EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

O sétimo guardião - Page 5 Eog4CZj

O sétimo guardião

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

O sétimo guardião - Page 5 Empty Re: O sétimo guardião

Post by Miloš92 on 18.03.19 0:25

Pa ja kad sam gledao Valentina je već stigla u selo. Napao je onaj mačak kad je otišla do izvora. Ona se umila tom vodom i do ujutru sve rane nestale. I tada je skapirala da je taj izvor lekovit. Nije valjda da gledaš ovo?

Miloš92
Moderator
Moderator

Poruka : 12497

Back to top Go down

Post by Franko on 18.03.19 0:32

Zasad samo testiram, al sumnjam da ću nastavit. Pogledao i sedmu.

Znači, ako me išta iritira onda je to kad autor ima glupu ideju za storyline pa onda kako bi opravdao tu svoju glupu ideju ide napravit likove kompletnim idiotima.

Marilda se otišla okupat u izvor kad je čula od Clotilde i Tobiasa da će uskoro krenuti radovi na kući u koju ona ulazi kako bi došla do izvora. I iz nekog BLASFEMIČNOG razloga ona se skine DO GOLA u toj kući iako se kompletno može razodjenut prije nego što zapliva u vodi. A zašto? Da onda Aguinaldo Silva može sad napisat nonsense pričicu gdje se Marilda vodi kao nestala nakon što se nije pojavila cijeli dan doma, a zapravo se skida GOLA od radnika koji rade na kući (i btw isti ti radnici SPAVAJU u istoj toj razrušenoj kući).

Stvarno, Aguinaldo, daj odi u tu penziju više. stars

Geandro napokon povezao da je Gabriel Marsalla njegov bratić. I to tek nakon što su došli na onaj heliodromo i potražili na Internetu tko je GM i da mu je mama Valentina Marsalla. Marsalla baš mi ne zvuči kao nešto često ime u Brazilu, da Geandro jednom nije zastao i promislio "Hej, ovo prezime mi zvuči poznato." rofl

Gagliasso je dosadan. Glumi Tarsa samo bez šizofrenih ispada. Ruy Barbosa kao takva nije loša, al joj je lik zasad bzvz. I ta frizura na franže. Mislim, znam da ona ne želi rezat tu svoju cijenjenu ginger kosu, al šta joj nisu mogli složit neku normalniju frizuru od ove?

O sétimo guardião - 10/160
Un poquito tuyo - 7/60
Verão 90 - 1/155
Franko
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 2671
Godina : 31

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 18.03.19 0:56

Ja sam ovome najviše dao šansu zbog Ruy Barbose. Meni je ona predivna. Al ne vredi kad snima već dve predosadne serije jendu za drugom.

Meni je ovde sve besmisleno od prve epizode. Ajde manje više što ja ne volim toliko te neralne stvari i te gluposti. Ajde da predjem preko toga. Ali prosto serija je dosadna, ništa pametno se ne dešava. Neke sporedne priče nabacane tek tako d apopunjavjau minutažu.

Dieckman i njena priča. Ja nakon odgledanih 20 epizoda nisam mogao da verujem da je Aguianldo za tu ulogu želeo Paollu Olivieru. Pa dal je taj deda normalan? Ona da prihvati ono. Na kojim bi drogama tek ona trebalo da bude?

Onda ona glavna iz ARDJ. Šta njoj bi da prihvati onakvu ulogu. Imala je valjda protaconigo i u onoj Pega Pega. Ok, kapiram da verovatno ima ekskluzivni ugovor. Al svejedno ono je kalsična sporedna uloga i to jako loša. Kako mogu tako da guraju svoje glumice u debilne uloge?

Lilia nažalost ponovo ima lošu villanu. Valanetina za 20 epizoda nije uradila ništa pametno.

Ja sve hoću da sednem jedan dan i iščitam epizode sa oficijalnog sajta da vidim u kom su smeru otišli ali me i to čak mrzi.

Mislim da je Aguinaldo malo želeo da iskopira OOLDP. Nekako je serija jako slična. Selo, slične pričice. Samo što je ovo mnogo gore i dosadnije. Nije sad da je ova prva bila nešto vauuu ali je opet bila mnogo zanimljivija.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Franko on 18.03.19 19:37

Meni MRB nije loša, al da je saturada, bogami jest. Ne treba sad tu neka ogromna pauza, al ne skida se s ekrana već par godina zaredom. Isto kao i Rafael Cardoso. Shvaćam ja da su mladi, u naponu snage i da ih Globo želi u svojim telenovelama, al godina dana odmora je i više nego dovoljna. Al ona mi ovdje nije nikakav problem. Ne mogu reć da glumi loše, ali je lik zasada ravna linija. Gagliasso mi je tu puno gori. Previše blagotelećeg pogleda za moj gušt.

