EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Zalim Istanbul - Page 2 Eog4CZj

Zalim Istanbul

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Zalim Istanbul - Page 2 Empty Re: Zalim Istanbul

Post by Stef on 19.04.19 1:07

I treća je bila odlična. naklon Ja i dalje u šoku da uživam u nekoj Sirminoj seriji a obično mrzim njene serije rofl s nestrpljenjem čekam svaku narednu epku.

Cemre Yilmaz naklon sjajna heroina, skoro me ovako nije oduševila neka glavna. Divan lik.
Najjače mi da je već provalila da Seniz i Cenk nešto mute oko Nedima i kreće u istragu. egyptian

Agah mi je isto odličan. Kuskan maestralan. naklon
I Seher mi je gotivna onako ratoborna, kad je htela da ošamari Agaha look

Ovo oko Cenka i Nedima mi deluje da ima još nečega skrivenog. Nije ga gurnuo, štaviše u flešbeku samo se povukao kad se Nedim držao za prozor a kad se napio rekao mu je da ga je on bacio. Nešto tu nije u redu, možda mu je sećanje pogrešno al svakako mislim da ima nešto još.

Cenk i Ceren krešu li se krešu rofl mada je već počela da ga smara, navalilo to pa ne staje. mrgreen

Bahar mi je odlična kao histerična lujka, vidi se da je Ahu učila, skroz Hulya Atahan stil smile2 al ovaj Dolunay je loš. U scenama kad treba da pokaže strah kao ovo kad se Cenk susretne sa Nedimom je sasvim ok al kad treba da pokaže bes ili da odglumi napad panike je stravičan. Al dobro imaju hemije to je bitno. zubo

Inače popili su kaznu od RTUKa rofl al ne zbog da kažem slobodnijih scena je l te nego zato što je Agah u prvoj epki izvređao doktora preko telefona. rofl Jbt al su ljudi zaludni da prijavljuju tako neke gluposti facepalm i evo u trećoj epki je išla scena kao zovu doktora na večeru da se Agah iskupi što je bio grub prema njemu. Tako je bilo i u Cukuru kad je Emrah gnjavio policajca pa su zbog toga popili kaznu i morali da se izvine.

Najjače scene u ovoj epizodi naklon naklon naklon bilo je tu još jakih scena poput okršaja Nedima i Cenka ili scene kad Seniz skonta da se Nedim polako oporavlja al ove su obeležile epku svakako:

Volim obe al ovo je baš jadno sa Cerenine strane. Ruke i usta ti se pozlatile Cemrem. aw

Baš jako su završili epku, Agah je uhapšen pod sumnjom da je upleten u posao sa drogom, Seher nahvatala Ceren u Cenkovoj sobi, Seniz otišla kod Nedima baklja5

Najave su bombetina naklon naklon naklon

Živ nisam do naredne epke dabogda bili zirve sa jedno 10% baklja5

Moderator
Moderator

Poruka : 10744

Back to top Go down

Post by TVman on 19.04.19 17:41

Jao nemoj biti Barbie #2 ko onomad sa Strumfetu sto nam je sa svojim komentarima vukla da gledamo nju rofl Ista mi je sad situacija i sa ZI.

TVman
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1124

Back to top Go down

Post by Stef on 19.04.19 17:48

Haha pa to mi je i cilj smile2 moram da komentarišem kad mi je serija super. aw

Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Stef on 26.04.19 22:40

Odgledao i četvrtu i tresem se, serija je preveliki luksuz naklon

Cemre razbija aw i to doslovno, prvo opalila onu flašu šampanjca po Cenku rofl pa celoj familiji ispričala kako je prevario i na kraju je poentirala sa onim snimkom gde Seniz na silu pokušava da da lek Nedimu naklon obožavam je wub

Ne znam koju scenu pre da izdvojim kao najjaču u epki jer je sve bilo super. roofl
Dobro, sem onoga kad je Ceren upala u Damlinu sobu, to mi je bilo bespotrebno i bezveze.

E, da muzika u seriji je odlična naklon i instrumentali i pesme.

Jedva čekam novu epku mada mi najave nisu nešto, navikao sam da sve gori. nezna
Archie vidim da gledaš, čekam komentare. popcorn

Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Archie on 27.04.19 17:01

Ja sam na drugoj epizodi. Za sada su mi odlicni, bas prava sapunjara koja moze da prismrdi OHB. Stao sam bas do dela kad im saopstavaju da postaju posluga kod Age u kuci. Njihove face su mi priceless kad to cuju. Ovamo hoce da rade, a to da budu posluga sa dobrom platom im je ogavno. Dok pohvatam likove, da ne pisem analizu likova jos. U svakom slucaju bice ovo dobar cirkus.

