EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Silvia Pinal frente a ti

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Silvia Pinal frente a ti

Post by Ángel on 16.02.19 21:25

SILVIA PINAL FRENTE A TI

Produkcija: Televisa, 2019.
Broj epizoda:
Ángel
Ángel
Global moderator
Global moderator

Poruka : 8988

Back to top Go down

Re: Silvia Pinal frente a ti

Post by Ángel on 16.02.19 21:25

Odavno nisam video lepši poster za telenovelu...

Ángel
Ángel
Global moderator
Global moderator

Back to top Go down

Post by Božić29.10.'99 on 16.02.19 22:25

El Gran regreso de SORAYA MONTENEGRO! rofl rofl rofl
Poster je zaista savršen...sve pohvale

Božić29.10.'99
Senior member
Senior member

Poruka : 871

Back to top Go down

Post by jasanty on 18.02.19 11:03

Prva epizoda dostupna na YT. smile2
jasanty
jasanty
Member
Member

Poruka : 231

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 19.02.19 13:24

I ovo cu gledati, bas me zanima, iskreno, a mislim da nece imati vise od 20 epizoda. smile Nisam gledala nista iz "Televise" skoro godinu dana.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3859

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 23.02.19 22:51

Televisa okačila na yt 1-5 i 13 epizodu. Ja ne znam šta se sa njima dešava.

Miloš92
Moderator
Moderator

Poruka : 12281

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 23.02.19 23:11

Znam, i sve sam odgledala, tako da cu ovu seriju pratiti, iz razloga sto mi je veoma zanimljiva, zanima me prica od Pinal, citala sam o njenom zivotu, plus znam ko su svi likovi koji se pominju u seriji, cak i kad imaju neko levo ime, kao na primer skotina od Enrikea Gusmana, a cikica mi je bio jako simpatican dok nisam saznala sta joj je sve uradio, plus mi se svidja sto ima puno poznatih glumaca, tako da je to kod mene dodatan plus. smile Reci cu samo da Adrijana Nijeto glumi Silviju Paskel, Marselo Kordoba Artura de Kordovu, Arturo Penice Luisa Pinala, Luis Hose Santander Moisesa Paskela, i sve mogu da razumem, da Hari Gajtner glumi zrelijeg Emilija Askaragu Milma, ja znam kako je on izgledao, i mogu da kazem da se frapantno lice, ali, kud nadjose da ga u mladjim danima glumi Eleasar Gomes? facepalm Odlicna mi je ova Marija de la Fuente, koja glumi Silvijinu majku Merilu, a i Nikol Vale, kao mlada Silvija je sjajna (ona je, inace, cerka Raula Valea i Arlet Paceko, polusestra Anhelike Vale), i Itati mi je odlicna, i drago mi je da se lepo snasla u ovoj ulozi, meni se dopada, mada sam, kao i ostali svet, u pocetku sizela sto Silvija nije Fernanda del Kastiljo, ali sam Itati, cim je pocela serija, prihvatila, ona je tu i nema promene, to je cinjenica. Takodje, Saris Sid je Libertad Lamarke, divna je bila, bas kao i Horhe Galjegos kao Pedro Infante. I onaj sto je glumio Rafaela Bankeljsa, Silvijinog prvog muza, izneo je bas sta treba. Ja sam zadovoljna. Da ne prepricavam, ko hoce da vidi o cemu se tu radi, neka gleda.
Istakla bih jos da smatram da je najveci kvalitet ove bio-serije taj sto verno prenosi vreme u kome se radnja serije desava, dakle, od Silvijinog rodjenja, 1931. godine, kada su zene bile obespravljene i kada se smatralo da su stvorene samo za to da sede kod kuce, brinu o deci, kuci i kuvaju rucak, cekajuci muza da se vrati sa posla, i da uvek sve mora da bude onako kako on kaze. Ona je iz tog sablona iskocila milion puta, i to je ono sto mi se ovde najvise svidja, sto je zena imala hrabrosti da svoj zivot zivi po svome, a ne kako to drugi zele, sto ju je mnogo puta papreno kostalo, ali je ona posle svakog neuspeha i bola uspevala da se podigne, oporavi koliko bilo i nastavi dalje. Sjajna mi je serija. Muzika je carobna, kao i kadrovi i kostimi. Uprkos tome sto, kako sam cula, nemaju veliki budzet, Karla Estrada je ovu seriju, po mom misljenju, izuzetno odradila. Dopala mi se i Mia, Legaretina cerka.
Gledao neko? smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 27.02.19 20:16

Juče su imali 4.3 miliona. Čitam sada da je to najveća gledanost koju je televisa imala od neke epizode Lichite. Ispade ovo exitaso i to se još uvek nije pojavila Itati. I što je najjače od svega prvih 10 epizoda je već dostupno na internetu. Ne znam što je televisa to uradila.

Miloš92
Moderator
Moderator

Poruka : 12281

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 28.02.19 12:51

Kontam d su hteli da zagolicaju ljude, i da su uspeli u tome, sto im je najbolja strategija ove nove "Televise". smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on 28.02.19 20:59

Dostupna je cela serija već na netu. Furaju se da su Netflix, ali Silvia je očigledno tamo zvezdetina XX veka čiji život ih zanima.

Ja sam poskidao pa ću odgledati čim ugrabim vremena, nadam se samo da mi neće biti dosadna. smile2

Global moderator

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics