EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Betty en NY - Page 9 Eog4CZj

Betty en NY

Page 9 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Go down

Betty en NY - Page 9 Empty Re: Betty en NY

Post by Stefy on 20.06.19 23:36

Mislim da su tu Marselinu prevaru ubacili da bi oprali Beti, jer je meni u toj originalnoj priči žrtva Marsela, a ne Beti bez obzira na sve. Ona je sve vreme bila svesna šta radi, samo je bila zaslepljena ljubavlju i meni to nije jako opravdanje za njene postupke u firmi. Ovako, Marsela ne može da bude nikako iznad nje i samim tim Beti to čini većom žrtvom.

Moderator
Moderator

Poruka : 4263
Godina : 22

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Stefy on 22.06.19 6:47

Odgledao sam ove bitne epizode. Generalno, svidelo mi se, mada je moglo biti dramatičnije i sa malo boljim scenariom. Odgledao sam scenu upravnog odbora i originalne verzije i takođe mi se nešto nije svidela. Zamišljao sam celo to razortkrivanje mnogo upečatljivije. Pritom mi najviše tu škripi scenario, nemaju nikakve jake rečenice nego su više se fokusirali na emocije. Mnogo mi se svidela scena kada Marsela seče venčanicu. naklon Sad me baš interesuje šta će se delja desiti. Nadam se da će imati negde oko 110 epizoda i da neće još mnogo odugovlačiti jer je serija baš-baš razvučena. Mogli su ovo mnogo bolje da spakuju da bude i gledljivije i zanimljivije i dinamičnije. Previše su ga razvukli.

Moderator
Moderator

Poruka : 4263
Godina : 22

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 22.06.19 14:54

Prica se da ima 116 epizoda ali jos uvek nije zvanicno potvrdjeno kad je kraj. Najavljuju Senose za avgust, mada se ovo sad nece krajem juna pocetkom jula dosta dana emitovati zvog fudbala, nekih praznika, tako da ce verovatno da razvuku tih 116 epizoda do pocetka avgusta.

Miloš92
Moderator
Moderator

Poruka : 12591

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 30.06.19 1:49

I ovo šalju na pauzu do 8. jula. Ne znam što rade to. Ok, dva dana ove nedelje će biti neke utakmice a preostala tri će emitovati filmove. Zbog čega? facepalm

I za narednu epizodu najavljuju Beti i njenu fizičku transformaciju. Živo me zanima kako će da srede ovu, devojka je prosto nije lepa.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Bojan on 11.07.19 23:33

Evo Betine transformacije smile2

Generalno, samo skinula naočare smile2
Od grdobe Leti su napravili ljepoticu u odnosu kakva je bila, ali ova Beti...

- Charly Flow
Bojan
Bojan
Senior member
Senior member

Poruka : 769
Godina : 24

https://www.facebook.com/telenovele.serbia/

Back to top Go down

Post by Jenna Maroney on 11.07.19 23:39

Pa dobro slatka je ova mala. Nju su trebali malo vise proruznjati na pocetku. Bukvalno samo su joj nabili naocale na glavu i to je to. Mogli su joj kosu ispeglati mada vjerovatno ce to kasnije.

A Bgmi Leti je bila sve samo ne lijepa nakon transforamcije rofl Meni je cak i gore izgledala rofl Mada opet od Angelice Vale ne mozes napraviti ljepoticu kako god da okrenes.

Jedina transforamcija koja je bila wow bila je ona originalna. Cak ni americka nije bila nista posebno.
Jenna Maroney
Jenna Maroney
Senior member
Senior member

Poruka : 970

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 11.07.19 23:47

Ja od početka govorim da ovi neće moći da naprave neku transformaciju. Na početku je nisu poružnili toliko a sad ne mogu da je prolepšaju jer devojka prosto nije lepa. Izgleda manje više isto. Ali svakako je meni možda i najbolja Betty, baš dobro iznosi lik.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 16.07.19 21:03

Evo krece Beti i u Meksiku. Interesantno je to da sam za ovu verziju koju je uradio Telemundo svuda procitao sve same pozitivne komentare, toliko pozitivne da za ovu verziju cak i fanovi originalne verzije kazu da je rimejk odlicno odradjen.

Le tre rose di Eva -prva sezona- 09/12
-MILOS-
-MILOS-
Moderator
Moderator

Poruka : 4428

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 16.07.19 21:43

Pa stvarno jesu dobri.

Ova glavna možda nije poznata ali je sjajna. Meni možda čak i najbolja Betty od svih koje sam video, pa bolja i od originalne.

Erik Elias nije neki glumac ali realno za ovakvu ulogu ni ne treba više.

Seara je sjajna kao Marcela.

Saenz mi je u početku bila očajna kao Patricia ali mi je vremenom psotala sjajna. U početku mi je u sećanju bila Navidad koja je igrala na skroz drugačiji način. Trebalo mi je malo vremena da naviknem na ovu i da skapiram koliko je zapravo dobra.

Jedino su mi culb de las feas ovde malo sjebali. Ne znam, osim ove što je vara muž ni jedna mi nije bila dobra i zanimljiva.

Na sve to produkcijski su zaista na jako visokom nivou.

Tako da ne čude me dobri komentari. Prosto zaslužuju.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 9 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Back to top

- Similar topics