EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Élite

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Re: Élite

Post by Stefan on 14.10.18 10:21

Mada meni iskreno ovde to nije bio slučaj, odnosno da su bili spori i dosadni. Baš je bilo dosta dešavanja, dosta priča. Za moj ukus možda čak i previše za tako malo epizoda.

Pa ovo je meni glavni problem u stvari. Od svega po malo, a zapravo ništa. Kad pogledaš, oni nemaju nijednu priču koja je razrađena. Više mi je delovalo kao da su nabacali scene tako bzvz, ajde da se stalno nešto dešava, daj što više, trpaj, može muslimani, može sida, može pederi, ali bez ikakve poente. E da, bila mi je super scena kad direktorka kaže Anderu ono musliman, diler pa još musliman i peder za Omara. lol1

Jasno mi je da je reč samo o prvoj sezoni, ali mislim da bi utisak bio mnooogo bolji da su makar maaalo bolje razradili likove i priču, jer su svakako znali da će imati još sezona. Jer je meni ovo delovalo kao da sam upao na sredinu priče, koja pritom nema ni glavu ni rep. nezna

Meni je ona dobar lik. Samo mi je krivo što su je imala neku poentu prvu i poslednju epizodi, sve ostale epizode je bila apsolutno iskljuečna iz svih mogućih priča i bila je sama za sebe. Mogli su bolje da je iskoriste.

Moj utisak je da oni nisu iskoristili nijedan lik kako treba. A s druge strane, kao što kažeš, nisu bili ni spori ni dosadni. Jer ako je ovo trebalo da bude predstavljanje, onda je urađeno loše. Na kraju još muslimani ispadoše najbolji, koliko god da mi je Nadijin otac skakao po živcima.

I naravno, gluma je kod većine bila dosta dobra, što je bilo i očekivano. A i što neko reče, lepa serija za oko. tv Uglavnom, čekam drugu sezonu i držim palčeve da malo ozbiljnije porade na scenariju, jer im je to po mom mišljenju bila najslabija karika u ovih 8 epizoda.

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3203
Godina : 29

Back to top Go down

Post by Sava on 14.10.18 17:50

Miguela Herrana (Christian) je "otkrio" Daniel Guzman (Roberto iz "Aqui no hay quien viva"). Sreli su se ispred pozorišta, Miguel ga je prepoznao, prišao mu i ovaj ga pitao da li zna da vozi motor. Miguel je odgovorio da zna i Daniel mu je ponudio ulogu u njegovom filmu "A cambio de nada". Posle par proba Miguel je dobio glavnu ulogu i 2016. je osvojio Goya nagradu za taj film.

Naleteo sam na scenu sinhronizovane verzije na engleskom, baš je čudno, a valjda ima i latinoamerička sinhronizacija. blink

Moderator

Poruka : 2201

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 14.10.18 18:24

To sa latino sinhronizacijom mi je takva glupsot. Citam neke komentare latinoamerikanaca u fazonu ne mogu baš sve da razumeju. Ma idi. Ja kao srbin razumem a ti ne razumeš.

Meni je Miguel bio mnogo bolji u LCDP. Tamo mi je glumački baš bio odličan. Ovde kako kad i kako u kojoj sceni.

Miloš92
Moderator
Moderator

Poruka : 12148

Back to top Go down

Post by Nathan on 14.10.18 22:40

@Stefan wrote:Odgledao i ja. I evo ne znam šta sam to gledao i koja je uopšte poenta serije. facepalm Plitko, mnogo tema načeto, nijedna ni obrađena ni završena kako treba. Likovi se menjaju kako vetar duva bez ikakve pozadine/razloga.

Hmm poanta, razmišljao sam o njoj, ali nisam uspio dokučiti. Za ou sezonu ppoanta serije može samo biiti da se bogata derišta uvijek izvuku i nakaleme ubojstvo siromasima. Kako to obično biva. Što se tiče tema serija ima ih previše, doslovno su samo spomenute, kao važne i to je to, nema razrade niti im se posvetilo više pažnje. Recimo ova je zaražena, otkrilo se u školi na totalno debilan način, ona ustala i ispričala i tema se zaboravila. Ništa s ničim. Nije da sada treba dizati hajku i protezati to kroz epizode, ali za temu koja je spomenuta otpočetka zaključena je ono bilo pa prošlo.

Ljubavne priče su tako-tako, doslovno se olako sve shvaća. Danas mogu s tobom, suutra s tobom i tako dalje. Transformacije nema jedino mi je ovaj mali ostao koliko toliko dosljedan sebbi osim možda trenutka kada je dozvolio sebi da zbog pohlepe i nekog kvazi kasnijeg uspjehha prešuti da zna tko je ubojica i nstavi dalje s time.

Glavna priča je po meni bila baš loša, trio je toliko loš i ne-kemičan da ono svelo se na čisiti sex. Njoj kao bogatom derištu sse samo ševilo, nije se ni dokučilo u koga je uopće zaljubljena. previše plitka priča za period od jedne škkolskke godine ako sam dobro shvatio.

Jedina koliko toliko dobra priča bila je od Adlera i Omara, oni su imali koliko toliko neki storyline navlačenja, najviše toga.

Broj epizoda koji su im dali je jako mali bez obzira na trajanje epizoda. Ima serija kojima su dali i epizode i minutažu pa su užas. Nije da mi nije drago što sam pogledao, ali očekivao sam više jer ipak je Netflx u pitanju no gledajući ovu godinu počeli su izbacivati serije kao na traci. Važno da se proizvodi i da se plaća pretplata što je šteta. U početku su im serije bile iznimno dobre i kvalitetne.

Senior member

Poruka : 798

Back to top Go down

Post by Sava on 17.10.18 15:49

Biće druge sezone, potvrdili na instagramu: https://www.instagram.com/p/BpCP0z2lFM6/?taken-by=elitenetflix

Moderator

Poruka : 2201

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 17.10.18 16:40

Danna i ostatak elenca se hvali na svojim instastorijima kako su drugu nedelju za redom najgledaniji. Odlicnu besplatnu reklamu im je napravio Neymar objavivsi na svom instastoriju kako gleda seriju rofl

-MILOS-
-MILOS-
Moderator
Moderator

Poruka : 4229

Back to top Go down

Post by Archie on 17.10.18 17:06

Meni je serija razvučena i dosadna. Prekinuo sam nakon 10 minuta. Koliko vidim po komentarima nije baš nešto spektakularno.

Posting Freak

Poruka : 2298

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 21.11.18 22:16

Izasao je prvi intervju na oficijalnom youtube kanalu sa Danom, Minom i Migelom smile koga zanima moze da pogleda smile2

-MILOS-
-MILOS-
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 15.01.19 15:28

Nova sezona donosi i nova imena tako da se u drugoj sezoni pridruzuju Jose Lopez, Georgina Amoros i Claudia Salas.

-MILOS-
-MILOS-
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 16.01.19 15:23

-MILOS-
-MILOS-
Moderator
Moderator