EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Betty en NY - Page 6 Eog4CZj

Betty en NY

Page 6 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Betty en NY - Page 6 Empty Re: Betty en NY

Post by Barbie on 30.01.19 22:23

Meni je skros simpa ova nova moderna verzija. Najvise vuce na Ugly Betty, daleko poprimamlivo nego retardirano retardirana Leti.
Barbie
Barbie
Moderator
Moderator

Poruka : 1713

Back to top Go down

Post by Bojan on 07.02.19 15:00

Meni se prva epizoda baš dopala, mada mi Aron, kao i uvijek kvari seriju facepalm
Erik Elijas je ovdje wub
Sabrina mi je prelijepa. Ova što glumi Patrisiju je koma, mada ne znam da li iko može nadmašiti Pati Navidad smile2
Nije sve iskarikirano kao u lfmb, ali mi se čini da su više nju kopirali nego ysblf, ali ovdje je ipak NY, pa mi liči na Uglly Betty.
Nastavljam, sigurno.
Malo me podsjeća na La fan smile2

- Charly Flow
Bojan
Bojan
Senior member
Senior member

Poruka : 771
Godina : 24

https://www.facebook.com/telenovele.serbia/

Back to top Go down

Post by tae on 07.02.19 23:08

Mazohist sam, pogledala sam prvu epizodu.

Plusevi
-posveta Gaitanu
-Saul Lisazo!!! dobro će on ovo odradit
-uvodna pjesma je modernizirana originalna
-ova mala što glumi Betty nije loša uopće
-mama od Armanda ovdje neće biti bezlična
-Hugo je bolji nego u meksičkoj verziji, ali daleko od Julian Aranga
-dali su uvod kako je Betty izgubila posao u banci i kako je Armando dobio predsjedništvo, to je u originalu samo prepričano i naslućeno

Minusevi
-don Hermes patetičan
-Patricia grozna
-Armando fuj, Elias grozan, njegova deračina bezveze. Najslabija karika ovdje. Meni je ružan on, a ne Betty
-engleski ajme
-Calderon odvratan, odnos njega i Armanda neuvjerljiv. Trebali su biti blentavi, neodgovorni, ali duhoviti i šarmantni, a ispali su samo bezvezni

'Nako
-Daniel.. još ga ne mogu procijenit
-Nicolas - drukčije su ga zamislili, manje iskarikirali što nije loše, još ostaje za vidjet kako će ovaj to izvesti
-Marcela neloša

Member
Member

Poruka : 421

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 08.02.19 22:38

Odgledao prve dve epizode.

Šta znam. Ima dobrih ali i loših strana.

Ajde da krenem od glavne. Meni nije loša. Barem nije retardirana kao Lety. Samo što ne vidim kakvu će transformaciju sa njom da naprave. Ne deluje mi da može da izgleda nešto preterano lepo.

Elias kao da je iskočio iz PEAM. Nije komedija njegovo. Previše se krevelji.

Sabrina Seara je očekivano dobra kao Marcela. Meni je ona svuda ddobra, ovo je generalno dobar lik. Tako da nisam od nje ni očekivao ništa manje od ovoga.

Ali zato Sylvia Saenz kao Patricia totalni promašaj. To sam već rekao ranije. Ona jeste dobra glumica ali ovo nije uloga za nju.

I klub de las feas je totalno razočaravajući. One su u LFMB sve bile opaljene, ovo ovde baš bezveze.

I za kraj svi ovi ovde nisu ni do kolena Navidad i njenoj Marciaaaaaa. rofl

Iznenadjujuće produkcijski izgledaju super. Izgleda da su imali dobar budžet.

Miloš92
Moderator
Moderator

Poruka : 12592

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 16.02.19 23:07

Gledam i dalje ovo. Mogu reći da su mi stvarno ali stvarno skroz ok.

Ova glavna mi je sve bolja. Nakon originalne možda čak i najbolja Bety od svih Bety koje sam video. A bacio sam pogled na mnoge verzije. Baš je simpa. Samo što neće izneti etapu nakon transforacije. Devojka nije ni sredjena lepa.

Jedina mana su mi club de las feas. Dobra je Amaranta Ruiz, odnosno ova što je muž vara sa mladjom. Ostale su baš loše. Zbog čega je Jemmy Osorio nakon onakvog exotasa kakav je bila "Celia" završila ovde u sporednoj ulozi?

Čak sam se navikao i na Sylviu Saenz. Nije ni blizu Navidad ali mi postaje ok. Prosto skroz drugačije iznosi lik. Ovde niko nije toliko iskarikiran kao u LFMB.

Ja original nikada nisam odgledao ceo, više sam je hvatao. Tako da ne znam koliko ga prate ali u odnosu na LFMB ima izmena, bar koliko se ja sećam.

I dalje sam iznenadjen koliko je uloženo u ovo. Gledam ove scene iza kamere. Pa oni su zatvorili deo Central parka i još nekoliko poznatih lokacija u Njujorku. Koliko sam to košta. Produkcija je sjajna. Al mislim da ih malo košta što su ubacili skroz nepoznatu glumicu. Trebalo je ipak neku koja ima fanove. Imali bi bolju gledanost.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Stefy on 17.02.19 12:24

Meni se isto sviđa, odgledao sam tek 3 epizode, ali mi je simpatična serija. Produkcija je stvarno neverovatno dobra, ja dosad nisam video išta Telemundovo da je snimano ovako dobro. Ja nisam nijednu verziju gledao celu, tako da se radnje baš slabo sećam i ne mogu da procenim koliko je i šta izmenjeno.

Najveći problem su mi ovde glumci. Sve je super, ali nekako ne znam što su uzeli toliko nebitne glumce. Ja Erika Elijasa uopšte ne volim oduvek i ovde on glumi okej, ali uopšte mi nema neki taj frajer fazon kakav bi trebalo da ima. Nekako mislim da bi se Čokaro odlično snašao u toj ulozi jer kad je on komičan i glupira se, okej to iznosi. Nekako mi je ta uloga od svih ovih Telemundovih novijih najviše za njega. Dijaz je okej i prvi put ikada izgleda lepo, bez one grozne zalizane kose ili loknica. Ova što glumi Patrisiju mi je PREIRITANTNA. Prvo što uopšte nije lepa, a drugo što mi se uopšte ne sviđa kako iznosi lik. Zasad mi je omiljena ova Marsela i glavna što se glume tiče, ostali su mi baš nekako bezlični. Nastaviću dalje, pa ću videti da li će da mi se svidi. Zasad su prespori s radnjom.

Moderator
Moderator

Poruka : 4263
Godina : 22

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Sava on 17.02.19 13:23

Bacio i ja pogled na  prve tri epizode. Skroz prate original. Produkcijski su stvarno sjajni. Mene užasava spanglish. Nepotrebno i grozno zvuči. Što se tiče Patricije, problem je što ova glumica ima iritantan glas, sva je piskava. Što reče originalna Patricia "Esa horrible voz yo la conozco".

Elias mi nije nešto, ali je dobro što su zadržali da je Armando histeričan i glasan. Diaz mi izgleda ljigavo, ali meni on zgadio zauvek od Sante diable. Betty je ok. Njeno mucanje mi čak i nije loše, ni to što je sva isprepadnuta. Iznenadilo me što je originalna Betty imala samo 26 godina kada je snimala ovo, delovala je dosta starije. Ova nova Betty ima 22, a deluje mlađe.

Jedna od ovih iz kluba ružnih je igrala najbolju Lucerinu drugaricu u MDET. Ona bucka. Nisam je video od tada. A Mara iz Santa diable isto igra baš drugačije, nisam je prepoznao. Taj lik je i u originalu igrala tamnoputa glumica. I Gloria Peralta super izgleda, ne pamtim kada sam je poslednji put video.

Nicolas je super. Dopada mi se što nisu napravili karikaturu od njegovog lika. Mada, nije ružan, izgledao kao hipster.

Originalna Betty im je poželela uspeh, a originalni Armando se valjda i pojavio kao cameo.

Moderator
Moderator

Poruka : 2238

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 17.02.19 13:54

Jeste. Pojavio se dal u 5-6 epizodi.

Jedna od ovih iz kluba ružnih je igrala najbolju Lucerinu drugaricu u MDET. Ona bucka. Nisam je video od tada

Sehyla. Gledao sam je ja posle u MDF, ADCLG... Ne znam dal je još negde bila.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Xsica on 19.02.19 21:29

@tae wrote:
-Saul Lisazo!!! dobro će on ovo odradit

koga on glumi?(ako sam pogledala orginal iz Kolumbije)

cim sam vidla Eliasa facepalm jednostavno mi nema karizmu momak za ovu ulogu, za to je potreban neki strog i muzevan frajer
Xsica
Xsica
Member
Member

Poruka : 222

Back to top Go down

Post by Sasha on 19.02.19 22:08

Glumi Armandovog oca tj. Elijasevog
Evo ko je ko u odnosu na orginal
Sasha
Sasha