EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Crveni mesec

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Crveni mesec

Post by Marko on 24.01.19 20:57

CRVENI MESEC

RTV Pink | 2019 -

Ljubavnoj priča između srpskog oficira i ćerke austrougarskog vojnog atašea. Priča je smeštena u vreme Prvog svetskog rata.

Uloge:

Last edited by Marko on 24.01.19 21:01; edited 2 times in total
Marko
Marko
Senior member
Senior member

Poruka : 731
Godina : 27

http://kulturna-srbija.blogspot.com/

Back to top Go down

Re: Crveni mesec

Post by Marko on 24.01.19 20:58

Budući da se set uveliko gradi, i da u martu počinje snimanje, trebalo bi sad početi izlaziti informacije o ovoj dramskoj seriji iliti telenoveli.

Iskopao sam informaciju da će za seriju biti zadužen bivši mag hr sapunica Roman Majetić.
Marko
Marko
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Ángel on 24.01.19 21:24

Zar Mitrović nije rekao da ovo radi isto Radoš Bajić?

Global moderator

Poruka : 8950

Back to top Go down

Post by Marko on 24.01.19 21:26

U intervjuima nije spominjao imena.

A Radoš koliko sam čitao ove godine radi dve serije - drugu sezone "Psi laju vetar nosi" i novu seriju "Preživeti Beograd".
Marko
Marko
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 18.02.19 0:45

I ja sam, iz pouzdanih izvora, dobila informaciju da ovo, kao producent, radi Roman Majetic, ali, izvor necu otkrivati, nije lepo da zloupotrebljavam to na taj nacin. Majetic stoji iza svih "Avinih" serija emitovanih kod nas, na "Pinku", od "Vile Marije" do ukinutog "Zakona ljubavi", da ih ne nabrajam sad sve, potrajalo bi, uglavnom, sve sam ih gledala i sve su mi legle, pa cu tako i ovo, s' tim da sam ja cula da se radnja desava u epohi Obrenovica (nije nemoguce da tada pocinje, obzirom da znamo da je radnja smestena u 1904. godinu, dakle, godinu dana nakon "Majskog prevrata"). E, zato jedva cekam da procitam neki ozbiljniji tekst o snimanju ove serije, da razresim te nedoumice, i naravno da vidim kakva je prica i glumacka ekipa, obzirom da sam se ozbiljno zagrejala za domace serije, osamdeset posto onoga sto se snimi, meni se gleda. smile Polako, bice i to jednom. Uglavnom, ova serija mi se toliko gleda, da cu da siznem do septembra. smile Moracu da budem strpljiva. Inace, Zeljko Mitrovic odavno najavljuje ozbiljan razvitak domaceg serijskog programa na "Pinku", ima dve godine valjda, pa bi bilo vreme da mu se, vise, konacno posvete, aman. smile Kapiram da to ne bi ni radili, da im turske serije prolaze bajno i sjajno. Mislim da treba da ima za svakog ponesto, jednolicnost dosadi, to je kao da stalno hocete da citate istu knjigu, gledate istu seriju ili jedete isti kolac. A onda pomislite, daj da promenim nesto, ima jos toliko stvari pored onih koje vec poznajem i volim, te je tako sad i "Pink" ponovo dosao do domaceg serijskog programa. Uglavnom, vec imaju prvog (ne)strpljivog gledaoca, tj. mene. smile
I da, laknu mi sto ovo ne radi gospodin Rados Bajic, odahnula sam kada sam to saznala, jer, koliko god on bio dobar glumac i televizijski stvaralac, telenovele jednostavno nisu njegov fah, a i jedino sto ume je da ih napljuje.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3820

Back to top Go down

Post by Stef on 18.02.19 0:50

Mitrović može do sutra da priča o nekoj budućnosti kad čovek menja shemu na svaka 2 minuta.

Meni miriše da će ovo biti nešto kao Ratkajevi, ok premisa al davljenički realizovana.
Sve u svemu predviđam flop. kafa

Stef
Stef
Moderator
Moderator

Poruka : 10292

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 18.02.19 0:54

Ja dajem sansu, pa sta bude. smile Ovo vidim u 21.00 h, radnim danima. smile I pre nego sto sam sve ovo saznala, ja sam htela da gledam seriju, a sad tek hocu.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3820

Back to top Go down

Post by TVman on 18.02.19 11:58

Meni su Ratkajevi bile prva hrvatska serija i sa uzivanjem sam ih pratio i su me navukli i dalje da gledam hrvatske. Ako bude i ovo na takvom fazonu, gledat cu. Al prvo neka pocne, pa onda cemo pricat jer ipak je rec o Mitrovic i Pink koji retko kad ispunu neko obecanje.

TVman
Senior member
Senior member

Poruka : 969

Back to top Go down

Post by mar999 on 18.02.19 20:11

Meni prica deluje ok. Realizacija ce 99% biti losa jer je to Pink. I iskreno ne verujem da ce taj tip serije imati prodju na Pinku. Mislim da su vise za RTS te istorijske serije.

mar999
Senior member
Senior member

Poruka : 668

Back to top Go down

Post by Stefan on 19.02.19 16:45

Serija se zove „Crveni mesec”, glavnu ulogu igra Ivana Dudić, a njenog partnera Miloš Đurović. Priča se dešava između 1913. i 1915. godine i prati srpskog oficira koji se vraća kući sa fronta i treba da se oženi, a na njega oko baca ćerka austrougarskog diplomate.

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3203
Godina : 29

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next