EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Novosti

Page 22 of 23 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23  Next

Go down

Re: Novosti

Post by Shone89 on 20.11.18 15:35

Lambda García i Polo Morín bivsi glume zajedno u tu telenovela. rofl mrgreen
Shone89
Senior member
Senior member

Poruka : 680
Godina : 29

Back to top Go down

Post by -Bojan- on 20.11.18 22:03

Kako sam ja skapirao, Polo na početku glumi lik Lambde iz mladosti, a nakon dosta godina će igrati SINA Lambde Garcie smile2

Member

Poruka : 335
Godina : 23

https://www.facebook.com/telenovele.serbia/

Back to top Go down

Post by jasanty on 20.11.18 22:11

Zar je moguce da ce to da urade i ovde? facepalm Ista je situacija bila i u originalu, isti glumac u ulozi oca iz mladosti, a kasnije i u ulozi sina. Bolje da su drugog glumca uzeli za prvu situaciju, jer je sve to izgleda debino, pogotovu sto kasnije otac i ne posumnja da mu je to sin. stars
jasanty
Junior member
Junior member

Poruka : 179

Back to top Go down

Post by Nathan on 20.11.18 23:48

Šta su prekinuli? smile2

Što se uopće događa s Mi marido tiene mas familia? Svi glumci su izašli što su bili na početku. Već su došli do 100. epizode i idu dalje. Mogli su završiti.

Senior member

Poruka : 778

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 21.11.18 1:40

Što se uopće događa s Mi marido tiene mas familia? Svi glumci su izašli što su bili na početku. Već su došli do 100. epizode i idu dalje. Mogli su završiti.

Pa nisu svi izašli. Napustili su Zuria i Daniel, njih će valjda tek na kraju da vrate. Mada on se endavno na instagramu oprostio sa Televisom, a Zuria je trudna. I Bracho je privremeno napustila ali ona bi valjda trebalo uskoro da se vrati. Ostali su tu.

Što se ove sa Michelle tiče. Daću im šansu ali mislim da je trebalo da nadju neku stariju glumicu. Što bi rekao jedan od komentara, koliko je ona imala godina kad su je zatvorili? 10?

Miloš92
Moderator
Moderator

Poruka : 11935

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 29.11.18 3:00

Televisa priprema rimejk španske serije "Los protegidos". Kako njihovi mediji pišu glavne uloge bi trebalo da odigraju Sara Maldonado i Carlos Ferro ali to još uvek nije zvanično potvrdjeno.

Jednu od glavnih uloga odigraće i Macarena Garcia (Like). Drago mi je što ova mala Macarena odmah nastavlja dalje nakon fracasa Like. Mala baš ima potencijala za nešto više. Inače ona je i u stvarnom životu ćerka Amairani koja joj glumi majku u seriji i unuka neke njihove legendarne glumice Anabel Gutierrez. Ali trebalo je da ima neko umetničko ime. Kucaš Macarena Garica i odmah izlazi ona španska glumica.

Izgleda da su već krenuli da snimaju jer se na instagramu pojavila slika sa elencom juvenil.

Miloš92
Moderator
Moderator

Poruka : 11935

Back to top Go down

Post by Božić29.10.'99 on 29.11.18 11:25

Naleteh na vest da je Nesma dobila da radi "Usurpadoru" u sklopu projekta LFDS,već se prepričava ko bi mogao biti Paola i Paulina,pominju se Esmeralda Pimentel,Irina Baeva,Ximena Romo,Ana B.Contreras i naravno Bojer...Koliko je sve ovo tačno ne znam.

Božić29.10.'99
Senior member
Senior member

Poruka : 751

Back to top Go down

Post by Franko on 30.11.18 12:47

@Miloš92 wrote:Televisa priprema rimejk španske serije "Los protegidos". Kako njihovi mediji pišu glavne uloge bi trebalo da odigraju Sara Maldonado i Carlos Ferro ali to još uvek nije zvanično potvrdjeno.

Jednu od glavnih uloga odigraće i Macarena Garcia (Like). Drago mi je što ova mala Macarena odmah nastavlja dalje nakon fracasa Like. Mala baš ima potencijala za nešto više. Inače ona je i u stvarnom životu ćerka Amairani koja joj glumi majku u seriji i unuka neke njihove legendarne glumice Anabel Gutierrez. Ali trebalo je da ima neko umetničko ime. Kucaš Macarena Garica i odmah izlazi ona španska glumica.

Izgleda da su već krenuli da snimaju jer se na instagramu pojavila slika sa elencom juvenil.

A evo i Carlosa.

Moglo bi to umjesto Dona Flor?

100 dias para enamorarse - 90/130
Espelho da vida - 31/150
Mi hermano es un clon - 31/100
O tempo não para - 67/160
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 2553
Godina : 31

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 30.11.18 15:31

Boze pa na sta ce to da lici rofl pa oni moraju dobroooo da se potrude za Rosu posto mi je ona u originalu bila omiljeni lik rofl koliko sam se samo smejao na svaku njenu scenu rofl

-MILOS-
Moderator
Moderator

Poruka : 4135

Back to top Go down

Post by Stefy on 02.12.18 6:32

Previše želim Bojer kao novu La Usurpadoru ili Rubi. rofl wub

Moderator

Poruka : 4110
Godina : 21

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/