EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

El recluso

Go down

El recluso

Post by -Bojan- on 05.10.18 1:37

EL RECLUSO

Uloge: Ignacio Serricchio, Ana Claudia Talancón, Flavio Medina, David Chocarro...
Produkcija: Telemundo
Broj epizoda: 13

Member

Poruka : 329
Godina : 23

https://www.facebook.com/telenovele.serbia/

Back to top Go down

Re: El recluso

Post by jasanty on 24.10.18 23:16

Odgledah ovo neplanirano, mali broj epizoda je prevagnuo. smile2 Svidelo mi se, nisam ocekivala da ce biti ovako dobro. Drama, triler, sa dosta humora. rofl rofl rofl Mada sam za original citala pozitivne komentare. Da li je neko odgledao El marginal?

Najveci utisak David Chocarro.  shock Imao je odlican lik, ali njegova transformacija...  naklon Pitala sam se da li je to taj covek. Stvarno ga u prvi mah nisam ni prepoznala, za razliku od Erika Haysera.

Bas dosta dobrih i poznatih glumaca. Guy Ecker standardan, mada nije ni imao neki lik, za razliku od Flavia Medine. Sta je sve on radio, najludji direktor jednog zatvora.  rofl Htela bih da dodam i za Hectora Suareza, covek ima 80 godina, ali se i dalje dobro drzi.

Nadam se da ce i Telemundo odraditi drugu sezonu koja kod Argentinaca ima osam epizoda. Cudi me samo sto nisu sve odradili odjednom s obzirom na broj epizoda.

Ako je neko planirao da gleda, nece se pokajati.
jasanty
Junior member
Junior member

Poruka : 176

Back to top Go down

Back to top