EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Jugar con fuego

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Re: Jugar con fuego

Post by Miloš92 on 04.02.19 14:17

Ja odgledao svih 8 epizoda. Meni je ovo tako bezveznjikavo. Produkcijski su dobri, glumci ok, lokacije lepe ali priča smorčina. naklon Evo tek sad u 8 epizodi da se nešto kao desilo. Njima je priča da se lik kreše sa jednom, zavodi majku, zaljubljuje u ćerku. I svaka epizoda identične scene. Nema ni jedne sporedne priče. Ništa. Očekivao sam mnogo više.

Miloš92
Moderator
Moderator

Poruka : 12148

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 05.02.19 23:23

I zavšrio sam sa ovim. Mrzi me sad nešto previše da komentarišem. Baš ništa posebno od početka do kraja.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Stefan on 05.02.19 23:40

Ja sam odgledao četiri epizode i stao, čekao da se završi pa da ostatak ogledam u cugu, to ću verovatno za vikend.

Sve je lepo osim priče koja praktično ne postoji. Uspeli su da evo četiri epizode, što je skoro pola serije, budu dosadnjikavi, a po tvom komentaru bih rekao da je tako do kraja.

Aliiii... Jason Day aw aw aw

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3203
Godina : 29

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 05.02.19 23:46

Poslednje 3 epizode se kao nešto desilo, tj. od momenta kada su se vratili na one scene sa početka serije. Ali ni to nije bilo ništa posebno.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by -Bojan- on 06.02.19 7:39

@Stefan wrote:Aliiii... Jason Day aw aw aw

Razumijemo se rofl rofl rofl

-Bojan-
Member
Member

Poruka : 419
Godina : 24

https://www.facebook.com/telenovele.serbia/

Back to top Go down

Post by Stefy on 06.02.19 10:38

Sad su na Telemundovom sajtu objavili neke necenzurisane epizode u jednom delu sa nalepljenim engleskim prevodom, a one prvobitne su sve uklonjene. nezna Kakva je to cenzura bila? Pretpostavljam da su cenzurisali psovke, kao i uvek, pa im je necenzurisana verzija zapravo to.

Moderator

Poruka : 4216
Godina : 21

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by -Bojan- on 06.02.19 11:51

Ubaci i to na mundolatino, dok nisu uklonili smile2

-Bojan-
Member
Member

Poruka : 419
Godina : 24

https://www.facebook.com/telenovele.serbia/

Back to top Go down

Post by Bayron on 08.02.19 10:22

evo i ja sam završio. za mene najbolje od latino serija u poslednjih 10-15 godina. svaka čast glumcima, scenaristima, produkciji, svima... bez ijedne zamerke. bravo, uživao sam gledajući je.

Bayron
Administrator
Administrator

Poruka : 7046
Godina : 30

Back to top Go down

Post by Stefy on 10.02.19 14:18

Odgledao sam već 4 epizode i meni se ovo baš sviđa. cool Nije ništa posebno radnja, ni priča, ali mi se sviđaju glumci, cela ta triler atmosfera, onda pogledi kad Fabrisio flertuje s ovim ženama, baš je sve lepo upakovano. Jedino što me užasno nervira je Laura Periko, meni je ta devojka toliko grozna bila oduvek i ona mi je ovde jedina nekako loša i skroz van cele priče. Ponsea su baš omatorili, on čovek jeste sad mator, ali ovde su mu dodali još 10 godina. Svakako i dalje dobro izgleda. wub Lola mi je najsmešnija i baš me zanima šta će uraditi sa slikama koje je prebacila sa Kamilinog telefona. Gabi Espino koja glumi kurvu mi je ovde otkriće. wow Ovo je možda prvi put u životu da mi je ta žena iole zanimljiva. Baš se ugojila nekako, ne liči više na sebe i ne mogu da verujem da je skratila kosu i da konačno ima "drugačiju" frizuru nego prethodnih 15 godina. Sve u svemu, meni je baš zanimljivo i verovatno budem do večeras odgledao sve, pa ću pisati. Baš me interesuje kako će se sve završiti i šta će Horhe da uradi kada otkrije sve. wow

Ne znam šta su uradili ovom Džejsonu Deju da on ovde izgleda lepo. wow Gledao sam ga u Venganza i tamo je bio toliko grozan da je neverovatno da se čovek samo s bradom i malo puštenom kosom ovako prolepšao. Generalno, njemu je baš legla ova uloga, nekako mu stoji da bude ženskaroš. Svaka čast Telemundu na njegovom izgledu i transformaciji.

Gledam inače onu necenzurisanu verziju koju je Telemundo objavio na svom sajtu dan nakon emitovanja. Upoređivao sam prvu epizodu one prvobitne sa sajta i sa Telemundo Now s ovom i razlikuju se što su u necenzurisanoj ove scene seksa malo duže i Gabi Espino su ispale sise u prvoj sceni. aplauz To me je baš šoknulo, na šta je spala. lol1  Isto tako joj ispada i celo dupe u sceni kod bazena, tako da pretpostavljam da je sve isto sem tih scena koje su u necenzurisanoj malo slobodnije i drugačije izmontirane. Bolja je i jer su epizode montirane tako da nema onih pauza za reklame nego cela epizoda ide normalno, ali jedina mana je što ima nalepljen engleski prevod.

Moderator

Poruka : 4216
Godina : 21

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Bayron on 10.02.19 18:17

laura perico je predivna. ovo sam od victorije čekao, izuzetan talenat, harizmatična, prelepa.

Bayron
Administrator
Administrator

Poruka : 7046
Godina : 30

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top