EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Jugar con fuego - Page 4 Eog4CZj

Jugar con fuego

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Jugar con fuego - Page 4 Empty Re: Jugar con fuego

Post by Miloš92 on 10.02.19 22:17

I meni je Perico super. Nije sad neka lepotica ali dobra je glumica.

Miloš92
Moderator
Moderator

Poruka : 12416

Back to top Go down

Post by Hierro on 10.02.19 22:52

Pogledao sam i ja pre neki dan poslednje dve epizode, gledljivo, ali po meni nista specijalno, ocekivao sam da ce Fabrisio i sa Martinom da se upusti u neku semu, i steta sto nisu i tako namestili. Ja sam Gaby Espino voleo u svakoj seriji, pa i ovde mi je skroz ok. smile2
Sto se kraja tice, bas sam se iznenadio sto je Fabrisio ipak mrtav, a i sto je Peter oprostio Camili i to me veoma iznenadilo. smile2 Ostalo ocekivano. smile2
Ni meni Laura Perico nista posebno, jeste ok glumica, ali nista posebno. Steta sto ne snima cesce, secam je se iz Victoria i tamo je bila odlicna.
Hierro
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1721
Godina : 25

Back to top Go down

Post by Ángel on 23.02.19 20:23

Potroših celu subotu gledajući ovaj smor od 10 epizoda... facepalm

Produkcija je baš super, kamera, lokacije, gluma, muzika, entrada...

Radnja - pa ok za jedan film od sat i po, plafon dva. I to je to. Ali za seriju nikako.

Ovog glavnog su super uboli, pravi latino zavodnik, i onda njega takvog stave da zavodi sve ženske u seriji. A od njih tri ne zna se koja je gora. Ova Laura Perico je jedna od najodvratnijih likova iz telenovela IKADA. Harizma minus minus minus beskonačno. Sva je aneminčna i nikakva, ima tu neku facu kao Federer, sva je nešto namrgođena i neraspoložena. Ovu Espino ne mogu da smislim oduvek koliko mi je iritantna, a vidim da se još dodatno i nagojila. Margarita izgleda baš staro ovde.

Sve u svemu, ogroman smor bez cilja, svrhe, poruke, poente, bilo čega. thumbdown

Global moderator
Global moderator

Poruka : 9026

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 23.02.19 21:44

Ma smorcina. Mislim meni je sve dobro osim priče. Ti ispljuva ove tri a meni su sve super. Za Espino može sve da se kaže ali fizički meni je ona vauuu. wub Jeste nabacila koje kilo ali mi ni to ne smeta. A Margarita, pa žena ima 50 i kusur godina, nije se izoperisala i izgleda u skaladu sa godinama. A Perico je dobra glumica. Ali džabe sve kada nema priče.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Stefan on 23.02.19 23:55

Meni je Perico jedna skroz neupečatljiva pojava, veliko ništa.

Kako god, Jason Day mi je jedina svetla tačka ovde. aw Nisu ovi ostali loši, ali prosto nisu dovoljno interesantni da bi se zbog njih gledalo nešto što nema priču.

A ovo baš nema priču, kao što ste već napisali. I stvarno mi je neverovatno da su uspeli da seriju koja ima samo deset epizoda učine tako dosadnom. Pretpostavljam da ni brazilski original nije bio ništa zanimljiviji, s tim što je Day bolji frajer od onog Kaue njihovog.

Stefan
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3240
Godina : 29

Back to top Go down

Post by Ángel on 24.02.19 1:12

@Stefan wrote:s tim što je Day bolji frajer od onog Kaue njihovog.

Mrtva trka, i Caua je bombona baš za ovaj lik.

Global moderator
Global moderator

Poruka : 9026

Back to top Go down

Post by Bayron on 24.02.19 13:22

nema priče, nema priče... nacrnili ste seriju samo zbog toga što nema cirkusa.

meni oduvek više i leže telenovele s laganom radnjom, gde se akcenat stavlja na druge stvari. glumci su odlični, ambijent, dijalozi. sve ide svojim tokom. glava, rep, zaokruženo kako treba. plus čista kolumbija, bez meksičkih preseravanja i običaja. klasika, bez cmizdrenja i nebuloza, bez kartela i njihovih sponzoruša. time su me u startu kupili.

imaju, da kažem, 8 centralnih likova. svako od njih je dobro okarakterisan i ima svoju priču. za 10 epizoda dovoljno. bolje od svega što je telemundo u toku poslednjih 10ak godina uradio.

Bayron
Administrator
Administrator

Poruka : 7142
Godina : 30

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 24.02.19 13:36

Jel treba svi da se klanjamo iz razloga što se tebi svidja?

Serija nema priču i to je činjenica. I meni je nedopustivo da serija od 10 epizoda bude dosadna a ovo mi je bilo dosadno. I kao što vidiš to je mišljenje većine. Al tebi se svidja i to je kul, tvoje pravo.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Bayron on 24.02.19 13:44

većine koja voli cirkuse.

većini su čak i dobri televisini cirkusi tipa lo que la vida me robo, dosadni i bez priče. ja vas ne razumem i smešno mi je potenciranje toga "dosadno" i "nema priče". nije ovde priča ništa wow, ali činjenica je da je sve dobro sklopljeno i upotpunjeno u jednu celinu.

Bayron
Administrator
Administrator

Poruka : 7142
Godina : 30

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 24.02.19 14:08

Ja volim cirkuse ali isto volim i kvalitetne životne priče. Tipa "Victoria", "Para volver a amar" ili "Vivir a destiempo". Ni jedna od njih nije cirkus, sve su lagane ali nisu dosadne. Imaju sjajne likove, dijaloge itd. Dok mi je ovo na primer kao "Caer en tentacion". Priča u suštini ok, glumci dobri, produkcija savršena. Al prosto dosadno.

Ovde ideja kao ideja nije loša. Ja sam zato i krneuo da gledam. Ali prosto nisu je dobro razradili. On prvo sa Espino, klasična kres šema. Pa odjednom ga nekako na brzinu spandjaše sa Perico. A usput je zaveo i Margaritu i upravo ta priča mi je bila nekako najzanimljivija i sa najviše potencijala a medju njima se ništa na kraju nije desilo.

I kao što reče Angel, ova priča bi za film od sat i po bila odlična. Ali nema materijala za 10 sati. Njima je neka "akcija" poslednje 2-3 epizode, prethodnih 7 je moglo da se spakuje isto u 2.

većini su čak i dobri televisini cirkusi tipa lo que la vida me robo, dosadni i bez priče.

LQLVMR je postala cirkus negde na polovini. Pre toga je bila smorčina. I ako ne mora biti neko merilo i sama gledanost je to pokazivala. Dok su bili dosadni fracasirali su kad su ubacili cirkus bili su exito. Ovo je fracaso od početka do kraja. I čisto sumnjam da je Telemundo nakon ovolikih ulagnja u produkciju i lokacije zadovoljan brojkama koje je imala.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top