Leticia Spiller mi je odlična kao Marilda i Marilda mi je strašno simpatičan lik, iako i dalje ne shvaćam zašto jedina ima naglasak u seriji. Doslovce niti jedan lik ga nema, jedino ona i onda još pročitam da je sama Spiller rekla da je osmislila naglasak, a ovi joj rekli "Može.". WTF. rofl

Kabaret u ovoj seriji je jedan od najtužnijih kabareta u povijesti telenovela. Baš seoska pripizdina. Nikakve klijentele. A čak i kad rade, onda samo plešu po onoj otužnoj prostoriji.

Apropo onog što sam jučer napisao, da Aguinaldo smisli debilnu priču, pa onda to ispriča tako da poglupi lik - opet nova situacija u novoj epizodi. Ondina nagovori Estefaniju (strašno na kakav je bezvezni lik spala Carol Duarte nakon Ivane/Ivana iz Force) da odvede Sampaia u krevet i da vidi ako ima na lijevom ramenu oznaku šape. Naime tako se prepoznaje "čuvar". Estefania odvuče ovog u sobu i on se BEZ IKAKVOG RAZLOGA ne želi skinuti pred njom. I još mu je SUMNJIVO zašto ona traži da se ona skida. Čujte, ja ne znam baš previše ljudi koji se vole seksati u punoj robi bez da se skinu, ovdje bi imalo logike to da npr. Sampaio zna čitavu povijest čuvara, zna za tetovažu, zna za Ondinin plan i da se namjerno ne želi skinut. Al on, izuzev toga šta zna da se NEŠTO DOGAĐA, zapravo nema pojma šta se događa. huh rofl On misli da su u gradu neke pare i to je to.

A za ovaj jebeni izvor nadam se da imaju vraški dobro obrazloženje jer ga svi spominju, al nitko da objasni ČEMU taj izvor služi osim što se Marilda tu i tamo okupa, pa tobože izgleda mladenački. rofl Dalje toga, ne znamo ništa osim da se izvor mora čuvati i to je sva dužnost čuvara. facepalm

(ne pitajte me zašto još gledam, imam previše slobodnog vremena i mazohist sam rofl ).

Un poquito tuyo - 7/60
Verão 90 - 1/155
Franko
Franko
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Franko on 08.05.19 18:20

Aguinaldo će napravit copy/paste samog sebe, pa će i ovdje, kao i u 'Imperiju', ubit protagonistu. Gabriel (Bruno Gagliasso) će umrijet kako bi spasio Luz (Marina Ruy Barbosa) i onda će ona postat nova 'čuvarica'.

Jebenog izvora. Za koji NITKO ne zna šta ga se i za koji kurac ga se čuva. rofl

Un poquito tuyo - 7/60
Verão 90 - 1/155
Franko
Franko
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Stef on 08.05.19 19:05

Ja sam pročitao da će valjda onaj pop da ostane jedini čuvar.

Daj više ovo da se makne, kakva god da bude nova Walcyrova ta će bar da liči na sapun.

Moderator
Moderator

Poruka : 10744

Back to top Go down

Post by Franko on 08.05.19 22:01

@Stef wrote:Ja sam pročitao da će valjda onaj pop da ostane jedini čuvar.

Daj više ovo da se makne, kakva god da bude nova Walcyrova ta će bar da liči na sapun.

On će jedini ostat od starih čuvara da može onda krenut nova generacija čuvara. Jer će sve ove prije poubijat Judith. rofl

Un poquito tuyo - 7/60
Verão 90 - 1/155
Franko
Franko
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Stef on 08.05.19 22:11

Ja mislim da ni sam Aguinaldo ne zna šta je hteo da pokaže ovom serijom. stars
Nit glave nit repa nit ičega.

Moderator
Moderator

Poruka : 10744

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 08.05.19 22:16

Pa jel iskoristila na kraju Valentina za nešto vodu iz izvora?

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Franko Yesterday at 0:29

@Miloš92 wrote:Pa jel iskoristila na kraju Valentina za nešto vodu iz izvora?

Valjda će u finalu sad dobit dijelić te vode za svoju neku kozmetičku kuću. Prije mora ubit Olava. rofl

Un poquito tuyo - 7/60
Verão 90 - 1/155
Franko
Franko
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Sponsored content