TiTiTi i nigde više.

Prosto ne znam šta pre da komentarišem jer se ne zna šta je od čega bolje.

Marocas je 1 bog naklon valjda najbolja mocinha od pojave Marije Clare Diniz.
Žena ladno otišla kod raščupane kvočke da joj kaže da ostavi NJENOG momka na miru naklon al kako joj je suptilno zavukla plus zaplašila hihi uživao sam u svakoj sekundi te scene. naklon

I još kvočki razbila telefon naklon

Obračun Carmem i Agustine lol2 que cena luxuosa sa sve milion i 20 prezimena naklon

Koliko prezimena imate... // Podsmevate mi se? // Ne, prezirem podsmevanja.
Trebalo je da znam da nešto ne štima kad je otišao po cigare... Jer nije pušio.
Bili ste u braku? // Ma kakav brak... // Znači živeli ste u grehu? // Ma kakav greh, da ne da lepi bog...
Moja majka se udala sa 13 godina... // Što nije bio vaš slučaj, već bi trebalo da imate nekih 40-ak.
Imala sam dečka koji je jednom... // Dečka? Muškarca? // Normalno, nikad nisam volela klinke // Da bog sačuva, upoznali ste više od jednog muškarca?
Uvek sam sama zarađivala. // Zarađivali ste novac od drugih muškaraca? // NEEEEE
Izlazite odavde! // Ovo nije vaša kuća al izlazim da ne gledam tu namrgođenu facu.

egyptian look

Carmem saznala za prevaru surprise sad na tw se vesele uz poruku Sabino ostavi ženu look
A ova Veroca bože koja budaletina... Jbg, zaljubljena.

Helen srce aw aw aw sa onim Menelauom ima super hemiju, hoću da ih spoje. popcorn
Al kad je Menelau onog Laercia doslovce sravnio sa zemljom look

Scena kad Sabino i Januza vide Walesku golu pa on kao u fazonu da pomogne a ruke pravac ka sisama lol2

Coronela, Januza, Sabino, Teofilo, Agustina na jednom mestu naklon rofl
Scena kad se za večerom Coronela nabacuje Teofilu lol2

Teofilo izgubio pamćenje lol1 došao pred Marocas i kaže jeste mi vi žena look
Sabina pitao za Agustinu je l vam to majka lol2

Onaj radnik sa Daunovim sindromom je hit smile2 e depois o especial sou eu rofl

Društvena kritika koja se provlači kroz seriju (najviše kroz Sabinove replike) je savršena.
Što neko napisa, tehnologija ide napred, a društvo unazad, jbg.
Al brate mili šta im je svima na tw sa ovim Simasom... Još sad shippuju njega i Marocas. look

U onoj sceni kad "plače" gluma oskarovska naklon toliko je bilo loše da je čak i smešno. lol1
I vidim da nisam jedini kad čuje Elmo odmah zamisli onog iz Ulice Sezam. A vala i liče look

Nisu nešto naklonjeni Samuci... Meni je super, skroz prizeman, odmeren lik, doduše malo luckast al sve umereno. smile2 Ono jeste perfeitinho što bi rekli al dobro je napisan pa ne smeta.

Regiane Alves kraljica, pre neki dan reče na tw ova Agustina ima da postane jedna od onih biblijskih tetki sa FBa rofl

Teixeira nemoj nešto da usereš inače ti šaljem 1 boNbu!!! rtfm

Stef
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Stef on 06.09.18 17:04

Nisam još nastavio al video sam da su opet na 30-31% i jasno mi je zbog čega mrgreen

Aaaaaa Marocas, gazi ovu kvočku retardiranu! naklon naklon naklon

Stef
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Stef on 10.10.18 19:45

Spičio sam maratone ovih dana i stigao premijeru, uglavnom serija je dosta dobra i dalje.
Istina, nije genijalna i nenormalna kao prvih 20-ak epki al drži pažnju.

Najveći problem serije su negativci koji se ponašaju kao deca. Fazon igramo se negativaca.
Imaju oni neke svoje ciljeve kojima teže, al je sve to skroz naivno realizovano.

Eto ovaj Amadeu se kao bori za svoj život, hoće da nađe lek za svoju bolest, sve je to ok, al jbt kakve veze imaju npr Samuca ili Waleska sa njim da ih sabotira? A tek sav ovaj haos oko jebene igle za kravatu bolje da ne komentarišem.
Ili raščupana kokoška. Malo ću da jurim Samucu, malo ću da pokušavam da ga ubijem. bonk

Mariacarla kao nešto radi mada i ona nije ništa specijalno, ajde i Emilio može da prođe.

Baron i Zelda ispadoše najbolji od svih, ovo što oni rade ima nekog smisla.

I ovo sa Samucom i Marocas mi je isforsirano. Dobra je fora neobavezni kres al je za to trebalo naći bolji tajming ili bolje osmisliti. Mislim nije neka debilana, super su mi njih dvoje, al mi tu fali neki bolji razlog.

I sad će njega da spajaju sa Waleskom pa će Elmo da se naljuti. yawn

Sabino podhitno da se trgne sa ovom spikom meu bom amigo Amadeu jer ide na nerve. Ima dosta neiskorišćenog potencijala (priča sa Carmen, vanbračni sin) a oni pokazuju 20 epki kako se druži sa ovim. facepalm

Sve ostalo mi je super. Prosto su likovi generalno gledano odlični i često ima svakakvih gluposti sa njima, svađe, skandali i zajebancije ne manjkaju tako da je uvek zabavno. thumbup A i super mi je što ih Teixeira sve meša tako da nije baš predvidivo ko će sa kim, šta i kako dalje.

Zelda, Bento i Teofilo su mi urnebesni, dovoljno da se pojave u kadru i ja se već smejem. smile2
Odmah za njima Miss Celine i Cesaria ala streljam pogledom. mrgreen

Zelda i onaj njen potrčko look kad ga je ono obukla u haljinu da mu uzme mere lol1 a tek krađa nacrta od bliznakinja i sakrivanje od Coronele rofl

Ali ovaj Bento rofl rofl rofl dođe Helen poljubi ga i kaže isto kao moja majka, tako me je i ona ljubila kao malog da se ne bih plašio rofl rofl rofl a njena faca je pobedila. look

Cairu mi je iznenađenje, boli je pištolj za sve i sve otera u 3 lepe naklon

Coronela i Januza naklon još kad ubace Teofila i Zeldu je zagarantovani piš. rofl
Jbt ovaj Teofilo ispade najveći švaler, 3 žene već obrnuo a rekao bih da će i ona Agnes pasti. look

Najjače mi je bilo kad su ono Cesaria i Menelau oplakivali Marina a on živ. lol1

Cecilio sad evidentno je da je ubijen u pojam. sad

U svakom slučaju, Teixeira ima šanse da slabe tačke serije preokrene u pozitivne strane jer nije baš skrenuo sa koloseka. I ovo sad je dobro, al bi najbolje bilo da serija krene na bolje.

Stef
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top