EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Vivir sin permiso

Go down

Vivir sin permiso

Post by -MILOS- on 12.01.19 20:14

VIVIR SIN PERMISO

Produkcija:  Mediaset España - Alea Media, 2018
Broj epizoda: 13+

Serija govori o moćnom čoveku Nemu Bandeiri, koji saznaje da boluje od Alchajmera i mora da odabere naslednika svoje imperije koja nije stečena na legalan način. Mario je uspešan advokat, kojeg je Nemo odgajao kao svog sina, ali ga ne vidi kao svog naslednika jer ne nosi njegovu krv. Nemov sin i kćerka nisu pokazivali interes za posao, ali kada saznaju da je izbor naslednika u toku daju sve od sebe da pokažu ko je sposobniji. Pored dvoje dece, Nemo ima i vanbračnu kćerku Laru, koja ostaje bez majke i prezire očev način života. Mario planira da zavede i oženi se Nemovom kćerkom Ninom, ali upoznaje Laru i uprkos svemu zaljubljuje se u nju i oseća nekontrolisanu strast prema njoj. Mario biva podeljen između te snažne ljubavi i prevelike ambicije.

Uloge:
Álex González - Mario Mendoza
José Coronado - Nemo Bandeira
Claudia Traisac - Lara Balarés Ponte / Lara Bandeira Balarés
Luis Zahera - Antonio Yáñez Ferreiro Ferro
Pilar Castro - Asunción Chon Moliner
Giulia Charm - Nina Bandeira Moliner
Àlex Monner - Carlos Bandeira Moliner
Unax Ugalde - Marcos Hevia / Malcolm Sousa
Ledicia Sola - Elisa Carballo

-MILOS-
-MILOS-
Moderator
Moderator

Poruka : 4230

Back to top Go down

Re: Vivir sin permiso

Post by -MILOS- on 12.01.19 20:24

evo sad gledam i par forumasa je odgledalo prvu sezonu, uredno komentarisali, ali nisu otvorili temu tako da vas sve molim da ako zelite da komentarisete neku novu seriju da otvorite temu, a ne da se piskara u opstoj temi smile2 Da serija nema drugu sezonu, ne bih ni otvarao temu, a ovako posto je druga sezona snimana, a uz to ce se naravno gledati, rekoh da otvorim temu smile2
Ja sam trenutno zavrsio sedmu epizodu. Iskreno meni ova serija uopste nije bila u planu
da je gledam sad, vec sam planirao da je gledam tek nakon sto se emituje druga sezona. Poceo sam da je gledam zato sto imam epizode u full HD i uz to sam isprobavao novi TV smile2 odusevio se kako je odlicna slika i tako poceo da gledam jednu, drugu, trecu epizodu iz cuga smile2 znaci ovo je tako dobro wow malo je reci da su me odusevili smile2 prvo likovi su odlicni, prica takodje, a tek odabir glumaca naklon Spanci odavno nisu imali neku ovako dobro osmisljenu seriju a da se emituje na nacionalnoj televiziji smile2 jedino sto mi se ne svidja je to sto znam sta ce se desiti sa Alehandrom wall kreten danas slucajno procitam spojlercinu i sad sam u bedaku zbog toga cry

-MILOS-
-MILOS-
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 13.01.19 19:35

zasto su morali da ubiju Alehandra mrgreen cry sad idem da gledam sve njegove serije rofl
znaci kakvo je ovaj Mario zlo od lika wow pa on je ladno zajebao i Rubi i Teresu mrgreen tetka Berta i njen sinovac ce im jebati kevu u drugoj sezoni naklon a tek ce leteti perije kad se pojavi Bertin muz juhu scena kada Daniel poliva Karlosa je tako televisa mrgreen jos kad mu Daniel govori kako je ziveo za ovaj trenutak da mu kaze sve sto mu je na dusi i onda krece da nabraja ovo ti je sto si mi se smejao za naglasak (meksicki), ovo ti je zbog moje odece, kose, nacionalosti naklon
Ne znam zasto ali ja bar imam osecaj da se spanci zaista tako ophode prema meksikancima smile2 kao da su oni iznad njih smile2 Lara mi je bila skroz nebitna za ovih 13. epizoda smile2 likusa je protagonista, a uopste se nista nije vrtelo oko nje, pa cak i njena romansa sa Malkolmom mi nije bila zanimljiva smile2
Meni je ova prva sezona bila brutalno dobra. Non stop se nesto desavalo i zato ocekujem da u drugoj budu jos bolji. Nadam se da ce Mario imati originalan kraj i da ce na kraju platiti za sve sto je ucinio, a napravio je tolika sranja mrgreen
ovo sa Karlosom je bilo isuvise puke bolje da ga je ubio, nego sto ga ja osakatio ovako za ceo zivot.
A sad dok se Telecinco smiluje da emituje drugu sezonu procice sigurno godinu dana mellow

-MILOS-
-MILOS-
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Sava on 13.01.19 20:41

Berta je inače igrala jednu od žena u komi u poznatom Almodovarovom filmu "Pričaj sa njom", ako je neko gledao. Meni njena priča sa posinkom baš ima potencijala. Čitam da je žena i pevačica, pritom odlično priča i engleski, jer joj je majka Engleskinja.

Lara je totalno nebitna. Glumica je simpa, ali je lik levo smetalo.

Veselim se drugoj sezoni, ali ne verujem da će skoro.

Moderator

Poruka : 2201

Back to top Go down

Post by Sava on 09.02.19 23:20

Moderator

Poruka : 2201

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down