Young Sheldon s2
Dharma & Greg s1
All American s1
Archie
Archie
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2531

Back to top Go down

Post by Stef on 30.04.19 23:19

Au jbt šta je ovo surprise surprise surprise Gledao sam nešto malo iz pete, jedva čekam prevod.

U ponedeljak su Yasak elma, Cukur i Soz gotovi baklja5

Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Stef on 08.05.19 0:10

Povezao sam sad 5. i 6. u komadu, tek sad sam stigao da odgledam petu. Super su i dalje. naklon

Seniz diva naklon naklon naklon koja villana aw aw aw nešto nalik Vicenteu Cortazaru iz Gran reserve, uvek korak ispred svih samo neka zlobnija verzija.

Ah Cerenim... Baš je ispala ćurka al dobro Seniz je napravila da sve bude ubedljivo. Kontam da je izgubila dete, sad me baš zanima koji će sledeći potez da povuče. Ako ne ona onda baba pošto ne verujem da neće bar jedna od njih dve tek tako da ostavi ovo kao da se ništa nije desilo. Inače njih dve su mi super tandem. thumbsup Kad je ono baba vrištala u bolnici i zvala policiju rofl

Krivo mi je za Nedima sad al zato najava gde hvata Seniz za gušu obećava. wow
Scene kad krene na nju i Cenka kolicima i ono kad izudara Cenka su spektakl naklon naklon naklon
Ali Ceren udari ga koji put i za mene + Civan svaka ti čast brate rofl rofl rofl

Mislim da sad Sirma ide na kartu da približi Cenka i Cemre a to mi se ne sviđa, to mi je baš nekako faziletovski. Vidim da u najavi nešto većaju Agah i Seher, u fazonu šta ćemo mi sad kao roditelji jer su ih nahvatali da su u istoj sobi. roll Ono najbolje da ih venčate jer je to zaista tragedija.

To bih možda i mogao da progutam ali samo ako se Sirma odluči za Nedim-Ceren par.
Tipa da se njih dvoje zajedno svete Seniz, to bi bilo spektakularno popcorn

Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by latinofan17 on 13.05.19 23:08

Dzeren je postala Karadzaj ! diablo baklja5

latinofan17
Senior member
Senior member

Poruka : 579

Back to top Go down

Post by Stef on 14.05.19 0:08

Omg šta je ovo tresem se naklon prvo GOT danas sad ovo šta se ovo dešava?!

Vidim da je Seniz opet skovala nešto kontam da će da je uda za Nedima ili nešto tako.
Jedva čekam sutra, gledam čim izađe sa ruskim prevodom egyptian

Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Stef on 15.05.19 23:16

Odgledao i 7. iskreno ništa specijalno. Zabavno, vozi al nisam oduševljen.
Valjda jer su prošle epke bile spektakularne. smile2

Cemre i dalje super iako je nonstop uz Cenka. Barem zasad ne pada na njega, drže se zajedno zbog tajne, pokušava da poveže njega i Nedima i to je ok, skroz na mestu. Super scena bila kad je pita Cenk gde je išla a ona u fazonu otišla sam da te prevarim naklon look i ono kad ga je zajebala za špric, dala mu pogrešan i odnela pravi na analizu naklon Cemrem wub

Ceren je počela da me nervira jer je bilo dovoljno da je Seniz obasipa poklonima pa da ova padne u nesvest i slepo joj veruje. roll Iskreno me iznenadilo da nije izgubila dete al zbog čega je tačno Seniz pravila ceo onaj cirkus ništa ne kontam. Isto ne kontam šta će da bude dalje zbog svega ovog sa svadbom, možda bude a možda i ne, baš zbunjola totalna stars živo me zanima u kom smeru misli Sirma ovo da vodi i razradi.

Nadam se i da će da produbi prošlost, bilo bi bezveze da ostane da je Cenk eto tek tako gurnuo Nedima jer mu je majka pričala da će ovaj da mu ukrade oca nakon što su ovom poginuli roditelji, pogotovo zbog onog flashbacka kako se Cenk udaljava od prozora dok Nedim visi. Plus cela misterija oko pogibije, ni toga se još nije dohvatila iako je bilo nekih flashbackova u prvoj epki.

Isto i ono sa Agahom, sad mu neko šaje misteriozne poruke i spominje se 16. (ili 17.?) jun. cesces

Nedim dok davi Seniz spektakl naklon koji je bio upropašten Dolunayevom glumom, dakle horor.
Taman odglumi nešto ok pa onda skroz loše i tako u nedogled.
Jedva čekam narednu popcorn

Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics