EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Novosti

Page 23 of 23 Previous  1 ... 13 ... 21, 22, 23

Go down

Re: Novosti

Post by Miloš92 on 02.12.18 6:42

Ma nema šanse. Prema pisanjima novu Rubi ponovo radi Castro. Dakle Boyerka u startu otpada. A i besmisleno je da je ona odigra. Treba dati i drugima šansu sa takvim likovima. Ja hoću Claudiu Martin kao Rubi. Nije da mi je i ona savršena za tu ulogu ali trenutno ne vidim bolju opciju.

Novu "Quinceaneru" navodno radi Pedro Damian. I to mi je bezveze. On je već radio Primer amor i Mis XV. Malo mi je glupo da kako Castro, tako i Damian rade serije koje su već radili. I već vidim da će da gurne Robertu Damian u neku od dve glavne uloge.

Mada sve to oko ih kratkih serije presporo ide. Za njih su trebali da otvore termin od 22h i da ih rade odmah jednu za drugom. Ovako će da se razvuče na nekoliko godina. Giselle kao radi kasting za CDL ali nema ni naznaka kada će to krenuti. Još ako ona odmah na startu fracasira pitanje je da li će i biti ovih ostalih.

Miloš92
Moderator
Moderator

Poruka : 11928

Back to top Go down

Post by m. on 02.12.18 15:15

Nije moj teren, da razmislim....

Meksikanci znači hoće da rade rimejk nekadašnjih serija kao što su Rubi, La usurpadora, La madrasta. Uradili su telenovelu Sin tu mirada, rimejk Esmeralde. Ona je duga, 112 epizoda. Prema tizeru, malo ali efektno za preradu, svaka po 20 epizoda. Sad su samo pomenute telenovele moderne.

m.
Member
Member

Poruka : 275

Back to top Go down

Post by Kikita on 07.12.18 18:44

Negdje sam pročitala da je već potvrđeno da su Sara Maldonado i Carlos Ferro središnji protagonisti nove Televisine telenovele Los protegidos.Ma samo zamislite Saru Maldonado,Billya Rovzara i Claudiu Alvarez u istoj produkcijskoj kući!

Kikita
New member
New member

Poruka : 35

Back to top Go down

Post by -Bojan- on 10.12.18 21:17

Izgleda da je u seriji "El ultimo Dragon" glavna Irina Baeva, a villana je Renata Notni...
Biće zanimljivo gledati Renatu u takvoj ulozi smile

Member

Poruka : 334
Godina : 23

https://www.facebook.com/telenovele.serbia/

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 10.12.18 23:35

Demantovali su to. Sama Irina je napisala da je to laz. Samo kruzi prica da je Irina malo privilegovana od strane produkcije. U fazonu njihovi mediji hoce da je naprave drocom i u ovoj produkciji. Ja mislim da ce ona poput Susy zauvek vuci tu titulu.

Miloš92
Moderator
Moderator

Poruka : 11928

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 23 of 23 Previous  1 ... 13 ... 21, 22, 23

Back to top