EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Novosti

Page 12 of 28 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 20 ... 28  Next

Go down

Re: Novosti

Post by Stef on 13.09.18 19:51

170 epki od 20 minuta, 85 normalnih.

Bolje je da bude 20 zanimljivih epki nego da Bechini napiše težak smor od 60 i više epki.
A mislim da je valjda pre jedno 5-10 godina trebalo Mejia da radi rimejk kao miniseriju od 13 epki.

Meni je lično Cuna u top3 Televisinih al činjenica je da nije pucala od dinamike. Usporena al meni je držala pažnju. Fanste, verujem da bi se smorio da gledaš bilo original bilo ovu novu verziju da ima 60 ili više epki.

Stef
Moderator
Moderator

Poruka : 10111

Back to top Go down

Post by FanSte on 13.09.18 20:06

Sećam se te priče da je Mehija hteo da radi. Kod Mehije bismo dobili Karmen Andrade umesto Kataline. rofl rofl
FanSte
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2456
Godina : 24

Back to top Go down

Post by Ángel on 13.09.18 21:49

Mehija je i snimio pilot epizodu.
Glavni su bili Levy i Danna, a villana je bila Rebecca Jones.

Ángel
Global moderator
Global moderator

Poruka : 8914

Back to top Go down

Post by Franko on 19.09.18 13:49

Aztecina "La bandida" tek od 1. mjeseca iduće godine i to kao zamjena za "Rosario Tijeras 2", koja je inače obnovljena i za treću sezonu zbog dobrih rezultata gledanosti.

Šta im je onda ostalo još za prikazat? Sirota 'Desaparecida' i 'Maria Magdalena'? I od novih projekata ništa se ne spominje.

Situacija u Meksiku je dosta krizna, ne znaš jel gore na Azteci ili Televisi. rofl

Na drugu stranu, Jorge Salinas navodno prelazi na Imagen Television gdje bi trebao glumit u remakeu čileanske 'Tranquilo Papa'. Gaby Spanic isto viđena ovih dana u Imagenovim prostorijama, sad, dal za isti projekt tko zna. Našao sam i info da Imagen planira remake 'Mi gorda bella' koji bi trebala radit Rosy Ocampo.

Espelho da vida - 91/150
O tempo não para - 131/160
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 2570
Godina : 31

Back to top Go down

Post by Ángel on 19.09.18 18:47

Znači Ocampo nije bolesna, to je lepo.

Televisa i celi Mehiko su pukli pre godinu dana i to je kraj. Kao što je Telešundo završio karijeru pre par godina, tako su sad i oni.

Istorija meksičkih telenovela je zvanično završena i ja se stvarno ne nadam da će imati više od jedne dobre serije na pet godina. Ako i toliko.

Global moderator

Poruka : 8914

Back to top Go down

Post by Stef on 19.09.18 19:24

Komplet potpis na post. Mada je upitno koliko će im potrajati ovo Willsovo fantaziranje i šta će posle toga raditi. Možda krenu sa rijalitijima, ko će ga znati.

Stef
Moderator
Moderator

Poruka : 10111

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 19.09.18 20:12

Pa Ocampo je jednom prilikom izjavila da jeste imala zdravstvenih problema ali da to nije toliko kriticno kako je prikazano u medijima. Kapiram da joj je pronadjen neki tumor ili sta vec ali da je to sanirano na vreme. 

Meni je zao sto je ona otisla iz Televise. Jeste da je smarala sa tom pricom o inovacijama i cemu sve vec ali je generalno bila dobra producentkinja. 

Ovaj Imagen dzabe sto snima i eto sad dovlaci neka veca imena kada im je produkcija na nivou Lucero Suarez. Gledam onu Taxistu sto je u ponedeljak krenula, ono je toliko jeftino. Pa cak i ova Atrapada koja je koprodukcija sa Sonijem isto izgleda jeftino. Muy padres je isto bila karton. Mogli bi malo vise da se potrude i vise da uloze. Mada kad pogledas i Azteca je ulagala u svoje poslednje serije i sta je dobila, sve osim Rosario je fracaso. 

Kad smo vec kod ove price. MaPat je izjavila pre neki dan da je ostala u korektnim odnosima sa Televisom i da postoji mogucnost da ce i dalje saradjivati ali sada samo po projektu. Na njoj je da nadje pricu, glumce i da predstavi svoju ponudu a na njima da li ce da go odobre ili ne.

Miloš92
Moderator
Moderator

Poruka : 12042

Back to top Go down

Post by jasanty on 27.09.18 21:50

Izgleda da ce Televisa stvarno raditi rimejk La Reina del Flow. facepalm Los potez u startu. Iako obara rekorde gledanosti u Kolumbiji, ono je uzasno. Na nivou najvecih debilana iz Televise. facepalm Ja sam prekinula sa gledanjem, ni osveta nije vredna onog mrcvarenja.

https://www.las2orillas.co/el-exito-de-la-reina-del-flow-es-la-prueba-de-lo-tontos-que-somos-los-colombianos/

Dovoljno je videti samo naslov i shvatiti o cemu se radi.
jasanty
Junior member
Junior member

Poruka : 197

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 27.09.18 23:02

Sve je dosta misteriozno oko te nove serije koja se sprema. Uglavnom glavni su Michelle Renauld, Mane de la Parra, Brandon Peniche i Lambda Garcia.

Miloš92
Moderator
Moderator

Poruka : 12042

Back to top Go down

Post by Franko on 27.09.18 23:17

Pa i nije toliko misteriozno, radni naslov je Puro Flow. smile2 S tim da su protagonisti Michelle Renaud i Polo Morin, a Mane de la Parra negativac. Glumit će i Gloria Stalina.

Espelho da vida - 91/150
O tempo não para - 131/160
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 2570
Godina : 31

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down